Benz Reisen

Bilety online na autobus

Rozkład jazdy

Heilbronn - Kaliningrad

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy HeilbronnBahnhofstraße 3606:00
Niemcy KarlsruheHbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr. 07:00
Niemcy MannheimZOB Heinrich-von-Stephan-Str.08:00
Niemcy Lotnisko Frankfurt nad MenemAirport09:00
Niemcy Limburg an der LahnKopenhagener Straße10:00
Niemcy BonnInternational Bus Parking, Rabinstr.11:30
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB12:00
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse13:00
Niemcy PaderbornAutohof Mönkeloh14:30
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 4215:30
Niemcy HanowerZOB17:00
Niemcy BrunszwikZOB am Hbf., Berliner Platz18:10
Niemcy MagdeburgZOB am Hbf19:10
Rosja KaliningradBus Station, 7 Zheleznodorozhnaya str.+109:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kaliningrad - Heilbronn

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rosja KaliningradBus Station, 7 Zheleznodorozhnaya str.16:00
Niemcy MagdeburgZOB am Hbf+104:00
Niemcy BrunszwikZOB am Hbf., Berliner Platz+105:00
Niemcy HanowerZOB+106:20
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42+108:00
Niemcy PaderbornAutohof Mönkeloh+109:00
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse+110:30
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+111:30
Niemcy BonnInternational Bus Parking, Rabinstr.+112:30
Niemcy Limburg an der LahnKopenhagener Straße+114:00
Niemcy Lotnisko Frankfurt nad MenemAirport+115:00
Niemcy MannheimZOB Heinrich-von-Stephan-Str.+116:00
Niemcy KarlsruheHbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr. +117:00
Niemcy HeilbronnBahnhofstraße 36+118:00
Pokaż cały rozkład jazdy