"Orion Avto"

Bilety online na autobus

Rozkład jazdy

545 Mykolaiv - Chaplynka

Odjazdy: Wt Pt

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2119:00
Ukraina ChersońBus Station, Budionnogo str.120:25
Ukraina Nowa KachowkaBus Station, st. Parizhskoy komunny 322:10
Ukraina CzapłynkaBus Station23:10
Ukraina CzapłynkaCheckpoint "Chaplynka"23:30
Pokaż cały rozkład jazdy

546 Chaplynka - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina CzapłynkaCheckpoint "Chaplynka"02:05
Ukraina CzapłynkaBus Station02:30
Ukraina Nowa KachowkaBus Station, st. Parizhskoy komunny 303:40
Ukraina ChersońBus Station, Budionnogo str.105:10
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2106:30
Pokaż cały rozkład jazdy

65 Vinnytsya - Ochakiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.06:45
Ukraina NiemirówBus Station, 10 Gorskogo str.07:45
Ukraina BracławBus Station08:15
Ukraina TulczynBus Station08:50
Ukraina TrościaniecBus Station09:55
Ukraina ObodówkaBus Station10:20
Ukraina BaranówkaBus Station10:40
Ukraina BerszadBus Station11:10
Ukraina DżulynkaBus Station11:45
Ukraina HajworonBus Station12:35
Ukraina Ulianowka"Yatran"13:35
Ukraina UlianowkaBus Station, ul.Privokzalna 1013:45
Ukraina Krywe OzeroBus Station14:45
Ukraina PerwomajskBus Station16:00
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.17:05
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.17:55
Ukraina Nowa OdessaKukhareva 8g19:00
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2120:10
Pokaż cały rozkład jazdy

66 Ochakiv - Vinnytsya

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, Oktiabrskij prospekt 2107:15
Ukraina Nowa OdessaKukhareva 8g08:25
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.09:40
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.10:25
Ukraina PerwomajskBus Station11:40
Ukraina Krywe OzeroBus Station12:50
Ukraina UlianowkaBus Station, ul.Privokzalna 1013:50
Ukraina HajworonBus Station15:25
Ukraina DżulynkaBus Station15:50
Ukraina BerszadBus Station16:25
Ukraina BaranówkaBus Station16:50
Ukraina ObodówkaBus Station17:10
Ukraina TrościaniecBus Station17:35
Ukraina TulczynBus Station18:45
Ukraina BracławBus Station19:20
Ukraina NiemirówBus Station, 10 Gorskogo str.19:55
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.20:50
Pokaż cały rozkład jazdy