"Benz Express" ООО Бенс Экспресc

Bilety online na autobus

Benz Express

Infobus

Rozkład jazdy

Dusseldorf - Kiev(4) - Zaporizhia

Odjazdy: Wt Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy DüsseldorfZOB05:30
Niemcy DuisburgHbf., ZOB06:00
Niemcy EssenZOB06:30
Niemcy DortmundZOB07:15
Niemcy BielefeldZOB bei Hbf Brackwede08:30
Niemcy HanowerZOB10:00
Niemcy BrunszwikZOB11:00
Niemcy MagdeburgZOB am Hbf12:30
Niemcy LipskOstseite Bussteig 514:00
Niemcy DreznoRiegel Platz15:30
Ukraina LwówBus Station, near the barrier, 109 Strijska str.+106:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+109:00
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+111:00
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy+113:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+113:30
Ukraina ŁubnieBus Station, Radyanska 157+117:00
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+119:00
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.+121:00
Ukraina DniproBus Station, 10 Kurchatova str.+200:01
Ukraina ZaporożeBus Station, Soborniy ave., 20+201:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Heilbronn - Zaporizhia

Odjazdy: Wt Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy HeilbronnBahnhofstraße 3604:30
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB05:30
Niemcy UlmEberhard-Finckh-Straße06:30
Niemcy MonachiumP+R Fröttmaning08:30
Niemcy IngolstadtZOB, Esplanade Str.09:30
Niemcy NorymbergaZOB10:30
Niemcy HofAutohof Münchenberg, Ausfahrt 3512:30
Niemcy GeraBus Station13:45
Niemcy ChemnitzBus Station (ZOB) at Georgstr.13:45
Ukraina LwówBus Station, near the barrier, 109 Strijska str.+106:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+109:00
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+111:00
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy+113:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+113:30
Ukraina ŁubnieBus Station, Radyanska 157+117:00
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+119:00
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.+121:00
Ukraina DniproBus Station, 10 Kurchatova str.+200:01
Ukraina ZaporożeBus Station, 22 Zaporozhskaya ave.+201:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Zaporizhia (1,5) - Kiev (2,4,6) - Dusseldorf

Odjazdy: Pn Śr Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina ZaporożeBus Station, Soborniy ave., 2016:00
Ukraina DniproBus Station, 10 Kurchatova str.18:00
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.22:00
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+100:30
Ukraina ŁubnieBus Station, Radyanska 157+102:30
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+107:00
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy+107:15
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+108:30
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+111:00
Ukraina LwówBus Station, near the barrier, 109 Strijska str.+114:00
Niemcy DreznoRiegel Platz+204:30
Niemcy LipskOstseite Bussteig 5+206:00
Niemcy MagdeburgZOB am Hbf+207:00
Niemcy BrunszwikZOB+208:30
Niemcy HanowerZOB+209:30
Niemcy BielefeldZOB bei Hbf Brackwede+210:30
Niemcy DortmundZOB+212:00
Niemcy EssenZOB+212:30
Niemcy DuisburgHbf., ZOB+213:00
Niemcy DüsseldorfZOB+213:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Zaporizhia - Heilbronn

Odjazdy: Pn Śr Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina ZaporożeBus Station, 22 Zaporozhskaya ave.16:00
Ukraina DniproBus Station, 10 Kurchatova str.18:00
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.22:00
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+100:30
Ukraina ŁubnieBus Station, Radyanska 157+102:30
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+106:15
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy+107:15
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+108:30
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+111:00
Ukraina LwówBus Station, near the barrier, 109 Strijska str.+114:00
Niemcy ChemnitzZOB+205:30
Niemcy GeraBus Station+206:15
Niemcy HofAutohof Münchenberg, Ausfahrt 35+207:30
Niemcy NorymbergaZOB+209:00
Niemcy IngolstadtZOB, Esplanade Str.+210:00
Niemcy MonachiumP+R Fröttmaning+211:00
Niemcy UlmEberhard-Finckh-Straße+213:00
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB+214:00
Niemcy HeilbronnBahnhofstraße 36+215:00
Pokaż cały rozkład jazdy