"Tourbus" a.s.

Bilety online na autobus

Rozkład jazdy

002 Napoli - Praha

Odjazdy: Wt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy NeapolVia Benedetto Brin10:45
Włochy RzymLargo Mazzoni (Autostaz. Tiburtina)14:00
Włochy LivornoPiazza Dante15:45
Włochy PizaVia Pietrasantina16:10
Włochy FlorencjaPiazzale Montelungo Fermata Bus17:55
Włochy BoloniaAutostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 620:00
Włochy PadwaVIALE DELLA PACE21:50
Włochy WenecjaTronchetto Stazione22:25
Włochy MestreVia Cà Marcello22:45
Włochy UdineAutostaz. Viale Europa Unita+100:45
Austria WiedeńInternational Busterminal, Edbergstarsse 200 A+106:40
Czechy BrnoBus Station hotel Grang+109:20
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+109:45
Czechy PragaBus Station "Florenc"+112:15
Pokaż cały rozkład jazdy

002 Ostrava - Napoli

Odjazdy: Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czechy OstrawaBus Station14:20
Czechy Frýdek-MístekBus Station14:40
Czechy OłomuniecBus Station, Sladkovského 142/3716:15
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"18:10
Czechy BrnoBus Station hotel Grang18:15
Austria WiedeńInternational Busterminal, Edbergstarsse 200 A20:25
Włochy UdineAutostaz. Viale Europa Unita+102:40
Włochy MestreVia Cà Marcello+104:30
Włochy WenecjaTronchetto Stazione+104:45
Włochy PadwaVIALE DELLA PACE+105:35
Włochy BoloniaAutostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6+107:15
Włochy FlorencjaPiazzale Montelungo Fermata Bus+109:00
Włochy RzymLargo Mazzoni (Autostaz. Tiburtina)+113:00
Pokaż cały rozkład jazdy

002 Praha - Napoli

Odjazdy: Pt Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czechy PragaBus Station "Florenc"15:00
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"18:10
Czechy BrnoBus Station hotel Grang18:15
Austria WiedeńInternational Busterminal, Edbergstarsse 200 A20:25
Włochy UdineAutostaz. Viale Europa Unita+102:40
Włochy MestreVia Cà Marcello+104:30
Włochy WenecjaTronchetto Stazione+104:45
Włochy PadwaVIALE DELLA PACE+105:35
Włochy BoloniaAutostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6+107:15
Włochy FlorencjaPiazzale Montelungo Fermata Bus+109:00
Włochy PizaVia Pietrasantina+110:40
Włochy LivornoPiazza Dante+111:10
Włochy RzymLargo Mazzoni (Autostaz. Tiburtina)+113:00
Włochy NeapolVia Benedetto Brin+115:50
Pokaż cały rozkład jazdy

004 Brno - Milan

Odjazdy: Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czechy BrnoBus Station hotel Grang18:40
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"19:00
Czechy PragaBus Station "Florenc"21:45
Czechy Pilznohlavní nádraží23:15
Niemcy Lotnisko MonachiumAirport+103:15
Niemcy MonachiumFröttmaning P+R Parkplatz+103:45
Austria InnsbruckEisstadion+106:10
Włochy BolzanoSt. di autobus+108:20
Włochy TrydentSt. di autobus+109:10
Włochy Werona St. di autobus+111:00
Włochy BresciaSt. di autobus+112:13
Włochy MediolanLampugnano via NATTA+113:30
Pokaż cały rozkład jazdy

004 Milan - Brno

Odjazdy: Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy MediolanLampugnano via NATTA13:30
Włochy BresciaSt. di autobus14:50
Włochy Werona St. di autobus15:50
Włochy TrydentSt. di autobus17:57
Włochy BolzanoSt. di autobus18:55
Austria InnsbruckEisstadion20:55
Niemcy MonachiumFröttmaning P+R Parkplatz23:20
Niemcy Lotnisko MonachiumAirport23:50
Czechy Pilznohlavní nádraží+104:00
Czechy PragaBus Station "Florenc"+105:30
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+108:10
Czechy BrnoBus Station hotel Grang+108:30
Pokaż cały rozkład jazdy

080 Brno - Wien

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Czechy BrnoBus Station hotel Grang07:15
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"07:30
Austria Wiedeń Erdberg, Erdbergstrasse 202 - Metro U309:15
Austria Lotnisko Wiedeń-SchwechatFlughafen Wien09:45
Pokaż cały rozkład jazdy

080 Wien - Brno

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Austria Lotnisko Wiedeń-SchwechatFlughafen Wien17:00
Austria Wiedeń Erdberg, Erdbergstrasse 202 - Metro U317:30
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"19:20
Czechy BrnoBus Station hotel Grang19:30
Pokaż cały rozkład jazdy

259 Bern - Brno

Odjazdy: Pn Wt Śr Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Szwajcaria BernoTerminal autobusowy 'Bern-Neufeld' przy Studerstrasse18:00
Szwajcaria LucernaParking Bus Inselipark18:30
Szwajcaria ZurychCarparkplatz am Shilquai20:00
Szwajcaria Sankt GallenLagerstrasse21:00
Czechy PilznoBus Station, st.Gusova 90+104:00
Czechy PragaBus Station "Florenc"+105:15
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+107:45
Pokaż cały rozkład jazdy

259 Brno - Bern

Odjazdy: Pn Wt Śr Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"18:00
Czechy PragaBus Station "Florenc"21:00
Czechy PilznoBus Station, st.Gusova 9022:20
Szwajcaria Sankt GallenLagerstrasse+105:15
Szwajcaria ZurychCarparkplatz am Shilquai+106:30
Szwajcaria LucernaInseliquai st.+107:30
Szwajcaria BernoTerminal autobusowy 'Bern-Neufeld' przy Studerstrasse+108:00
Pokaż cały rozkład jazdy

259 Brno - Geneve

Odjazdy: Czw Pt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"18:00
Czechy PragaBus Station "Florenc"21:00
Czechy PilznoBus Station, st.Gusova 9022:20
Szwajcaria Sankt GallenLagerstrasse+105:15
Szwajcaria ZurychCarparkplatz am Shilquai+106:30
Szwajcaria LucernaParking Bus Inselipark+107:30
Szwajcaria BazyleaMeret Oppenheim-Strasse+107:45
Szwajcaria BernoTerminal autobusowy 'Bern-Neufeld' przy Studerstrasse+108:00
Szwajcaria FryburgPlace St. Leonard+108:20
Szwajcaria LozannaParking du Vélodrome+109:10
Szwajcaria GenewaGare Routiére Place Dorciére+110:00
Pokaż cały rozkład jazdy

259 Geneve - Brno

Odjazdy: Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Szwajcaria GenewaGare Routiére Place Dorciére15:15
Szwajcaria LozannaParking du Vélodrome16:30
Szwajcaria FryburgPlace St. Leonard17:20
Szwajcaria BernoTerminal autobusowy 'Bern-Neufeld' przy Studerstrasse18:00
Szwajcaria BazyleaMeret Oppenheim-Strasse18:15
Szwajcaria LucernaParking Bus Inselipark18:30
Szwajcaria ZurychCarparkplatz am Shilquai20:00
Szwajcaria Sankt GallenLagerstrasse21:00
Czechy PilznoBus Station, st.Gusova 90+104:00
Czechy PragaBus Station "Florenc"+105:15
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+107:45
Pokaż cały rozkład jazdy

348 Brno - Kalush

Odjazdy: Wt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"15:25
Czechy OłomuniecBus Station, Sladkovského 142/3716:25
Czechy Frýdek-MístekBus Station17:40
Ukraina RohatynBus Station+110:20
Ukraina Iwano-FrankiwskBus Station-2, Gorbachevskogo str. 14+111:40
Ukraina KałuszBus Station, 15 Privokzalna str.+112:30
Pokaż cały rozkład jazdy

348 Kalush - Brno

Odjazdy: Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KałuszBus Station, 15 Privokzalna str.10:30
Ukraina Iwano-FrankiwskBus Station-2, Gorbachevskogo str. 1411:20
Ukraina RohatynBus Station12:40
Czechy Frýdek-MístekBus Station+102:40
Czechy OłomuniecBus Station, Sladkovského 142/37+104:05
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+105:20
Pokaż cały rozkład jazdy

Sofia - Warszawa

Odjazdy: Wt Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria SofiaBus Station "Serdika"13:00
Węgry BudapesztOrangeways bus stop+101:00
Słowacja Bańska BystrzycaBus Station, Micinska cesta 5+103:30
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 18+109:00
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+111:00
Polska CzęstochowaDworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.13+112:30
Polska ŁódźDw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem+114:30
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144+116:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Warszawa - Sofia

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14409:30
Polska ŁódźDw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem11:30
Polska CzęstochowaDworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.1313:45
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 115:00
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1816:45
Słowacja Bańska BystrzycaBus Station, Micinska cesta 521:00
Węgry BudapesztOrangeways bus stop23:55
Bułgaria SofiaBus Station "Serdika"+114:30
Pokaż cały rozkład jazdy