Шевченко

Bilety online na autobus

Шевченко

Infobus

Rozkład jazdy

Bonn - Kiev (center)

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy BonnInternational Bus Parking, Rabinstr.04:15
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB04:45
Niemcy DüsseldorfHbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 14006:00
Niemcy DuisburgHbf., ZOB06:45
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.07:15
Niemcy BochumZOB07:45
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse08:15
Niemcy PaderbornHbf. Bahnhofstr.2909:30
Niemcy KasselBus Station "Wilhelmshöhe"10:45
Niemcy ErfurtZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz13:30
Niemcy JenaBus Station "Paradies"14:15
Niemcy LipskZOB15:30
Niemcy DreznoZOB am Hbf., Bayerische Strasse17:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+106:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+109:00
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+111:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+114:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Dortmund - Kiev (north)

Odjazdy: Wt Śr Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy DortmundZOB bei Hbf04:00
Niemcy MünsterZOB05:10
Niemcy OsnabrückZOB06:15
Niemcy BremaHbf.,SinemaXX, Breitenweg 2508:00
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 7410:00
Niemcy SchwerinRasthof Stolpe11:30
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-614:00
Niemcy ChociebużBus Station15:55
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+105:15
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+108:15
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+110:30
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+112:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Bonn (center)

Odjazdy: Śr Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)07:15
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.09:30
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.11:45
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.15:00
Niemcy DreznoRiegel Platz+102:10
Niemcy LipskZOB+103:45
Niemcy JenaBus Station "Paradies"+105:15
Niemcy ErfurtZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz+107:15
Niemcy KasselBus Station "Wilhelmshöhe"+109:30
Niemcy PaderbornHbf. Bahnhofstr.29+111:10
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse+113:00
Niemcy BochumZOB+113:55
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.+114:55
Niemcy DuisburgHbf., ZOB+115:45
Niemcy DüsseldorfHbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140+116:45
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+118:10
Niemcy BonnInternational Bus Parking, Rabinstr.+118:40
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Dortmund (north)

Odjazdy: Wt Śr Czw Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)07:15
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.09:30
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.11:45
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.15:00
Niemcy ChociebużBus Station+102:10
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6+104:15
Niemcy SchwerinRasthof Stolpe+106:10
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 74+108:00
Niemcy BremaHbf.,SinemaXX, Breitenweg 25+109:45
Niemcy OsnabrückZOB+111:30
Niemcy MünsterZOB+112:40
Niemcy DortmundZOB bei Hbf+113:45
Pokaż cały rozkład jazdy

Шевченко