"ATP-10707 Włodzimierz Wołyński" Володимир-Волинське АТП-10707

Bilety online na autobus

ATP-10707 Włodzimierz Wołyński

Infobus

Rozkład jazdy

Brest - Volodymyr-Volynskyi

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Białoruś BrześćBus Station str. Mitskevicha 3514:45
Ukraina SzackBus Station, st. 50 Rokiv Peremogy 6017:40
Ukraina LubomlBus Station, st. Vokzalna 3618:42
Ukraina Włodzimierz WołyńskiBus Station, D. Galickogo st. 1419:50
Pokaż cały rozkład jazdy

Hrybeshov - Volodymyr-Volynskyi (12:10)

Odjazdy: Pn Wt Śr Czw Pt Sb

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska HrubieszówParking Stokrotka, st. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5512:10
Polska ZosinPavilion d/k 74 l12:40
Ukraina UściługBus Station, Volodymyrska str.14:40
Ukraina Włodzimierz WołyńskiBus Station, D. Galickogo st. 1415:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Novovolynsk

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 310:30
Ukraina KijówNear Bus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy, stop of public transport11:05
Ukraina KorosteszówBus Station, st. Bilshovicka 30/212:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.13:15
Ukraina Nowogród WołyńskiBus Station, 45 Shevchenka str.14:50
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.16:20
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.18:05
Ukraina Włodzimierz WołyńskiBus Station, D. Galickogo st. 1419:40
Ukraina NowowołyńskBus Station, st. Autobusna 420:05
Pokaż cały rozkład jazdy

Lviv - Shatsk - san. Lisova Pisnya

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina CzerwonogródBus Station, st. Sokalska 313:40
Ukraina NowowołyńskBus Station, st. Autobusna 414:45
Ukraina Włodzimierz WołyńskiBus Station, D. Galickogo st. 1415:30
Ukraina LubomlBus Station, st. Vokzalna 3616:40
Ukraina ZgoranyBus Station17:20
Ukraina SzackBus Station, st. 50 Rokiv Peremogy 6017:50
Ukraina HrydaBus stop18:00
Ukraina Haivka"Lisova Pisnya"18:20
Pokaż cały rozkład jazdy

Novovolynsk - Kiev

Odjazdy: Pn Wt Śr Czw Pt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina NowowołyńskBus Station, st. Autobusna 422:30
Ukraina Włodzimierz WołyńskiBus Station, D. Galickogo st. 1422:55
Ukraina ViinytsyaBus Station23:20
Ukraina ZaturceBus Station23:30
Ukraina TorczynBus Station, Tire service23:45
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.+100:30
Ukraina DernoBus Station+100:55
Ukraina KadyszczeBus Station+101:05
Ukraina KlewańBus Station+101:10
Ukraina ZoryaBus Station+101:15
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+101:50
Ukraina Nowogród WołyńskiBus Station, 45 Shevchenka str.+103:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+104:55
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3+107:20
Pokaż cały rozkład jazdy

san.Lisova Pisnya - Shatsk - Lviv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina Haivka"Lisova Pisnya"04:35
Ukraina HrydaBus stop04:50
Ukraina SzackBus Station, st. 50 Rokiv Peremogy 6005:00
Ukraina ZgoranyBus Station05:25
Ukraina LubomlBus Station, st. Vokzalna 3605:50
Ukraina Włodzimierz WołyńskiBus Station, D. Galickogo st. 1407:20
Ukraina NowowołyńskBus Station, st. Autobusna 407:55
Ukraina CzerwonogródBus Station, st. Sokalska 308:45
Ukraina Lwów225 Bogdana Chmelnyckogo str., AS N210:50
Pokaż cały rozkład jazdy

Volodymyr-Volynskiy - Hrubieszow (04:40)

Odjazdy: Pn Wt Śr Czw Pt Sb

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina Włodzimierz WołyńskiBus Station, D. Galickogo st. 1404:40
Ukraina UściługBus Station, Volodymyrska str.05:05
Polska ZosinPavilion d/k 74 l05:05
Polska HrubieszówParking Stokrotka, st. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5505:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Volodymyr-Volynskiy - Hrubieszow (18:00)

Odjazdy: Pn Wt Śr Czw Pt Sb

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina Włodzimierz WołyńskiBus Station, D. Galickogo st. 1418:00
Ukraina UściługBus Station, Volodymyrska str.18:25
Polska ZosinPavilion d/k 74 l18:25
Polska HrubieszówParking Stokrotka, st. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5518:50
Pokaż cały rozkład jazdy

Volodymyr-Volynskyi - Brest

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina Włodzimierz WołyńskiBus Station, D. Galickogo st. 1405:40
Ukraina LubomlBus Station, st. Vokzalna 3606:54
Ukraina SzackBus Station, st. 50 Rokiv Peremogy 6007:49
Białoruś BrześćBus Station str. Mitskevicha 3510:55
Pokaż cały rozkład jazdy

Warszawa - Lutsk (via Ustilug/Zosin)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14408:20
Polska LublinBus Station, st. Al. Tysiąclecia 612:40
Polska HrubieszówParking Stokrotka, st. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5514:55
Ukraina Włodzimierz WołyńskiBus Station, D. Galickogo st. 1417:20
Ukraina NowowołyńskBus Station, st. Autobusna 417:45
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.20:00
Pokaż cały rozkład jazdy