"Winew" ТОВ ВІНЕВ

Bilety online na autobus

Rozkład jazdy

Karlsruhe - Kherson (centr)

Odjazdy: Wt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy HeilbronnHbf-Busbahnhof pl.408:30
Niemcy MannheimZOB Heinrich-von-Stephan-Str.09:30
Niemcy Lotnisko Frankfurt nad MenemAirport10:30
Niemcy WürzburgRailway Station Bismarckstrasse12:00
Niemcy FuldaRailway Station Ruprechtstraße 2213:30
Niemcy Bad HersfeldHbf14:30
Niemcy EisenachRasthof Eisenach / Ramsberg15:30
Niemcy ErfurtHotel Intercity Willy-Brandt-Platz 1116:30
Niemcy JenaMcDonalds neben Aral17:30
Niemcy GeraHaltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds18:00
Niemcy LipskHbf19:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+108:30
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+113:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+115:00
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+117:00
Ukraina OdessaCentral Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.+121:30
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 21+122:30
Ukraina ChersońBus Station, Budionnogo str.1+123:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Karlsruhe - Kherson (south)

Odjazdy: Wt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy KarlsruheHbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr. 07:00
Niemcy PforzheimBusbahnhof Nord07:30
Niemcy StuttgartFilderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen 08:30
Niemcy Ulmschlossgarten09:30
Niemcy AugsburgOberhausen Nord, Endstation Tram Nr.410:30
Niemcy Monachiumpark. P+R, Fröttmaning st. DTG12:00
Niemcy RatyzbonaHbf, Bahnhofstraße14:00
Niemcy NorymbergaBhb Kätte-Strobel Str.15:30
Niemcy BayreuthKaserne16:30
Niemcy HofAm McDonald17:30
Niemcy ChemnitzStraße der Nationen Ecke Georgstraße19:00
Niemcy DreznoRiegel Platz20:00
Niemcy GörlitzHornbach Görlitz21:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+108:30
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+113:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+115:00
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+117:00
Ukraina OdessaCentral Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.+121:30
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 21+122:30
Ukraina ChersońRailway Station+123:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Kherson - Karlsruhe (centr)

Odjazdy: Pn Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina ChersońBus Station, Budionnogo str.120:00
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2121:30
Ukraina OdessaCentral Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.23:30
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+104:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+106:30
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+109:00
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+114:00
Niemcy LipskHbf+206:30
Niemcy GeraHaltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds+207:30
Niemcy JenaMcDonalds neben Aral+208:00
Niemcy ErfurtHotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11+209:00
Niemcy EisenachRasthof Eisenach / Ramsberg+210:00
Niemcy Bad HersfeldHbf+211:00
Niemcy FuldaRailway Station Ruprechtstraße 22+212:00
Niemcy WürzburgRailway Station Bismarckstrasse+213:30
Niemcy Lotnisko Frankfurt nad MenemAirport+215:00
Niemcy MannheimZOB Heinrich-von-Stephan-Str.+216:00
Niemcy HeilbronnHbf-Busbahnhof pl.4+217:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kherson - Karlsruhe (south)

Odjazdy: Pn Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina ChersońBus Station, Budionnogo str.120:00
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2121:30
Ukraina OdessaCentral Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.23:30
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+104:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+106:30
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+109:00
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+114:00
Niemcy GörlitzHornbach Görlitz+204:00
Niemcy DreznoRiegel Platz+205:00
Niemcy ChemnitzStraße der Nationen Ecke Georgstraße+206:00
Niemcy HofAm McDonald+207:30
Niemcy BayreuthKaserne+208:30
Niemcy NorymbergaZOB Käthe-Srobel-Straße+209:30
Niemcy RatyzbonaHbf, Bahnhofstraße+211:00
Niemcy Monachiumpark. P+R, Fröttmaning st. DTG+212:30
Niemcy AugsburgOberhausen Nord, Endstation Tram Nr.4+213:30
Niemcy Ulmschlossgarten+214:30
Niemcy StuttgartFilderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen +216:00
Niemcy PforzheimBusbahnhof Nord+217:00
Niemcy KarlsruheHbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr. +217:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Koln - Melitopol (north)

Odjazdy: Wt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnTerminal 2, near 13 line of S-Bahn08:00
Niemcy DüsseldorfHbf., Worringerstr.09:30
Niemcy EssenHbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit10:15
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse11:00
Niemcy MünsterZOB10:20
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 4212:30
Niemcy OsnabrückHBF, Eisenbahnstr.11:00
Niemcy BremaBreitenweg12:30
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 7814:00
Niemcy SchwerinBus Station16:00
Niemcy HanowerBus Station, Rundestraße 1214:00
Niemcy BrunszwikZOB am Hbf., Berliner Platz15:00
Niemcy MagdeburgBus Station, Kölner Platz16:30
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-618:00
Niemcy ChociebużZOB, Marienstr. 119:30
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+108:30
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+113:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+115:00
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+117:00
Ukraina OdessaCentral Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.+121:30
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 21+122:30
Ukraina ChersońBus Station, Budionnogo str.1+123:30
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.+119:30
Ukraina AleksandriaBus Station+120:30
Ukraina DniproBus Station, 10 Kurchatova str.+123:55
Ukraina ZaporożeBus Station, Soborniy ave., 20+202:00
Ukraina MelitopolBus Station, 204A Dzerzynskogo str.+204:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Melitopol- Koln (north)

Odjazdy: Pn Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina MelitopolBus Station, 204A Dzerzynskogo str.16:30
Ukraina ZaporożeBus Station, Soborniy ave., 2018:30
Ukraina DniproBus Station, 10 Kurchatova str.20:00
Ukraina AleksandriaBus Station+100:05
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.+101:00
Ukraina ChersońBus Station, Budionnogo str.120:00
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2121:30
Ukraina OdessaCentral Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.23:30
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+104:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+106:30
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+109:00
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+114:00
Niemcy ChociebużBus Station+204:30
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6+206:00
Niemcy MagdeburgBus Station, Kölner Platz+208:00
Niemcy BrunszwikZOB am Hbf., Berliner Platz+209:30
Niemcy HanowerZOB+211:00
Niemcy SchwerinTreibstoff "Shtolpe"+208:00
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 74+210:00
Niemcy Brema ZOB Fernlinien, Breitenweg+211:30
Niemcy OsnabrückHBF, Eisenbahnstr.+213:00
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42+212:30
Niemcy MünsterBus Station+213:40
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse+214:00
Niemcy EssenHbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit+214:45
Niemcy DüsseldorfHbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140+215:30
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+217:00
Pokaż cały rozkład jazdy