"Atlassib" SRL

Bilety online na autobus

Rozkład jazdy

Bruges - Bucuresti

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Belgia BrugiaBus Station05:00
Belgia GandawaRailway Station06:00
Belgia AalstRailway Station06:45
Belgia AntwerpiaHbf. Van Stralenstraat 22/2407:45
Belgia BrukselaCentral Station, Rue Cardinal Mercierstraat 09:15
Belgia LiègeCentral Station Guillemins11:00
Rumunia AradBus Station, Transdara+111:30
Rumunia TimiszoaraAutogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59+113:00
Rumunia LugojBus Station, Atlassib+114:00
Rumunia DevaAutogara Plus Com, Piața Gării 2+115:30
Rumunia SebesAutogara Voltrans+116:30
Rumunia SybinBus Station Turnișor+117:30
Rumunia FogaraszIn front of Citadel, st. Strada Mihai Viteazul+119:00
Rumunia BraszówAutogara Bartolomeu+120:30
Rumunia PloesztiBus Station South+122:00
Rumunia BukaresztBus Station Rahova Sos. Alexandriei nr.164+123:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Bucuresti - Bruges

Odjazdy: Śr

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rumunia BukaresztBus Station Rahova Sos. Alexandriei nr.16405:00
Rumunia PloesztiBus Station South06:30
Rumunia BraszówAutogara Bartolomeu08:30
Rumunia FogaraszIn front of Citadel, st. Strada Mihai Viteazul09:45
Rumunia SybinBus Station Turnișor11:30
Rumunia SebesAutogara Voltrans12:30
Rumunia DevaAutogara Plus Com, Piața Gării 214:00
Rumunia LugojBus Station, Atlassib16:00
Rumunia TimiszoaraAutogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 5917:00
Rumunia AradBus Station, Transdara18:00
Belgia LiègeCentral Station Guillemins+119:30
Belgia BrukselaCentral Station, Rue Cardinal Mercierstraat +120:45
Belgia AntwerpiaHbf. Van Stralenstraat 22/24+121:45
Belgia AalstRailway Station+122:45
Belgia GandawaRailway Station+123:30
Belgia BrugiaBus Station+200:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Bucuresti - Dortmund

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rumunia BukaresztBus Station Rahova Sos. Alexandriei nr.16404:30
Rumunia PloesztiAutogara Sud06:00
Rumunia BraszówAutogara Bartolomeu08:00
Rumunia FogaraszB-dul Unirii 1309:15
Rumunia SybinBus Station Turnișor11:00
Rumunia SebesAutogara Voltrans12:00
Rumunia DevaAutogara Plus Com, Piața Gării 213:30
Rumunia LugojBus Station, Atlassib15:30
Rumunia TimiszoaraAutogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 5916:30
Rumunia AradBus Station, Transdara17:30
Niemcy NorymbergaZOB, Rothenburger Str.+110:00
Niemcy HeilbronnHafenstraße 7+113:00
Niemcy MannheimZOB Heinrich-von-Stephan-Str.+114:30
Niemcy Frankfurt nad MenemPforzheimer Straße 5+115:30
Niemcy GiessenLicher Straße+116:15
Niemcy SiegenSiegerlandhalle+117:00
Niemcy GummersbachBusbahnhof Dieringshausen+118:00
Niemcy KoloniaInternational bus stop, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (opposite the Koln Arena 2)+119:00
Niemcy DüsseldorfHbf., Worringerstr.+120:00
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.+120:45
Niemcy DortmundZOB+122:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Bucuresti - Geneva

Odjazdy: Śr

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rumunia BukaresztBus Station Rahova Sos. Alexandriei nr.16404:30
Rumunia JassyAutogara, Strada Gări nr.13-15+100:45
Rumunia BraszówBus Station Bartolomeu+108:00
Rumunia SybinBus Station Turnișor+111:00
Rumunia SebesBus Bus station, near train station, Vanatori street+112:00
Rumunia TimiszoaraAutogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59+116:30
Rumunia AradAutogara str.6 Vanatori 2-4+117:30
Niemcy MonachiumP+R Fröttmaning+210:00
Szwajcaria BernoTerminal autobusowy 'Bern-Neufeld' przy Studerstrasse+217:45
Szwajcaria LozannaParking du Vélodrome+219:15
Szwajcaria GenewaGare Routiére Place Dorciére+220:15
Pokaż cały rozkład jazdy

Bucuresti - Hamburg

Odjazdy: Pn Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rumunia BukaresztBus Station Rahova Sos. Alexandriei nr.16404:30
Rumunia PloesztiAutogara Sud06:00
Rumunia BraszówAutogara Bartolomeu08:00
Rumunia FogaraszB-dul Unirii 1309:15
Rumunia SybinBus Station Turnișor11:00
Rumunia SebesAutogara Voltrans12:00
Rumunia DevaAutogara Plus Com, Piața Gării 213:30
Rumunia LugojBus Station, Atlassib15:30
Rumunia TimiszoaraAutogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 5916:30
Rumunia AradBus Station, Transdara17:30
Niemcy NorymbergaZOB, Rothenburger Str.+110:00
Niemcy FuldaZOB+114:00
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe+116:00
Niemcy GetyngaBusbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.+117:00
Niemcy HildesheimGoslarsche Straße 71+119:00
Niemcy HanowerZOB+120:00
Niemcy HamburgZOB am Hbf+122:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Bucuresti - Wien

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rumunia BukaresztBus Station Rahova Sos. Alexandriei nr.16409:30
Rumunia PloesztiAutogara Sud11:00
Rumunia BraszówAutogara Bartolomeu13:00
Rumunia FogaraszIn front of Citadel, st. Strada Mihai Viteazul14:15
Rumunia SybinBus Station Turnișor15:45
Rumunia SebesAutogara Voltrans16:45
Rumunia DevaAutogara Plus Com, Piața Gării 218:00
Rumunia LugojBus Station, Atlassib20:00
Rumunia TimiszoaraAutogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 5921:00
Rumunia AradAutogara str.6 Vanatori 2-422:00
Austria WiedeńVienna International Busterminal Erdberg+105:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Dortmund - Bucuresti

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy DortmundZOB05:30
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.06:15
Niemcy DüsseldorfHbf., Worringerstr.07:00
Niemcy KoloniaInternational bus stop, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (opposite the Koln Arena 2)08:00
Niemcy GummersbachBusbahnhof Dieringshausen08:30
Niemcy SiegenSiegerlandhalle09:00
Niemcy GiessenLicher Straße10:00
Niemcy Frankfurt nad MenemPforzheimer Straße 511:30
Niemcy MannheimZOB Heinrich-von-Stephan-Str.13:00
Niemcy HeilbronnHafenstraße 714:30
Niemcy NorymbergaZOB, Rothenburger Str.17:30
Rumunia AradBus Station, Transdara+111:30
Rumunia TimiszoaraAutogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59+113:00
Rumunia LugojBus Station, Atlassib+114:00
Rumunia DevaAutogara Plus Com, Piața Gării 2+115:30
Rumunia SebesAutogara Voltrans+116:30
Rumunia SybinBus Station Turnișor+117:30
Rumunia FogaraszB-dul Unirii 13+119:00
Rumunia BraszówAutogara Bartolomeu+120:30
Rumunia PloesztiAutogara Sud+122:00
Rumunia BukaresztBus Station Rahova Sos. Alexandriei nr.164+123:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Hamburg - Bucuresti

Odjazdy: Wt Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy HamburgZOB am Hbf06:00
Niemcy HanowerZOB08:45
Niemcy HildesheimGoslarsche Straße 7109:45
Niemcy GetyngaBusbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.11:15
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe12:15
Niemcy FuldaZOB14:14
Niemcy NorymbergaZOB, Rothenburger Str.17:30
Rumunia AradBus Station, Transdara+111:30
Rumunia TimiszoaraAutogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59+113:00
Rumunia LugojBus Station, Atlassib+114:00
Rumunia DevaAutogara Plus Com, Piața Gării 2+115:30
Rumunia SebesAutogara Voltrans+116:30
Rumunia SybinBus Station Turnișor+117:30
Rumunia FogaraszB-dul Unirii 13+119:00
Rumunia BraszówAutogara Bartolomeu+120:30
Rumunia PloesztiAutogara Sud+122:00
Rumunia BukaresztBus Station Rahova Sos. Alexandriei nr.164+123:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Roma - Suceava

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy RzymAutostazione Tiburtina08:00
Włochy FlaminiaAutogrill08:30
Włochy OrteParking hotel Flamina09:00
Włochy GioveAutogrill09:20
Włochy OrvietoVia della Pace09:45
Włochy MontepulcianoAutogril Montepulciano10:45
Włochy ArezzoViale dei Carabinieri11:45
Włochy MontevarchiGas station AGIP12:05
Włochy FlorencjaBus Station SITA13:00
Włochy BoloniaBus Station15:00
Włochy FerraraBus Station15:45
Włochy RovigoVia Alto Adige16:30
Włochy Selvazzano DentroVia Marconi, 1D17:30
Włochy PadwaFS Stazione, Piazzale Stazione 617:40
Włochy PortogruaroBus Station18:40
Rumunia AradAutogara str.6 Vanatori 2-4+110:15
Rumunia DevaAutogara Plus Com, Piața Gării 2+113:45
Rumunia SimeriaGas station OMW+114:15
Rumunia Orastie"Plus" shop+114:45
Rumunia Alba IuliaBus Station+116:10
Rumunia SebesAutogara Voltrans+116:35
Rumunia SybinBus Station Turnișor+117:45
Rumunia AvrigStrada Gheorghe Lazăr+118:45
Rumunia FogaraszB-dul Unirii 13+119:40
Rumunia CodleaStrada Lungă 102+120:40
Rumunia BraszówAutogara Bartolomeu+121:00
Rumunia Sfantu GheorgheBus Station +121:45
Rumunia Targu SecuiescGas station MOL+122:20
Rumunia OnestiAutogara, Bulevardul Republicii 78+123:30
Rumunia BacauBus Station Bulevardul Unirii 39+200:30
Rumunia RomanBus Station Strada Mihai Viteazul +201:30
Rumunia Târgu FrumosGas station Petrom+202:40
Rumunia Podu IloaieiBus Station+203:10
Rumunia JassyAutogara, Strada Gări nr.13-15+203:40
Rumunia Pașcanistr.Garii+205:50
Rumunia FalticeniBus Station Strada 13 Decembrie+206:20
Rumunia SuczawaBus Station Strada Vasile Alecsandri+206:50
Pokaż cały rozkład jazdy

Suceava - Roma

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rumunia SuczawaBus Station Strada Vasile Alecsandri20:10
Rumunia FalticeniBus Station Strada 13 Decembrie20:40
Rumunia Pașcanistr.Garii21:50
Rumunia JassyAutogara, Strada Gări nr.13-1523:20
Rumunia Podu IloaieiBus Station23:50
Rumunia Târgu FrumosGas station Petrom+100:20
Rumunia RomanBus Station Strada Mihai Viteazul +101:30
Rumunia BacauBus Station Bulevardul Unirii 39+102:30
Rumunia OnestiAutogara, Bulevardul Republicii 78+103:30
Rumunia Targu SecuiescGas station MOL+104:40
Rumunia Sfantu GheorgheBus Station +105:15
Rumunia BraszówAutogara Bartolomeu+106:00
Rumunia CodleaStrada Lungă 102+106:20
Rumunia FogaraszB-dul Unirii 13+107:20
Rumunia AvrigStrada Gheorghe Lazăr+108:15
Rumunia SybinBus Station Turnișor+109:15
Rumunia SebesAutogara Voltrans+110:25
Rumunia Alba IuliaBus Station+110:50
Rumunia Orastie"Plus" shop+112:25
Rumunia SimeriaGas station OMW+112:45
Rumunia DevaAutogara Plus Com, Piața Gării 2+113:15
Rumunia AradAutogara str.6 Vanatori 2-4+116:45
Włochy PortogruaroBus Station+205:50
Włochy PadwaFS Stazione, Piazzale Stazione 6+207:00
Włochy Selvazzano DentroVia Marconi, 1D+208:00
Włochy RovigoVia Alto Adige+208:30
Włochy FerraraBus Station+209:15
Włochy BoloniaBus Station+210:00
Włochy FlorencjaBus Station SITA+212:00
Włochy MontevarchiGas station AGIP+212:55
Włochy ArezzoViale dei Carabinieri+213:15
Włochy MontepulcianoAutogril Montepulciano+214:15
Włochy OrvietoVia della Pace+215:15
Włochy GioveAutogrill+215:40
Włochy OrteParking hotel Flamina+216:00
Włochy FlaminiaAutogrill+216:30
Włochy RzymAutostazione Tiburtina+217:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Wien - Bucuresti

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Austria WiedeńVienna International Busterminal Erdberg20:00
Rumunia AradAutogara str.6 Vanatori 2-4+105:00
Rumunia TimiszoaraAutogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59+106:00
Rumunia LugojBus Station, Atlassib+107:00
Rumunia DevaAutogara Plus Com, Piața Gării 2+109:00
Rumunia SebesAutogara Voltrans+110:15
Rumunia SybinBus Station Turnișor+111:15
Rumunia FogaraszIn front of Citadel, st. Strada Mihai Viteazul+112:45
Rumunia BraszówAutogara Bartolomeu+114:00
Rumunia PloesztiAutogara Sud+116:00
Rumunia BukaresztBus Station Rahova Sos. Alexandriei nr.164+117:30
Pokaż cały rozkład jazdy