"Avtotranzit" Автотранзит

Bilety online na autobus

Rozkład jazdy

142 Kiev - Praha

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)13:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.15:40
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.18:40
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.22:10
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 18+105:50
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport+106:20
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+107:30
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów str. 13+110:30
Czechy Hradec KrálovéBus Station, ul. Nádražní 75/7+113:50
Czechy PragaBus Station "Florenc"+116:10
Pokaż cały rozkład jazdy

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czechy PragaBus Station "Florenc"12:00
Czechy Hradec KrálovéBus Station, ul. Nádražní 75/713:50
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów str. 1317:35
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:50
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport22:15
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1823:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+107:20
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30
Pokaż cały rozkład jazdy

369 Kiyv - Talne

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 307:35
Ukraina Biała CerkiewBus Stop near tire factory, M-05 87km08:50
Ukraina ŻaszkówBus Station09:55
Ukraina SorokotyahaBus Station10:08
Ukraina OchmatówBus Station10:15
Ukraina BerezivkaBus Station10:30
Ukraina BukyBus Station10:55
Ukraina MańkiwkaBus Station11:25
Ukraina PotashBus Station11:33
Ukraina RohyBus Station11:48
Ukraina PotashBus Station11:52
Ukraina MoshurivBus Station12:00
Ukraina TalneBus Station12:15
Pokaż cały rozkład jazdy

370 Talne - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina TalneBus Station16:00
Ukraina MoshurivBus Station16:15
Ukraina PotashBus Station16:25
Ukraina RohyBus Station16:30
Ukraina PotashBus Station16:47
Ukraina MańkiwkaBus Station17:00
Ukraina BukyBus Station17:35
Ukraina BerezivkaBus Station17:48
Ukraina OchmatówBus Station18:04
Ukraina SorokotyahaBus Station18:11
Ukraina ŻaszkówBus Station18:40
Ukraina Biała CerkiewBus Stop near tire factory, M-05 87km19:41
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 120:55
Pokaż cały rozkład jazdy

Bydgoszcz - Kirovograd

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska BydgoszczDworzec PKS, ul. Jagiellońska 5814:30
Polska ToruńBus Station "Arriva", st. Dąbrowskiego 815:45
Polska WłocławekBus Station, Okrzei str.16:50
Polska ŁódźDworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/20518:45
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14421:00
Polska LublinDworzec PKS, Al. Tysiąclecia23:30
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.+106:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+107:25
Ukraina Nowogród WołyńskiBus Station, 45 Shevchenka str.+109:05
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+110:35
Ukraina KijówBus Station pr. Nauki, 1+113:25
Ukraina BoryspolAirport+114:10
Ukraina CzerkasyBus Station, Krupskoi str., 7+117:10
Ukraina KamiankaBus Station ul. Gogolya, 21+118:40
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.+120:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kharkov - Minsk

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.10:00
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.12:15
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 317:30
Ukraina CzernihówBus Station, prospekt Pobedy 320:00
Białoruś HomelBus Station, 1 Kurchatova str.+101:00
Białoruś BobrujskBus Station, 5 Stantsyonnaya str.+102:40
Białoruś MińskCentrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.+106:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kharkov - Warszawa

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.12:00
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.14:30
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 321:00
Ukraina KorosteńGas station "Faktor", crossroads23:00
Ukraina SarnyGas station "OKKO", Varshavska str., 4B+100:45
Ukraina KowelRailway station, Veteranov str. 1A+102:30
Polska LublinBus Station, st. Al. Tysiąclecia 6+107:25
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144+110:25
Pokaż cały rozkład jazdy

Kharkov - Warszawa (15.12-31.12)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.12:00
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.14:30
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 321:00
Ukraina KorosteńGas station "Faktor", crossroads23:00
Ukraina SarnyGas station "OKKO", Varshavska str., 4B+100:45
Ukraina KowelRailway station, Veteranov str. 1A+102:30
Polska LublinBus Station, st. Al. Tysiąclecia 6+107:25
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144+110:25
Pokaż cały rozkład jazdy

Kirovograd - Bydgoszcz

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.23:30
Ukraina KamiankaBus Station ul. Gogolya, 21+101:10
Ukraina CzerkasyBus Station, Krupskoi str., 7+104:10
Ukraina BoryspolAirport+105:45
Ukraina KijówBus Station pr. Nauki, 1+107:00
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+110:20
Ukraina Nowogród WołyńskiBus Station, 45 Shevchenka str.+112:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+113:30
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.+115:00
Polska LublinDworzec PKS, Al. Tysiąclecia+119:50
Polska WarszawaŻwirki i Wigury 1+122:15
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144+123:00
Polska ŁódźDworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205+201:25
Polska WłocławekBus Station, Okrzei str.+203:40
Polska ToruńBus Station "Arriva", st. Dąbrowskiego 8+205:20
Polska BydgoszczDworzec PKS, ul. Jagiellońska 58+206:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Minsk - Kharkiv

Odjazdy: Wt Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Białoruś MińskCentrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.13:00
Białoruś BobrujskBus Station, 5 Stantsyonnaya str.15:25
Białoruś HomelBus Station, 1 Kurchatova str.17:50
Ukraina CzernihówBus Station, prospekt Pobedy 320:10
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 322:50
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+104:25
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.+107:15
Pokaż cały rozkład jazdy

Warszawa - Kharkov

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14416:00
Polska LublinBus Station, st. Al. Tysiąclecia 619:10
Ukraina KowelBus Station, 42 bulvar L.Ukrainki+100:20
Ukraina SarnyBus Station, Belgorodska st. 39+102:30
Ukraina KorosteńBus Station, 2 Bazarnaya str.+105:00
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3+107:35
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+113:00
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.+115:10
Pokaż cały rozkład jazdy

Warszawa - Kharkov (15.12-31.12)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14416:00
Polska LublinBus Station, st. Al. Tysiąclecia 619:10
Ukraina KowelBus Station, 42 bulvar L.Ukrainki+100:20
Ukraina SarnyBus Station, Belgorodska st. 39+102:30
Ukraina KorosteńBus Station, 2 Bazarnaya str.+105:00
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3+107:35
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+113:00
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.+115:10
Pokaż cały rozkład jazdy