"Shewchenko"

Bilety online na autobus

Rozkład jazdy

Bonn - Kiev (center)

Odjazdy: Śr Pt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy BonnThomastrasse04:15
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB04:45
Niemcy DüsseldorfHbf., Worringerstr.06:00
Niemcy DuisburgHbf., ZOB06:45
Niemcy EssenZOB bei HbF07:15
Niemcy BochumZOB07:45
Niemcy DortmundHbf., ZOB, Steinstr.08:15
Niemcy PaderbornHbf. Bahnhofstr.2909:30
Niemcy KasselBus Station "Wilhelmshöhe"10:45
Niemcy ErfurtZOB, Willi-Brandt-Platz13:30
Niemcy JenaBus Station "Paradies"14:15
Niemcy LipskZOB15:30
Niemcy DreznoHbf., Bayerische Strasse17:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+106:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+109:00
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+111:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+114:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Dortmund - Kiev (north)

Odjazdy: Pn Wt Śr Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy DortmundZOB bei Hbf04:00
Niemcy MünsterZOB05:10
Niemcy OsnabrückZOB06:15
Niemcy BremaHbf.,SinemaXX, Breitenweg 2508:00
Niemcy HamburgZOB am Hbf10:00
Niemcy SchwerinRasthof Stolpe11:30
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-614:00
Niemcy ChociebużBus Station15:55
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+105:15
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+108:15
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+110:30
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+112:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Bonn (center)

Odjazdy: Pn Śr Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)07:15
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.09:30
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.11:45
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.15:00
Niemcy DreznoRiegel Platz+102:10
Niemcy LipskZOB+103:45
Niemcy JenaBus Station "Paradies"+105:15
Niemcy ErfurtZOB, Willi-Brandt-Platz+107:15
Niemcy KasselBus Station "Wilhelmshöhe"+109:30
Niemcy PaderbornHbf. Bahnhofstr.29+111:10
Niemcy DortmundHbf., ZOB, Steinstr.+113:00
Niemcy BochumZOB+113:55
Niemcy EssenZOB bei HbF+114:55
Niemcy DuisburgHbf., ZOB+115:45
Niemcy DüsseldorfHbf., Worringerstr.+116:45
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+118:10
Niemcy BonnThomastrasse+118:40
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Dortmund (north)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)07:15
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.09:30
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.11:45
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.15:00
Niemcy ChociebużBus Station+102:10
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6+104:15
Niemcy SchwerinRasthof Stolpe+106:10
Niemcy HamburgZOB am Hbf+108:00
Niemcy BremaHbf.,SinemaXX, Breitenweg 25+109:45
Niemcy OsnabrückZOB+111:30
Niemcy MünsterZOB+112:40
Niemcy DortmundZOB bei Hbf+113:45
Pokaż cały rozkład jazdy

Shewchenko