"Podillya Tour" ПП АТП Поділля-Tур

Bilety online na autobus

Podillya Tour

Infobus

Rozkład jazdy

1615 Starokostiantyniv - Lviv

Odjazdy: Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.12:20
Ukraina WołoczyskaBus Station, 30 Nezalzhnosti str.14:30
Ukraina PodwołoczyskaBus Station, 15A Ternopilska str.14:41
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.15:30
Ukraina BrzeżanyBus Station, 3 Privokzalnaya str.16:50
Ukraina PrzemyślanyBus Station17:41
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.18:30
Pokaż cały rozkład jazdy

1616 Lviv - Starokostiantyniv

Odjazdy: Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.19:00
Ukraina PrzemyślanyBus Station19:51
Ukraina BrzeżanyBus Station, 3 Privokzalnaya str.20:41
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.21:45
Ukraina PodwołoczyskaBus Station, 15A Ternopilska str.22:31
Ukraina WołoczyskaBus Station, 30 Nezalzhnosti str.22:41
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.23:59
Pokaż cały rozkład jazdy

1651 Khmelnytskiy - Rivne

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.06:00
Ukraina StarokonstantynówBus Station, 2 Knyazya Ostrovskogo str.07:00
Ukraina SzepetówkaBus Station, Starokonstantinovskoye shose 4208:05
Ukraina SławutaBus Station, 13 Shevchenka str.08:40
Ukraina NetiszynBus Station, 2 Rynkowa str.09:20
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.10:40
Pokaż cały rozkład jazdy

1652 Rivne - Khmelnytskiy

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.13:50
Ukraina NetiszynBus Station, 2 Rynkowa str.15:35
Ukraina SławutaBus Station, 13 Shevchenka str.16:10
Ukraina SzepetówkaBus Station, Starokonstantinovskoye shose 4216:50
Ukraina StarokonstantynówBus Station, 2 Knyazya Ostrovskogo str.18:05
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.19:00
Pokaż cały rozkład jazdy

261 Vinnytsia - Gusiatyn

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina WinnicaBus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.14:40
Ukraina LitynBus Station, 7 Ryadanska str.15:20
Ukraina DyakivtsiRequest stop15:32
Ukraina LatyczówBus Station, 50-richcha Zhovtnya 1 str.16:00
Ukraina MiędzybóżRequest stop16:21
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.17:20
Ukraina WójtowceRequest stop18:40
Ukraina SatanówBus Station, 4 Zavodskaya str.19:35
Ukraina ZakupneRequest stop20:01
Ukraina HusiatynBus Station, 4 Lepkogo str.20:27
Pokaż cały rozkład jazdy

262 Gusiatyn - Vinnytsia

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina HusiatynBus Station, 4 Lepkogo str.05:50
Ukraina ZakupneRequest stop06:17
Ukraina SatanówBus Station, 4 Zavodskaya str.06:47
Ukraina WójtowceRequest stop07:42
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.09:10
Ukraina LatyczówBus Station, 50-richcha Zhovtnya 1 str.10:15
Ukraina DyakivtsiRequest stop10:37
Ukraina LitynBus Station, 7 Ryadanska str.11:00
Ukraina WinnicaBus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.11:35
Pokaż cały rozkład jazdy

385 Khmelnytskyy - Yampol

Odjazdy: Pn Wt Śr Czw Sb Nd

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ChmielnickiBus Station - 2, Shechenko str. 6606:00
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.06:25
Ukraina BokijówkaRequest stop07:13
Ukraina WójtowceRequest stop07:26
Ukraina PisarzówkaRequest stop07:31
Ukraina HaidaikyRequest stop07:42
Ukraina KupielRequest stop07:51
Ukraina BohdanówkaRequest stop08:00
Ukraina BazaliaRequest stop08:11
Ukraina KarainaRequest stop08:22
Ukraina PodliskiRequest stop08:30
Ukraina TeofipolBus Station ul.Shchorsa, 2308:45
Ukraina KorovjeRequest stop08:52
Ukraina TurówkaRequest stop08:59
Ukraina DanylivkaRequest stop09:06
Ukraina DenysivkaRequest stop09:11
Ukraina SemenivRequest stop09:20
Ukraina BiłohirjaBus Station09:35
Ukraina MokrovolyaRequest stop09:40
Ukraina ZhemelyntsiRequest stop09:48
Ukraina SushivtsiRequest stop09:54
Ukraina VodychkyRequest stop10:00
Ukraina TychomelRequest stop10:05
Ukraina JampolRequest stop10:10
Pokaż cały rozkład jazdy

386 Yampol - Khmelnytskyy

Odjazdy: Pn Wt Śr Czw Sb Nd

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina JampolRequest stop11:10
Ukraina TychomelRequest stop11:16
Ukraina VodychkyRequest stop11:21
Ukraina SushivtsiRequest stop11:27
Ukraina ZhemelyntsiRequest stop11:33
Ukraina MokrovolyaRequest stop11:41
Ukraina BiłohirjaBus Station11:50
Ukraina SemenivRequest stop11:59
Ukraina DenysivkaRequest stop12:08
Ukraina DanylivkaRequest stop12:13
Ukraina TurówkaRequest stop12:19
Ukraina KorovjeRequest stop12:26
Ukraina TeofipolBus Station ul.Shchorsa, 2312:35
Ukraina PodliskiRequest stop12:43
Ukraina KarainaRequest stop12:51
Ukraina BazaliaRequest stop13:03
Ukraina BohdanówkaRequest stop13:14
Ukraina KupielRequest stop13:22
Ukraina HaidaikyRequest stop13:31
Ukraina PisarzówkaRequest stop13:41
Ukraina WójtowceRequest stop13:46
Ukraina BokijówkaRequest stop14:01
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.14:55
Ukraina ChmielnickiBus Station - 2, Shechenko str. 6615:00
Pokaż cały rozkład jazdy

477 Khmelnytskiy - Khust

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.12:00
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.14:40
Ukraina RohatynBus Station, 8 Galytska str.16:20
Ukraina BursztynRequest stop16:40
Ukraina HaliczRequest stop17:00
Ukraina Iwano-FrankiwskBus Station-2, Gorbachevskogo str. 1417:25
Ukraina KałuszBus Station, 15 Privokzalna str.18:00
Ukraina DolinaBus Station, 1 Privokzalna str.18:40
Ukraina VyshkivRequest stop19:51
Ukraina MizhgiryaBus Station, 9 Olbrachta str.20:25
Ukraina Nyzhnii BystryiRequest stop20:56
Ukraina ChustBus Station str. Ivana Franka 11821:36
Pokaż cały rozkład jazdy

478 Khust - Khmelnytskiy

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ChustBus Station str. Ivana Franka 11810:00
Ukraina Nyzhnii BystryiRequest stop10:40
Ukraina MizhgiryaBus Station, 9 Olbrachta str.11:20
Ukraina VyshkivRequest stop11:51
Ukraina DolinaBus Station, 1 Privokzalna str.13:10
Ukraina KałuszBus Station, 15 Privokzalna str.14:00
Ukraina Iwano-FrankiwskBus Station-2, Gorbachevskogo str. 1414:50
Ukraina HaliczRequest stop15:16
Ukraina BursztynRequest stop15:36
Ukraina RohatynBus Station, 8 Galytska str.16:01
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.17:40
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.20:00
Pokaż cały rozkład jazdy

521 Khmelnytskiy - Vinnytsia

Odjazdy: Pn Wt Śr Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ChmielnickiBus Station - 2, Shechenko str. 6606:05
Ukraina DerażniaBus Station07:10
Ukraina LitynBus Station, 7 Ryadanska str.08:50
Ukraina WinnicaBus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.09:20
Pokaż cały rozkład jazdy

522 Vinnytisia - Khmelnytskiy

Odjazdy: Pn Wt Śr Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina WinnicaBus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.09:35
Ukraina LitynBus Station, 7 Ryadanska str.10:15
Ukraina DerażniaBus Station12:20
Ukraina ChmielnickiBus Station - 2, Shechenko str. 6613:25
Pokaż cały rozkład jazdy

523 Khmelnytskiy - Vinnytsia

Odjazdy: Pn Wt Śr Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ChmielnickiBus Station - 2, Shechenko str. 6615:10
Ukraina DerażniaBus Station16:25
Ukraina LitynBus Station, 7 Ryadanska str.18:05
Ukraina WinnicaBus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.18:35
Pokaż cały rozkład jazdy

524 Vinnytisia - Khmelnytskiy

Odjazdy: Pn Wt Śr Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina WinnicaBus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.18:50
Ukraina LitynBus Station, 7 Ryadanska str.19:25
Ukraina DerażniaBus Station21:05
Ukraina ChmielnickiBus Station - 2, Shechenko str. 6622:05
Pokaż cały rozkład jazdy

561 Khmelnytskyy - Slobodka-Smotrychskaya

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ChmielnickiBus Station - 2, Shechenko str. 6612:05
Ukraina ChmielnickiKamyanetskaya12:16
Ukraina AntoniowceRequest stop12:45
Ukraina PravdivkaRequest stop12:53
Ukraina JarmolińceBus Station13:10
Ukraina TomaszówkaRequest stop13:17
Ukraina YasenivkaRequest stop13:22
Ukraina SosnówkaRequest stop13:28
Ukraina FranpolRequest stop13:33
Ukraina TomashivkaRequest stop13:39
Ukraina TynnaRequest stop13:42
Ukraina LysohirkaRequest stop13:49
Ukraina RudkaRequest stop13:55
Ukraina Stara HutaRequest stop14:01
Ukraina BalynRequest stop14:07
Ukraina SmotryczRequest stop14:20
Ukraina Ust CzornaRequest stop14:40
Ukraina Slobidka Smotryts'kaRequest stop14:50
Pokaż cały rozkład jazdy

562 Slobodka-Smotrychskaya - Khmelnytskyy

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina Slobidka Smotryts'kaRequest stop05:20
Ukraina Ust CzornaRequest stop05:35
Ukraina SmotryczRequest stop05:55
Ukraina BalynRequest stop06:07
Ukraina Stara HutaRequest stop06:14
Ukraina RudkaRequest stop06:21
Ukraina LysohirkaRequest stop06:28
Ukraina TynnaRequest stop06:34
Ukraina TomashivkaRequest stop06:40
Ukraina FranpolRequest stop06:47
Ukraina SosnówkaRequest stop06:53
Ukraina YasenivkaRequest stop06:58
Ukraina TomaszówkaRequest stop07:02
Ukraina JarmolińceBus Station07:11
Ukraina PravdivkaRequest stop07:23
Ukraina AntoniowceRequest stop07:31
Ukraina ChmielnickiBus Station - 2, Shechenko str. 6608:05
Pokaż cały rozkład jazdy

731 Gorodok - V.Karabchyev - Khmelnytskyy

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina Gorodok, Hmelnitska oblBus Station05:25
Ukraina PapirnyaRequest stop05:40
Ukraina Stara PisochnaRequest stop05:45
Ukraina KupinRequest stop05:48
Ukraina Velyka LevadaRequest stop05:55
Ukraina SkypcheRequest stop06:06
Ukraina Velykyi KarabchiivBus Station06:25
Ukraina SkypcheRequest stop06:45
Ukraina SyrvatyntsiRequest stop06:56
Ukraina ZawadyńceRequest stop07:01
Ukraina Velyka YaromyrkaRequest stop07:10
Ukraina ŁysowodyRequest stop07:20
Ukraina Gorodok, Hmelnitska oblBus Station07:45
Ukraina ZhyshchyntsiRequest stop07:54
Ukraina Pil'nyi Oleksynets'Request stop08:07
Ukraina JarmolińceBus Station08:25
Ukraina PravdivkaRequest stop08:39
Ukraina AntoniowceRequest stop08:47
Ukraina SkarzyńceRequest stop08:55
Ukraina ChmielnickiBus Station - 2, Shechenko str. 6609:20
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.09:25
Pokaż cały rozkład jazdy

732 Khmelnytskyy - V.Karabchyev - Gorodok

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.12:25
Ukraina ChmielnickiBus Station - 2, Shechenko str. 6612:35
Ukraina ChmielnickiKamyanetskaya12:48
Ukraina SkarzyńceRequest stop12:56
Ukraina AntoniowceRequest stop13:07
Ukraina PravdivkaRequest stop13:14
Ukraina JarmolińceBus Station13:31
Ukraina Pil'nyi Oleksynets'Request stop13:45
Ukraina ZhyshchyntsiRequest stop13:58
Ukraina Gorodok, Hmelnitska oblBus Station14:10
Ukraina ŁysowodyRequest stop14:22
Ukraina Velyka YaromyrkaRequest stop14:26
Ukraina ZawadyńceRequest stop14:32
Ukraina SyrvatyntsiRequest stop14:39
Ukraina SkypcheRequest stop14:47
Ukraina Velykyi KarabchiivBus Station15:00
Ukraina SkypcheRequest stop15:10
Ukraina Velyka LevadaRequest stop15:19
Ukraina KupinRequest stop15:25
Ukraina Stara PisochnaRequest stop15:28
Ukraina PapirnyaRequest stop15:32
Ukraina Gorodok, Hmelnitska oblBus Station15:46
Pokaż cały rozkład jazdy

878 Khmelnytskiy - Pochaiv

Odjazdy: Pn Wt Czw Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.08:10
Ukraina StarokonstantynówBus Station, 2 Knyazya Ostrovskogo str.09:15
Ukraina Czerniatyń WielkiRequest stop09:41
Ukraina AntoninyRequest stop09:51
Ukraina AntoninyBus Station10:05
Ukraina Volytsya PolovaRequest stop10:36
Ukraina KorovjeRequest stop10:51
Ukraina TeofipolBus Station11:00
Ukraina KorovjeRequest stop11:07
Ukraina DenysivkaRequest stop11:23
Ukraina BiłohirjaBus Station11:45
Ukraina JampolRequest stop12:15
Ukraina KaterynówkaRequest stop12:41
Ukraina KrzemieniecBus Station, 138 Dubenska str.13:15
Ukraina PoczajówBus Station13:40
Pokaż cały rozkład jazdy

879 Pochaiv - Khmelnitskiy

Odjazdy: Pn Wt Czw Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina PoczajówBus Station14:15
Ukraina KrzemieniecBus Station, 138 Dubenska str.14:40
Ukraina KaterynówkaRequest stop15:06
Ukraina JampolRequest stop15:40
Ukraina BiłohirjaBus Station16:10
Ukraina DenysivkaRequest stop16:16
Ukraina KorovjeRequest stop16:26
Ukraina TeofipolBus Station16:50
Ukraina KorovjeRequest stop17:05
Ukraina Volytsya PolovaRequest stop17:16
Ukraina AntoninyBus Station17:35
Ukraina AntoninyRequest stop17:41
Ukraina Czerniatyń WielkiRequest stop17:56
Ukraina StarokonstantynówBus Station, 2 Knyazya Ostrovskogo str.18:20
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.19:10
Pokaż cały rozkład jazdy

961 Gorodok - Pisochna - Khmelnytskyy

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina Gorodok, Hmelnitska oblBus Station05:50
Ukraina PapirnyaRequest stop06:01
Ukraina Stara PisochnaRequest stop06:05
Ukraina Nova PisochnaRequest stop06:20
Ukraina Stara PisochnaRequest stop06:31
Ukraina KupinRequest stop06:34
Ukraina Velyka LevadaRequest stop06:45
Ukraina KupinRequest stop06:54
Ukraina Stara PisochnaRequest stop06:57
Ukraina PapirnyaRequest stop07:01
Ukraina Gorodok, Hmelnitska oblBus Station07:30
Ukraina ZhyshchyntsiRequest stop07:39
Ukraina Pil'nyi Oleksynets'Request stop07:52
Ukraina PravdivkaRequest stop08:24
Ukraina AntoniowceRequest stop08:32
Ukraina SkarzyńceRequest stop08:41
Ukraina ChmielnickiBus Station - 2, Shechenko str. 6609:06
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.09:10
Pokaż cały rozkład jazdy

962 Khmelnytskyy - Pisochna - Gorodok

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.11:15
Ukraina ChmielnickiBus Station - 2, Shechenko str. 6611:25
Ukraina ChmielnickiKamyanetskaya11:34
Ukraina SkarzyńceRequest stop11:47
Ukraina AntoniowceRequest stop11:55
Ukraina PravdivkaRequest stop12:03
Ukraina JarmolińceBus Station12:20
Ukraina Pil'nyi Oleksynets'Request stop12:36
Ukraina ZhyshchyntsiRequest stop12:49
Ukraina Gorodok, Hmelnitska oblBus Station13:10
Ukraina PapirnyaRequest stop13:30
Ukraina Stara PisochnaRequest stop13:34
Ukraina KupinRequest stop13:37
Ukraina Velyka LevadaRequest stop13:46
Ukraina KupinRequest stop13:55
Ukraina Stara PisochnaRequest stop13:58
Ukraina Nova PisochnaRequest stop14:10
Ukraina Stara PisochnaRequest stop14:19
Ukraina PapirnyaRequest stop14:23
Ukraina Gorodok, Hmelnitska oblBus Station14:35
Pokaż cały rozkład jazdy