Orion Avto

Bilety online na autobus

Rozkład jazdy

171 Kiev - Nikolaev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 307:15
Ukraina ŻaszkówRequest stop09:30
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.10:40
Ukraina Krywe OzeroBus Station12:25
Ukraina PerwomajskBus Station13:35
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.14:40
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.15:25
Ukraina Nowa OdessaKukhareva 8g16:30
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2117:30
Pokaż cały rozkład jazdy

172 Nikolaev - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2107:45
Ukraina Nowa OdessaKukhareva 8g08:50
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.10:05
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.10:50
Ukraina PerwomajskBus Station12:00
Ukraina Krywe OzeroBus Station13:10
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.15:10
Ukraina ŻaszkówRequest stop16:15
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 318:30
Pokaż cały rozkład jazdy

279 Mykolaiv - Kotovsk

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2105:00
Ukraina Nowa OdessaKukhareva 8g06:05
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.07:15
Ukraina OłeksandriwkaBus Station07:33
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.08:00
Ukraina BlahodatneBus Station08:27
Ukraina MyhiyaBus Station08:50
Ukraina PerwomajskBus Station09:10
Ukraina KumariBus Station09:40
Ukraina Krywe OzeroBus Station10:20
Ukraina BałtaBus Station11:45
Ukraina KotowskBus Station12:25
Pokaż cały rozkład jazdy

280 Kotovsk - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KotowskBus Station14:10
Ukraina BałtaBus Station14:55
Ukraina Krywe OzeroBus Station16:20
Ukraina KumariBus Station16:57
Ukraina PerwomajskBus Station17:40
Ukraina MyhiyaBus Station17:58
Ukraina BlahodatneBus Station18:20
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.18:50
Ukraina OłeksandriwkaBus Station19:14
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.19:35
Ukraina Nowa OdessaKukhareva 8g20:40
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2121:40
Pokaż cały rozkład jazdy

35 Nikolaev - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2105:30
Ukraina Nowa OdessaKukhareva 8g06:35
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.07:40
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.08:30
Ukraina PerwomajskBus Station09:25
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.11:30
Ukraina ŻaszkówRequest stop12:35
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 314:45
Pokaż cały rozkład jazdy

36 Kiev - Nikolaev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 305:45
Ukraina ŻaszkówRequest stop08:00
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.09:15
Ukraina PerwomajskBus Station11:20
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.12:15
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.13:05
Ukraina Nowa OdessaKukhareva 8g14:10
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2115:10
Pokaż cały rozkład jazdy

43 Kryvyi Rig - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina Krzywy RógBus Station, Dnepropetrovkse ave. 1a15:00
Ukraina KazankaBus Station ul. Novobugskaya16:20
Ukraina Nowy BohBus Station ul. Uritskogo, 217:05
Ukraina BasztankaBus Station17:50
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2119:15
Pokaż cały rozkład jazdy

44 Mykolaiv - Kryvyi Rig

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2106:30
Ukraina BasztankaBus Station08:00
Ukraina Nowy BohBus Station ul. Uritskogo, 208:45
Ukraina KazankaBus Station ul. Novobugskaya09:25
Ukraina Krzywy RógBus Station, Dnepropetrovkse ave. 1a10:55
Pokaż cały rozkład jazdy

469 Pervomaysk - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina PerwomajskBus Station05:45
Ukraina Krywe OzeroBus Station06:55
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.09:05
Ukraina ŻaszkówRequest stop10:15
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 312:40
Pokaż cały rozkład jazdy

470 Kiev - Pervomaysk

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 315:30
Ukraina ŻaszkówRequest stop17:57
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.19:05
Ukraina Ulianowka"Yatran"19:55
Ukraina Krywe OzeroBus Station20:51
Ukraina PerwomajskBus Station21:45
Pokaż cały rozkład jazdy

525 Mykolaiv - Berezivka

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2107:00
Ukraina SlyvyneBus Station07:44
Ukraina KrynickyBus Station08:00
Ukraina Ulyanivka (Mykolaivska obl.)Bus Station08:14
Ukraina StepoweRequest stop08:26
Ukraina ShyrokolanivkaBus Station08:39
Ukraina Pishchanyi BridBus Station08:45
Ukraina StawkiBus Station09:01
Ukraina PervenetsBus Station09:15
Ukraina WesełynoweBus Station09:35
Ukraina WynohradiwBus Station10:01
Ukraina ChervonoarmiyskaBus Station10:11
Ukraina Viktorivka (Berezivskiy r-n)Bus Station10:19
Ukraina BerezówkaBus Station10:32
Pokaż cały rozkład jazdy

526 Berezivka - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina BerezówkaBus Station11:05
Ukraina Viktorivka (Berezivskiy r-n)Bus Station11:19
Ukraina ChervonoarmiyskaBus Station11:27
Ukraina WynohradiwBus Station11:37
Ukraina WesełynoweBus Station12:07
Ukraina PervenetsBus Station12:23
Ukraina StawkiBus Station12:37
Ukraina Pishchanyi BridBus Station12:53
Ukraina ShyrokolanivkaBus Station12:59
Ukraina StepoweRequest stop13:10
Ukraina Ulyanivka (Mykolaivska obl.)Bus Station13:22
Ukraina KrynickyBus Station13:36
Ukraina SlyvyneBus Station13:52
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2114:20
Pokaż cały rozkład jazdy

65 Vinnytsya - Ochakiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.06:45
Ukraina NiemirówBus Station, 10 Gorskogo str.07:45
Ukraina BracławBus Station08:15
Ukraina TulczynBus Station08:50
Ukraina TrościaniecBus Station09:55
Ukraina ObodówkaBus Station10:20
Ukraina BaranówkaBus Station10:40
Ukraina BerszadBus Station11:10
Ukraina DżulynkaBus Station11:45
Ukraina HajworonBus Station12:35
Ukraina Ulianowka"Yatran"13:35
Ukraina UlianowkaBus Station, ul.Privokzalna 1013:45
Ukraina Krywe OzeroBus Station14:45
Ukraina PerwomajskBus Station16:00
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.17:05
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.17:55
Ukraina Nowa OdessaKukhareva 8g19:00
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2120:10
Pokaż cały rozkład jazdy

66 Ochakiv - Vinnytsya

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2107:15
Ukraina Nowa OdessaKukhareva 8g08:25
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.09:40
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.10:25
Ukraina PerwomajskBus Station11:40
Ukraina Krywe OzeroBus Station12:50
Ukraina UlianowkaBus Station, ul.Privokzalna 1013:50
Ukraina HajworonBus Station15:25
Ukraina DżulynkaBus Station15:50
Ukraina BerszadBus Station16:25
Ukraina BaranówkaBus Station16:50
Ukraina ObodówkaBus Station17:10
Ukraina TrościaniecBus Station17:35
Ukraina TulczynBus Station18:45
Ukraina BracławBus Station19:20
Ukraina NiemirówBus Station, 10 Gorskogo str.19:55
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.20:50
Pokaż cały rozkład jazdy

81 Voznesensk - Khmelnytskiy

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.08:45
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.09:30
Ukraina PerwomajskBus Station10:40
Ukraina Krywe OzeroBus Station11:50
Ukraina UlianowkaBus Station, ul.Privokzalna 1012:50
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.14:26
Ukraina HajsynBus Station, 128 1Tranvya str.15:55
Ukraina NiemirówBus Station, 10 Gorskogo str.16:55
Ukraina WinnicaBus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.18:15
Ukraina LitynBus Station, 7 Ryadanska str.18:55
Ukraina LatyczówBus Station, 50-richcha Zhovtnya 1 str.19:40
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.20:40
Pokaż cały rozkład jazdy

82 Khmelnytskiy - Voznesensk

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.08:25
Ukraina LatyczówBus Station, 50-richcha Zhovtnya 1 str.09:30
Ukraina LitynBus Station, 7 Ryadanska str.10:15
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.11:15
Ukraina NiemirówBus Station, 10 Gorskogo str.12:15
Ukraina HajsynBus Station, 128 1Tranvya str.13:15
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.15:05
Ukraina Ulianowka"Yatran"16:00
Ukraina UlianowkaBus Station, ul.Privokzalna 1016:15
Ukraina Krywe OzeroBus Station17:15
Ukraina PerwomajskBus Station18:25
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.19:30
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.20:10
Pokaż cały rozkład jazdy