"Autolinee Marino"

Bilety online na autobus

Rozkład jazdy

103 Singen - Napoli

Odjazdy: Pn Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy Singenstrada x Radolfzeller c\o Stadio15:10
Szwajcaria WinterthurAutolsilo ARCH16:15
Szwajcaria ZurychBus Station, Limmatstrasse 516:55
Szwajcaria LucernaParking Bus Inselipark17:55
Szwajcaria LuganoStazione Bus19:55
Włochy NeapolMetropark Staz.FS Terminalbus+108:40
Pokaż cały rozkład jazdy

103 Singen - Pisticci

Odjazdy: Pn Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy Singenstrada x Radolfzeller c\o Stadio15:10
Szwajcaria WinterthurAutolsilo ARCH16:15
Szwajcaria ZurychBus Station, Limmatstrasse 516:55
Szwajcaria LucernaParking Bus Inselipark17:55
Szwajcaria LuganoStazione Bus19:55
Włochy FoggiaStazione FS+105:45
Włochy CandelaS.S. 95 Distr. AGIP Casello A1+106:20
Włochy MelfiStazione FS+106:40
Włochy Rionero in VultureStazione FS+106:50
Włochy LagopesoleSS658 c/o Esso_FILIANO+107:05
Włochy PotenzaTerminal Bus Viale del Basento+107:25
Włochy CampomaggioreBivio SS 407 Basentana+107:55
Włochy GrassanoSCALO - Stazione FS+108:25
Włochy SalandraScalo Ferroviario Loc.Pantano+108:50
Włochy FerrandinaSCALO - Stazione FS+109:05
Włochy PisticciScalo Ferroviario+109:15
Pokaż cały rozkład jazdy

82 Pisticci - Koln

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy PisticciScalo Ferroviario13:40
Włochy FerrandinaSCALO - Stazione FS13:50
Włochy SalandraScalo Ferroviario Loc.Pantano14:00
Włochy GrassanoSCALO - Stazione FS14:10
Włochy CampomaggioreBivio SS 407 Basentana14:25
Włochy PotenzaTerminal Bus Viale del Basento14:55
Włochy LagopesoleSS658 c/o Esso_FILIANO15:25
Włochy Rionero in VultureStazione FS15:45
Włochy MelfiStazione FS16:00
Włochy CandelaS.S. 95 Distr. AGIP Casello A116:20
Włochy San SeveroTransfer17:15
Włochy San SeveroStazione FS17:40
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.19:55
Niemcy MonachiumP+R Fröttmaning+106:00
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord+107:20
Niemcy UlmNeue Strasse+108:30
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB+109:35
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof+110:45
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse+111:30
Niemcy DarmstadtHbf - West - Seite Zweifalltorweg+112:15
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite, Stuttgarter+113:00
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+116:00
Pokaż cały rozkład jazdy

83 Matera - Koln

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy MateraVia Don L.Sturzo Chiesa S.Paolo12:50
Włochy AltamuraP.zza De Napoli13:10
Włochy Gravina in Puglia C.Di Vittorio 23013:25
Włochy SpinazzolaPiazza Plebiscito14:00
Włochy VenosaVia Diaz c/o Pensiline14:40
Włochy LavelloTerminal bus S.S. 9315:15
Włochy Canosa di PugliaViale I° Maggio c/o Stadio Com.15:40
Włochy CerignolaVia Del Mandorlo c/o TAMOIL15:55
Włochy FoggiaStazione FS16:55
Włochy San SeveroStazione FS17:40
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.19:55
Niemcy MonachiumP+R Fröttmaning+106:00
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord+107:20
Niemcy UlmNeue Strasse+108:30
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB+109:35
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof+110:45
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse+111:30
Niemcy DarmstadtHbf - West - Seite Zweifalltorweg+112:15
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite, Stuttgarter+113:00
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+116:00
Pokaż cały rozkład jazdy

84 Santeramo in Colle - Koln

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia11:45
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio12:25
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma12:40
Włochy Turi Largo Marchesale12:55
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior13:10
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)13:45
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP14:10
Włochy TerlizziCorso Garibaldi14:30
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 214:40
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP14:55
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta15:15
Niemcy MonachiumP+R Fröttmaning+106:00
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord+107:20
Niemcy UlmNeue Strasse+108:30
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB+109:35
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof+110:45
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse+111:30
Niemcy DarmstadtHbf - West - Seite Zweifalltorweg+112:15
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite, Stuttgarter+113:00
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+116:00
Pokaż cały rozkład jazdy

85 Nardo - Koln

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy NardòVia XXV Luglio n° 710:15
Włochy GallipoliP.le Cimitero SS per Alezio10:30
Włochy Galatone Via Lecce - Area serviz. AGIP10:55
Włochy MaglieVia F.lli Piccinno,3511:30
Włochy LecceForo Boario c/o parcheggio bus11:55
Włochy BrindisiVia Galanti 1 Ist. Prof.12:35
Włochy Francavilla FontanaVia x Grottaglie Distr.TOTAL13:05
Włochy GrottagliePiazzale Unicef13:20
Włochy TarantoPorto Mercantile13:45
Włochy MassafraVia Magna Grecia c/o Agip14:00
Włochy Gioia del ColleVia F. II di Svevia Q814:50
Włochy FoggiaStazione FS16:55
Włochy San SeveroStazione FS17:40
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.19:55
Niemcy MonachiumP+R Fröttmaning+106:00
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord+107:20
Niemcy UlmNeue Strasse+108:30
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB+109:35
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof+110:45
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse+111:30
Niemcy DarmstadtHbf - West - Seite Zweifalltorweg+112:15
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite, Stuttgarter+113:00
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+116:00
Pokaż cały rozkład jazdy

86 Koln - Matera

Odjazdy: Pn Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB07:00
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite, Stuttgarter09:20
Niemcy DarmstadtHbf - West - Seite Zweifalltorweg09:55
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse10:30
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof11:55
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB13:15
Niemcy UlmNeue Strasse14:30
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord15:40
Niemcy MonachiumP+R Fröttmaning16:35
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.+102:50
Włochy San SeveroStazione FS+105:00
Włochy FoggiaStazione FS+105:45
Włochy CerignolaVia Del Mandorlo c/o TAMOIL+106:15
Włochy Canosa di PugliaViale I° Maggio c/o Stadio Com.+106:50
Włochy LavelloTerminal bus S.S. 93+107:20
Włochy VenosaVia Diaz c/o Pensiline+107:40
Włochy SpinazzolaPiazza Plebiscito+108:15
Włochy Gravina in Puglia C.Di Vittorio 230+108:40
Włochy AltamuraP.zza De Napoli+108:55
Włochy MateraVia Don L.Sturzo Chiesa S.Paolo+109:15
Pokaż cały rozkład jazdy

86 Koln - Nardo

Odjazdy: Pn Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB07:00
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite, Stuttgarter09:20
Niemcy DarmstadtHbf - West - Seite Zweifalltorweg09:55
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse10:30
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof11:55
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB13:15
Niemcy UlmNeue Strasse14:30
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord15:40
Niemcy MonachiumP+R Fröttmaning16:35
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.+102:50
Włochy San SeveroStazione FS+105:00
Włochy FoggiaStazione FS+105:45
Włochy Gioia del ColleVia F. II di Svevia Q8+107:55
Włochy MassafraVia Magna Grecia c/o Agip+108:25
Włochy TarantoPorto Mercantile+108:45
Włochy GrottagliePiazzale Unicef+109:10
Włochy Francavilla FontanaVia x Grottaglie Distr.TOTAL+109:25
Włochy BrindisiVia Galanti 1 Ist. Prof.+110:00
Włochy LecceForo Boario c/o parcheggio bus+110:35
Włochy MaglieVia F.lli Piccinno,35+111:05
Włochy Galatone Via Lecce - Area serviz. AGIP+111:35
Włochy GallipoliP.le Cimitero SS per Alezio+111:55
Włochy NardòVia XXV Luglio n° 7+112:10
Pokaż cały rozkład jazdy

86 Koln - Pisticci

Odjazdy: Pn Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB07:00
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite, Stuttgarter09:20
Niemcy DarmstadtHbf - West - Seite Zweifalltorweg09:55
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse10:30
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof11:55
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB13:15
Niemcy UlmNeue Strasse14:30
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord15:40
Niemcy MonachiumP+R Fröttmaning16:35
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.+102:50
Włochy San SeveroStazione FS+105:00
Włochy San SeveroTransfer+105:20
Włochy CandelaS.S. 95 Distr. AGIP Casello A1+106:20
Włochy MelfiStazione FS+106:40
Włochy Rionero in VultureStazione FS+106:50
Włochy LagopesoleSS658 c/o Esso_FILIANO+107:05
Włochy PotenzaTerminal Bus Viale del Basento+107:25
Włochy CampomaggioreBivio SS 407 Basentana+107:55
Włochy GrassanoSCALO - Stazione FS+108:25
Włochy SalandraScalo Ferroviario Loc.Pantano+108:50
Włochy FerrandinaSCALO - Stazione FS+109:05
Włochy PisticciScalo Ferroviario+109:15
Pokaż cały rozkład jazdy

86 Koln - Santeramo in Colle

Odjazdy: Pn Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB07:00
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite, Stuttgarter09:20
Niemcy DarmstadtHbf - West - Seite Zweifalltorweg09:55
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse10:30
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof11:55
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB13:15
Niemcy UlmNeue Strasse14:30
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord15:40
Niemcy MonachiumP+R Fröttmaning16:35
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta+106:55
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP+107:15
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 2+107:30
Włochy TerlizziCorso Garibaldi+107:40
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP+108:00
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)+108:25
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior+108:50
Włochy Turi Largo Marchesale+109:00
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma+109:15
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio+109:30
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia+109:45
Pokaż cały rozkład jazdy

87 Pisticci - Liege

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy PisticciScalo Ferroviario13:40
Włochy FerrandinaSCALO - Stazione FS13:50
Włochy SalandraScalo Ferroviario Loc.Pantano14:00
Włochy GrassanoSCALO - Stazione FS14:10
Włochy CampomaggioreBivio SS 407 Basentana14:25
Włochy PotenzaTerminal Bus Viale del Basento14:55
Włochy LagopesoleSS658 c/o Esso_FILIANO15:25
Włochy Rionero in VultureStazione FS15:45
Włochy MelfiStazione FS16:00
Włochy CandelaS.S. 95 Distr. AGIP Casello A116:20
Włochy San SeveroTransfer17:15
Włochy San SeveroStazione FS17:40
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.19:10
Szwajcaria OltenBus Station+105:05
Szwajcaria BazyleaBadisch Bahnhof Mc Donald's+105:55
Francja MetzBoulevard POINCARE'+109:45
Luksemburg Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie+110:30
Luksemburg LuksemburgPark and Ride+110:50
Belgia LiègePiazza Guillemins+113:15
Pokaż cały rozkład jazdy

88 Matera - Liege

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy MateraVia Don L.Sturzo Chiesa S.Paolo12:50
Włochy AltamuraP.zza De Napoli13:10
Włochy Gravina in Puglia C.Di Vittorio 23013:25
Włochy SpinazzolaPiazza Plebiscito14:00
Włochy VenosaVia Diaz c/o Pensiline14:40
Włochy LavelloTerminal bus S.S. 9315:15
Włochy Canosa di PugliaViale I° Maggio c/o Stadio Com.15:40
Włochy CerignolaVia Del Mandorlo c/o TAMOIL15:55
Włochy CerignolaTransfer16:04
Szwajcaria OltenBus Station+105:05
Szwajcaria BazyleaBadisch Bahnhof Mc Donald's+105:55
Francja MetzBoulevard POINCARE'+109:45
Luksemburg Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie+110:30
Luksemburg LuksemburgPark and Ride+110:50
Belgia LiègePiazza Guillemins+113:15
Pokaż cały rozkład jazdy

89 Santeramo in Colle - Liege

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia11:45
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio12:25
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma12:40
Włochy Turi Largo Marchesale12:55
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior13:10
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)13:45
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP14:10
Włochy TerlizziCorso Garibaldi14:30
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 214:40
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP14:55
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta15:15
Szwajcaria OltenBus Station+105:05
Szwajcaria BazyleaBadisch Bahnhof Mc Donald's+105:55
Francja MetzBoulevard POINCARE'+109:45
Luksemburg Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie+110:30
Luksemburg LuksemburgPark and Ride+110:50
Belgia LiègePiazza Guillemins+113:15
Pokaż cały rozkład jazdy

90 Nardo - Liege

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy NardòVia XXV Luglio n° 710:15
Włochy GallipoliP.le Cimitero SS per Alezio10:35
Włochy Galatone Via Lecce - Area serviz. AGIP10:55
Włochy MaglieVia F.lli Piccinno,3511:30
Włochy LecceForo Boario c/o parcheggio bus11:55
Włochy BrindisiVia Galanti 1 Ist. Prof.12:35
Włochy Francavilla FontanaVia x Grottaglie Distr.TOTAL13:05
Włochy GrottagliePiazzale Unicef13:20
Włochy TarantoPorto Mercantile13:45
Włochy MassafraVia Magna Grecia c/o Agip14:00
Włochy Gioia del ColleVia F. II di Svevia Q814:50
Włochy FoggiaStazione FS16:55
Szwajcaria OltenBus Station+105:05
Szwajcaria BazyleaBadisch Bahnhof Mc Donald's+105:55
Francja MetzBoulevard POINCARE'+109:45
Luksemburg Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie+110:30
Luksemburg LuksemburgPark and Ride+110:50
Belgia LiègePiazza Guillemins+113:15
Pokaż cały rozkład jazdy

91 Liege - Matera

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Belgia LiègePiazza Guillemins09:15
Luksemburg LuksemburgPark and Ride11:15
Luksemburg Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie11:35
Francja MetzBoulevard POINCARE'12:20
Szwajcaria BazyleaBadisch Bahnhof Mc Donald's16:10
Szwajcaria OltenBus Station17:05
Włochy CerignolaTransfer+106:21
Włochy CerignolaVia Del Mandorlo c/o TAMOIL+106:30
Włochy Canosa di PugliaViale I° Maggio c/o Stadio Com.+106:50
Włochy LavelloTerminal bus S.S. 93+107:20
Włochy VenosaVia Diaz c/o Pensiline+107:40
Włochy SpinazzolaPiazza Plebiscito+108:15
Włochy Gravina in Puglia C.Di Vittorio 230+108:40
Włochy AltamuraP.zza De Napoli+108:55
Włochy MateraVia Don L.Sturzo Chiesa S.Paolo+109:15
Pokaż cały rozkład jazdy

91 Liege - Nardo

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Belgia LiègePiazza Guillemins09:15
Luksemburg LuksemburgPark and Ride11:15
Luksemburg Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie11:35
Francja MetzBoulevard POINCARE'12:20
Szwajcaria BazyleaBadisch Bahnhof Mc Donald's16:10
Szwajcaria OltenBus Station17:05
Włochy Gioia del ColleVia F. II di Svevia Q8+107:55
Włochy MassafraVia Magna Grecia c/o Agip+108:25
Włochy TarantoPorto Mercantile+108:45
Włochy GrottagliePiazzale Unicef+109:10
Włochy Francavilla FontanaVia x Grottaglie Distr.TOTAL+100:00
Włochy BrindisiVia Galanti 1 Ist. Prof.+110:00
Włochy LecceForo Boario c/o parcheggio bus+110:35
Włochy MaglieVia F.lli Piccinno,35+111:05
Włochy Galatone Via Lecce - Area serviz. AGIP+111:35
Włochy GallipoliP.le Cimitero SS per Alezio+111:55
Włochy NardòVia XXV Luglio n° 7+112:10
Pokaż cały rozkład jazdy

91 Liege - Pisticci

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Belgia LiègePiazza Guillemins09:15
Luksemburg LuksemburgPark and Ride11:15
Luksemburg Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie11:35
Francja MetzBoulevard POINCARE'12:20
Szwajcaria BazyleaBadisch Bahnhof Mc Donald's16:10
Szwajcaria OltenBus Station17:05
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.+102:50
Włochy San SeveroStazione FS+105:00
Włochy San SeveroTransfer+105:20
Włochy FoggiaStazione FS+105:45
Włochy CandelaS.S. 95 Distr. AGIP Casello A1+106:20
Włochy MelfiStazione FS+106:40
Włochy Rionero in VultureStazione FS+106:50
Włochy LagopesoleSS658 c/o Esso_FILIANO+107:05
Włochy PotenzaTerminal Bus Viale del Basento+107:25
Włochy CampomaggioreBivio SS 407 Basentana+107:55
Włochy GrassanoSCALO - Stazione FS+108:25
Włochy SalandraScalo Ferroviario Loc.Pantano+108:50
Włochy FerrandinaSCALO - Stazione FS+109:05
Włochy PisticciScalo Ferroviario+109:15
Pokaż cały rozkład jazdy

91 Liege - Santeramo in Colle

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Belgia LiègePiazza Guillemins09:15
Luksemburg LuksemburgPark and Ride11:15
Luksemburg Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie11:35
Francja MetzBoulevard POINCARE'12:20
Szwajcaria BazyleaBadisch Bahnhof Mc Donald's16:10
Szwajcaria OltenBus Station17:05
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta+106:55
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP+107:15
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 2+107:30
Włochy TerlizziCorso Garibaldi+107:40
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP+108:00
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)+108:25
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior+108:50
Włochy Turi Largo Marchesale+109:00
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma+109:15
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio+109:30
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia+109:45
Pokaż cały rozkład jazdy

92 Pisticci - Lyon

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy PisticciScalo Ferroviario18:30
Włochy FerrandinaSCALO - Stazione FS18:40
Włochy SalandraScalo Ferroviario Loc.Pantano18:50
Włochy GrassanoSCALO - Stazione FS19:00
Włochy CampomaggioreBivio SS 407 Basentana19:15
Włochy PotenzaTerminal Bus Viale del Basento19:45
Włochy LagopesoleSS658 c/o Esso_FILIANO20:15
Włochy Rionero in VultureStazione FS20:35
Włochy MelfiStazione FS20:50
Włochy CandelaS.S. 95 Distr. AGIP Casello A121:10
Włochy FoggiaStazione FS21:50
Włochy San SeveroTransfer22:00
Włochy San SeveroStazione FS22:45
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.+100:55
Francja GrenoblePlace de la Gare c/o H.TERMINUS+111:35
Francja LyonBus Station Perrache Cours de Verdun+113:15
Pokaż cały rozkład jazdy

93 Napoli - Lyon

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy NeapolMetropark Staz.FS Terminalbus18:55
Francja GrenoblePlace de la Gare c/o H.TERMINUS+111:35
Francja LyonGare routiére Centre d'échanges de Lyon Perrache+113:15
Pokaż cały rozkład jazdy

94 Matera - Lyon

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy MateraVia Don L.Sturzo Chiesa S.Paolo18:25
Włochy AltamuraP.zza De Napoli18:45
Włochy Gravina in Puglia C.Di Vittorio 23019:00
Włochy SpinazzolaPiazza Plebiscito19:40
Włochy VenosaVia Diaz c/o Pensiline20:20
Włochy LavelloTerminal bus S.S. 9320:40
Włochy Canosa di PugliaViale I° Maggio c/o Stadio Com.21:10
Włochy CerignolaVia Del Mandorlo c/o TAMOIL21:25
Włochy CerignolaTransfer21:42
Francja GrenoblePlace de la Gare c/o H.TERMINUS+111:35
Francja LyonBus Station Perrache Cours de Verdun+113:15
Pokaż cały rozkład jazdy

95 Santeramo in Colle - Lyon

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia17:20
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio18:00
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma18:15
Włochy Turi Largo Marchesale18:30
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior18:40
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)19:05
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP19:35
Włochy TerlizziCorso Garibaldi19:55
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 220:10
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP20:30
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta20:50
Francja GrenoblePlace de la Gare c/o H.TERMINUS+111:35
Francja LyonBus Station Perrache Cours de Verdun+113:15
Pokaż cały rozkład jazdy

96 Galliopoli - Lyon

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy GallipoliP.le Cimitero SS per Alezio16:40
Włochy MaglieVia F.lli Piccinno,3517:30
Włochy LecceForo Boario c/o parcheggio bus18:05
Włochy BrindisiVia Galanti 1 Ist. Prof.18:35
Włochy GrottagliePiazzale Unicef19:10
Włochy TarantoPorto Mercantile19:30
Włochy Gioia del ColleVia F. II di Svevia Q820:25
Francja GrenoblePlace de la Gare c/o H.TERMINUS+111:35
Francja LyonBus Station Perrache Cours de Verdun+113:15
Pokaż cały rozkład jazdy

97 Lyon - Galliopoli

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Francja LyonBus Station Perrache Cours de Verdun15:00
Francja GrenoblePlace de la Gare c/o H.TERMINUS16:30
Włochy Gioia del ColleVia F. II di Svevia Q8+107:50
Włochy TarantoPorto Mercantile+108:30
Włochy GrottagliePiazzale Unicef+108:50
Włochy BrindisiVia Galanti 1 Ist. Prof.+109:25
Włochy LecceForo Boario c/o parcheggio bus+109:55
Włochy MaglieVia F.lli Piccinno,35+110:20
Włochy GallipoliP.le Cimitero SS per Alezio+111:00
Pokaż cały rozkład jazdy

97 Lyon - Matera

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Francja LyonBus Station Perrache Cours de Verdun15:00
Francja GrenoblePlace de la Gare c/o H.TERMINUS16:30
Włochy CerignolaTransfer+106:21
Włochy CerignolaVia Del Mandorlo c/o TAMOIL+106:30
Włochy Canosa di PugliaViale I° Maggio c/o Stadio Com.+106:50
Włochy LavelloTerminal bus S.S. 93+107:20
Włochy VenosaVia Diaz c/o Pensiline+107:40
Włochy SpinazzolaPiazza Plebiscito+108:15
Włochy Gravina in Puglia C.Di Vittorio 230+108:40
Włochy AltamuraP.zza De Napoli+108:55
Włochy MateraVia Don L.Sturzo Chiesa S.Paolo+109:15
Pokaż cały rozkład jazdy

97 Lyon - Napoli

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Francja LyonBus Station Perrache Cours de Verdun15:00
Francja GrenoblePlace de la Gare c/o H.TERMINUS16:30
Włochy NeapolMetropark Staz.FS Terminalbus+108:40
Pokaż cały rozkład jazdy

97 Lyon - Pisticci

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Francja LyonBus Station Perrache Cours de Verdun15:00
Francja GrenoblePlace de la Gare c/o H.TERMINUS16:30
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.+103:10
Włochy San SeveroStazione FS+105:15
Włochy San SeveroTransfer+105:20
Włochy FoggiaStazione FS+105:45
Włochy CandelaS.S. 95 Distr. AGIP Casello A1+106:20
Włochy MelfiStazione FS+106:40
Włochy Rionero in VultureStazione FS+106:50
Włochy LagopesoleSS658 c/o Esso_FILIANO+107:05
Włochy PotenzaTerminal Bus Viale del Basento+107:25
Włochy CampomaggioreBivio SS 407 Basentana+107:55
Włochy GrassanoSCALO - Stazione FS+108:25
Włochy SalandraScalo Ferroviario Loc.Pantano+108:50
Włochy FerrandinaSCALO - Stazione FS+109:05
Włochy PisticciScalo Ferroviario+109:15
Pokaż cały rozkład jazdy

97 Lyon - Santeramo in Colle

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Francja LyonBus Station Perrache Cours de Verdun15:00
Francja GrenoblePlace de la Gare c/o H.TERMINUS16:30
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta+106:30
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP+106:50
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 2+107:05
Włochy TerlizziCorso Garibaldi+107:20
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP+107:35
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)+108:00
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior+108:20
Włochy Turi Largo Marchesale+108:30
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma+108:40
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio+109:05
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia+109:40
Pokaż cały rozkład jazdy

98 Pisticci - Singen

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy PisticciScalo Ferroviario18:30
Włochy FerrandinaSCALO - Stazione FS18:40
Włochy SalandraScalo Ferroviario Loc.Pantano18:50
Włochy GrassanoSCALO - Stazione FS19:00
Włochy CampomaggioreBivio SS 407 Basentana19:15
Włochy PotenzaTerminal Bus Viale del Basento19:45
Włochy LagopesoleSS658 c/o Esso_FILIANO20:15
Włochy Rionero in VultureStazione FS20:35
Włochy MelfiStazione FS20:50
Włochy CandelaS.S. 95 Distr. AGIP Casello A121:10
Włochy FoggiaStazione FS21:50
Szwajcaria LuganoStazione Bus+108:30
Szwajcaria LucernaParking Bus Inselipark+110:20
Szwajcaria ZurychBus Station, Limmatstrasse 5+111:20
Szwajcaria WinterthurAutolsilo ARCH+111:45
Niemcy Singenstrada x Radolfzeller c\o Stadio+112:50
Pokaż cały rozkład jazdy

99 Napoli - Singen

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy NeapolMetropark Staz.FS Terminalbus18:55
Szwajcaria LuganoStazione Bus+108:30
Szwajcaria LucernaParking Bus Inselipark+110:20
Szwajcaria ZurychBus Station, Limmatstrasse 5+111:20
Szwajcaria WinterthurAutolsilo ARCH+111:45
Niemcy Singenstrada x Radolfzeller c\o Stadio+112:50
Pokaż cały rozkład jazdy