"Interbus Košice Express"

Bilety online na autobus

Interbus Košice Express

Infobus

Rozkład jazdy

802 837 Kosice - Stuttgart

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Słowacja KoszyceBus Station, Stanicne nam. 913:00
Słowacja PreszówBus Station13:00
Słowacja LewoczaBus Station14:25
Słowacja PopradBus Station14:50
Słowacja Liptowski MikułaszBus Station15:45
Słowacja RużomberkBus Station16:00
Słowacja ŻylinaBus Station17:20
Słowacja Powaska BystrzycaBus Station17:55
Słowacja TrenczynBus Station18:45
Słowacja PieszczanyBus Station19:25
Niemcy MonachiumBus Station "Hackerbrücke"+103:55
Niemcy UlmHbf. Omnibusbahnhof+105:50
Niemcy StuttgartZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr. +107:10
Pokaż cały rozkład jazdy

802 837 Stuttgart - Kosice

Odjazdy: Pn Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy StuttgartZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr. 17:30
Niemcy UlmHbf. Omnibusbahnhof18:45
Niemcy MonachiumBus Station "Hackerbrücke"20:40
Słowacja PieszczanyBus Station+105:10
Słowacja TrenczynBus Station+105:50
Słowacja Powaska BystrzycaBus Station+106:40
Słowacja ŻylinaBus Station+107:15
Słowacja RużomberkBus Station+108:25
Słowacja Liptowski MikułaszBus Station+108:50
Słowacja PopradBus Station+109:45
Słowacja LewoczaBus Station+110:10
Słowacja PreszówBus Station+111:05
Słowacja KoszyceBus Station, Stanicne nam. 9+111:35
Pokaż cały rozkład jazdy

807 815 Brodford - Michalovce

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Wielka Brytania BradfordWilliam Street, BD105:00
Wielka Brytania SheffieldBrown Street, post code S106:00
Wielka Brytania DerbyBus Station07:30
Wielka Brytania BirminghamParadise Circus Queensway08:30
Wielka Brytania LeicesterSt. Margarets Bus Station, Stop 21,2208:30
Wielka Brytania PeterboroughQueensgate Bus Station08:00
Wielka Brytania DoverBus Station13:30
Belgia BrukselaBus Station Eurolines19:30
Czechy PilznoBus Station, st.Gusova 90+105:00
Czechy PragaBus Station "Florenc"+106:00
Słowacja TrenczynBus Station+111:00
Słowacja Powaska BystrzycaBus Station+111:30
Słowacja ŻylinaBus Station+111:50
Słowacja RużomberkBus Station+113:50
Słowacja Liptowski MikułaszBus Station+114:10
Słowacja PopradBus Station+115:00
Słowacja LewoczaBus Station+115:30
Słowacja PreszówBus Station+116:10
Słowacja KoszyceBus Station, Stanicne nam. 9+117:00
Pokaż cały rozkład jazdy

807 815 Michalovce - Brodford

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Słowacja KoszyceBus Station, Stanicne nam. 906:00
Słowacja PreszówBus Station06:30
Słowacja LewoczaBus Station07:20
Słowacja PopradBus Station08:00
Słowacja Liptowski MikułaszBus Station08:40
Słowacja RużomberkBus Station09:10
Słowacja ŻylinaBus Station10:50
Słowacja Powaska BystrzycaBus Station11:20
Słowacja TrenczynBus Station12:00
Czechy PragaBus Station "Florenc"16:30
Czechy PilznoBus Station, st.Gusova 9017:30
Belgia BrukselaBus Station Eurolines+105:50
Wielka Brytania DoverBus Station+108:50
Wielka Brytania PeterboroughQueensgate Bus Station+113:30
Wielka Brytania LeicesterSt. Margarets Bus Station, Stop 21,22+114:30
Wielka Brytania BirminghamParadise Circus Queensway+114:00
Wielka Brytania DerbyBus Station+115:45
Wielka Brytania SheffieldBrown Street, post code S1+116:30
Wielka Brytania BradfordWilliam Street, BD1+116:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Interbus Košice Express