"Wasylków Trans Avto" ПП ВасильківTрансAвто

Bilety online na autobus

Wasylków Trans Avto

Infobus

Rozkład jazdy

103 Kiev - Kirovograd

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 322:30
Ukraina ŻaszkówBus Station+101:05
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+102:35
Ukraina NowoarchangielskBus Station+103:55
Ukraina TyshkivkaRequest stop+104:31
Ukraina LypnyazhkaRequest stop+104:46
Ukraina DobrowieliczkaCheluskintsev str, 125+105:10
Ukraina Pishchanyi BridRequest stop+105:35
Ukraina NowoukrainkaBus station Kirova str, 191+106:10
Ukraina KropywnyćkyjBus Station-2, Pravdy ave.1 +107:35
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.+107:50
Pokaż cały rozkład jazdy

104 Kirovograd - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.08:35
Ukraina KropywnyćkyjBus Station-2, Pravdy ave.1 08:55
Ukraina NowoukrainkaBus station Kirova str, 19110:15
Ukraina Pishchanyi BridRequest stop10:50
Ukraina DobrowieliczkaCheluskintsev str, 12511:15
Ukraina LypnyazhkaRequest stop11:35
Ukraina TyshkivkaRequest stop11:55
Ukraina NowoarchangielskBus Station12:30
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.14:10
Ukraina ŻaszkówBus Station15:25
Ukraina Biała CerkiewBus Stop near tire factory, M-05 87km16:42
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 318:00
Pokaż cały rozkład jazdy

142 Kiev - Praha

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 312:50
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)13:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.15:40
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.18:40
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.22:10
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 18+105:50
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport+106:20
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+107:30
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów str. 13+110:30
Czechy Hradec KrálovéBus Station, ul. Nádražní 75/7+113:50
Czechy PragaBus Station "Florenc"+116:10
Pokaż cały rozkład jazdy

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czechy PragaBus Station "Florenc"12:00
Czechy Hradec KrálovéBus Station, ul. Nádražní 75/713:50
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów str. 1317:35
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:50
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport22:15
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1823:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+107:20
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3+116:50
Pokaż cały rozkład jazdy

142 Praha-Kiev (add)

Odjazdy: Śr Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czechy PragaBus Station "Florenc"11:55
Czechy Hradec KrálovéBus Station, ul. Nádražní 75/713:45
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów str. 1317:30
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:45
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport22:10
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1822:55
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+107:05
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+110:05
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+112:10
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+114:00
Pokaż cały rozkład jazdy

169 Kiev - Sokyryany

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 319:20
Ukraina KorosteszówBus Station21:20
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.22:05
Ukraina BerdyczówBus Station, 1А Privokzalna str.23:40
Ukraina KomsomolskRequest stop+100:10
Ukraina KalinówkaLenina str. 49+100:50
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+101:25
Ukraina WinnicaBus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.+102:10
Ukraina Kuryłowce MurowaneBus Station+104:35
Ukraina Naddnistryanske8 Quarter str+105:15
Ukraina NowodniestrowskBus Station+105:45
Ukraina SokirianyBus Station / Kobylyanskoy,32+106:35
Pokaż cały rozkład jazdy

170 Sokyryany - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina SokirianyBus Station / Kobylyanskoy,3218:00
Ukraina NowodniestrowskBus Station18:45
Ukraina Naddnistryanske8 Quarter str19:12
Ukraina Kuryłowce MurowaneBus Station20:00
Ukraina WinnicaBus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.22:20
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.23:05
Ukraina KalinówkaLenina str. 4923:40
Ukraina KomsomolskRequest stop+100:20
Ukraina BerdyczówBus Station, 1А Privokzalna str.+100:50
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+102:25
Ukraina KorosteszówBus Station, st. Bilshovicka 30/2+103:05
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3+105:10
Pokaż cały rozkład jazdy

171 Kiev - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 307:15
Ukraina ŻaszkówBus Station09:30
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.10:40
Ukraina Krywe OzeroKuibisheva str, 312:25
Ukraina PerwomajskBus Station13:35
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.14:40
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.15:25
Ukraina Nowa OdessaKukhareva 8g16:30
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2117:30
Pokaż cały rozkład jazdy

172 Mykolaiv - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2107:45
Ukraina Nowa OdessaKukhareva 8g08:50
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.10:05
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.10:50
Ukraina PerwomajskBus Station12:00
Ukraina Krywe OzeroKuibisheva str, 313:10
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.15:10
Ukraina ŻaszkówBus Station16:15
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 318:30
Pokaż cały rozkład jazdy

295 Kiev - Gaisyn

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 308:00
Ukraina WołodarkaRequest stop10:11
Ukraina TetyjówLenina str. 2010:55
Ukraina BuhaivkaRequest stop11:14
Ukraina JakymiwkaRequest stop11:24
Ukraina ŻywotówkaRequest stop11:42
Ukraina OrativNevskogo str. 2011:55
Ukraina BabynRequest stop12:22
Ukraina PariivkaRequest stop12:29
Ukraina KalnykRequest stop12:41
Ukraina DaszówGorkyoho str. 1612:55
Ukraina Kam'yanohirkaRequest stop13:02
Ukraina HunchaRequest stop13:16
Ukraina HajsynBus Station, 128 1Tranvya str.13:30
Pokaż cały rozkład jazdy

296 Gaisyn - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina HajsynBus Station, 128 1Tranvya str.15:20
Ukraina HunchaRequest stop15:33
Ukraina Kam'yanohirkaRequest stop15:47
Ukraina DaszówGorkyoho str. 1616:00
Ukraina KalnykRequest stop16:10
Ukraina PariivkaRequest stop16:22
Ukraina BabynRequest stop16:29
Ukraina OrativNevskogo str. 2017:00
Ukraina ŻywotówkaRequest stop17:09
Ukraina JakymiwkaRequest stop17:25
Ukraina BuhaivkaRequest stop17:32
Ukraina TetyjówLenina str. 2017:50
Ukraina WołodarkaRequest stop18:35
Ukraina KijówBus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 320:45
Pokaż cały rozkład jazdy

615 Kiev - Kirovograd

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 310:05
Ukraina Biała CerkiewBus Stop near tire factory, M-05 87km11:24
Ukraina ŻaszkówBus Station12:25
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.14:10
Ukraina NowoarchangielskBus Station15:35
Ukraina TyshkivkaRequest stop16:10
Ukraina LypnyazhkaRequest stop16:30
Ukraina DobrowieliczkaCheluskintsev str, 12516:50
Ukraina Pishchanyi BridRequest stop17:15
Ukraina NowoukrainkaBus station Kirova str, 19117:50
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.19:00
Pokaż cały rozkład jazdy

616 Kirovograd - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.19:25
Ukraina KropywnyćkyjBus Station-2, Pravdy ave.1 19:36
Ukraina NowoukrainkaBus station Kirova str, 19120:36
Ukraina Pishchanyi BridRequest stop21:17
Ukraina DobrowieliczkaCheluskintsev str, 12521:42
Ukraina LypnyazhkaRequest stop22:03
Ukraina TyshkivkaRequest stop22:14
Ukraina NowoarchangielskBus Station22:45
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+100:15
Ukraina ŻaszkówBus Station+101:35
Ukraina Biała CerkiewBus Stop near tire factory, M-05 87km+103:00
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3+104:50
Pokaż cały rozkład jazdy

893 Kiev - Truskavets

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 321:20
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.23:30
Ukraina Nowogród WołyńskiBus Station, 45 Shevchenka str.+100:50
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+102:30
Ukraina DubnoGas stations "WOG", in front of the monument "Airplane"+103:20
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+106:15
Ukraina StryjBus Station, 7 Vokzalnaya str.+107:30
Ukraina DrohobyczBus Station+107:55
Ukraina TruskawiecBus Station+108:05
Pokaż cały rozkład jazdy

894 Truskavets - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina TruskawiecBus Station, 35 Drogobichskaya str.17:30
Ukraina DrohobyczBus Station17:45
Ukraina StryjBus Station, 7 Vokzalnaya str.18:15
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.19:30
Ukraina DubnoGas stations "WOG", in front of the monument "Airplane"22:20
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.23:10
Ukraina Nowogród WołyńskiBus Station, 45 Shevchenka str.+100:50
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+102:30
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3+105:05
Pokaż cały rozkład jazdy