"Dac Trans Service" SRL

Bilety online na autobus

Rozkład jazdy

374 Kishinev - Praha

Odjazdy: Śr Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Mołdawia KiszyniówRailway Station10:00
Rumunia HusiAutogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina12:30
Rumunia BarladBus Station13:00
Rumunia TecuciBus Station13:30
Rumunia AdjudAutogara, Strada Tineretului 3514:15
Rumunia OnestiBus Station14:45
Rumunia BraszówBus Station Bartolomeu18:00
Rumunia FogaraszBus Station19:00
Rumunia SybinBus Station (McDonalds)21:00
Rumunia SebesBus Station22:00
Rumunia DevaBus Station (McDonalds)23:00
Rumunia AradBus Station "Atlasib"+101:00
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+110:30
Czechy PragaBus Station "Florenc"+112:00
Pokaż cały rozkład jazdy

374 Praha - Kishinev

Odjazdy: Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czechy PragaBus Station "Florenc"10:30
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"13:00
Rumunia AradBus Station "Atlasib"+100:05
Rumunia DevaBus Station (McDonalds)+102:00
Rumunia SebesBus Station+103:00
Rumunia SybinBus Station (McDonalds)+104:00
Rumunia FogaraszBus Station+105:00
Rumunia BraszówBus Station Bartolomeu+106:00
Rumunia OnestiBus Station+107:30
Rumunia AdjudAutogara, Strada Tineretului 35+108:00
Rumunia TecuciBus Station+109:00
Rumunia BarladBus Station+109:30
Rumunia HusiAutogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina+110:00
Mołdawia KiszyniówRailway Station+113:00
Pokaż cały rozkład jazdy