"Universe" ТОВ Юніверс

Bilety online na autobus

Rozkład jazdy

Bari - Kiev

Odjazdy: Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)14:15
Włochy AndriaAGIP via Corato / Togliatti15:15
Włochy FoggiaStazione FS16:30
Włochy San SeveroStazione FS17:00
Włochy TermoliTerminal bus17:45
Włochy PescaraStazione autobus19:10
Włochy AnkonaDw. Kolejowy Piazza Rosetti21:00
Włochy RiminiVia Settembrini Ospedale Civile22:20
Włochy BoloniaVia Pietramellara,63 fermata ATC23:50
Włochy FerraraDw.Kolejowy Viale Casellina+100:25
Włochy PadwaVIALE DELLA PACE+101:30
Włochy UdineStazione Bus - V.le Europa Unita, 31+103:30
Włochy TriestAutostazione, piazza Liberta, 9+104:30
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+202:45
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+205:40
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+208:50
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+211:15
Pokaż cały rozkład jazdy

Gdansk-Kiev

Odjazdy: Pn Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska GdańskBus Station PKS, 3 May str. 1215:00
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14421:10
Polska LublinBus Station, st. Al. Tysiąclecia 623:59
Ukraina KowelBus Station, 42 bulvar L.Ukrainki+105:50
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.+107:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+108:10
Ukraina Nowogród WołyńskiBus Station, 45 Shevchenka str.+109:55
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+111:35
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+114:25
Pokaż cały rozkład jazdy

Huelva - Kiev

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Hiszpania MalagaBus Station10:00
Hiszpania GranadaBus Station11:30
Hiszpania AlmeriaBus Station13:30
Hiszpania KartagenaBus Station16:30
Hiszpania MurcjaBus Station, Bolos 3317:30
Hiszpania AlicanteBus Station, sea port, Muelle de Poniente str.18:30
Hiszpania WalencjaBus Station Avinguda Mendez Pidal st. 1321:30
Hiszpania Castellón de la PlanaEstacion de Autobuses PINTOR OLIET - N34022:30
Hiszpania TarragonaBus Station+101:30
Hiszpania BarcelonaBus Station "Nord"+102:30
Hiszpania GironaBus Station+103:00
Ukraina UżhorodBus Station, 2 Stantsijna str.+211:00
Ukraina MukaczewoBus Station, Akademika Pavlova str. 14+212:00
Ukraina StryjBus Station, 7 Vokzalnaya str.+215:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+216:00
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+218:00
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+220:00
Ukraina WinnicaBus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.+222:00
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+300:01
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy+302:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Bari

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)12:00
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.13:30
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.16:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.19:00
Włochy TriestAutostazione, piazza Liberta, 9+118:30
Włochy UdineStazione Bus - V.le Europa Unita, 31+119:30
Włochy PadwaVIALE DELLA PACE+121:30
Włochy FerraraDw.Kolejowy Viale Casellina+123:00
Włochy BoloniaVia Pietramellara,63 fermata ATC+123:30
Włochy RiminiVia Settembrini Ospedale Civile+200:40
Włochy AnkonaDw. Kolejowy Piazza Rosetti+201:50
Włochy PescaraStazione autobus+204:00
Włochy TermoliTerminal bus+205:20
Włochy San SeveroStazione FS+206:00
Włochy FoggiaStazione FS+206:30
Włochy AndriaAGIP via Corato / Togliatti+207:55
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)+208:45
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Huelva

Odjazdy: Śr Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy06:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.09:00
Ukraina WinnicaBus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.11:00
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.13:00
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.15:30
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.18:00
Ukraina StryjBus Station, 7 Vokzalnaya str.19:00
Ukraina MukaczewoBus Station, Akademika Pavlova str. 1422:00
Ukraina UżhorodBus Station, 2 Stantsijna str.23:00
Hiszpania GironaBus Station+207:00
Hiszpania BarcelonaBus Station "Nord"+208:30
Hiszpania TarragonaBus Station+210:30
Hiszpania Castellón de la PlanaEstacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340+212:30
Hiszpania WalencjaBus Station Avinguda Mendez Pidal st. 13+213:30
Hiszpania AlicanteBus Station, sea port, Muelle de Poniente str.+215:30
Hiszpania MurcjaBus Station, Bolos 33+216:30
Hiszpania KartagenaBus Station+217:30
Hiszpania AlmeriaBus Station+221:00
Hiszpania GranadaBus Station+223:00
Hiszpania MalagaBus Station+301:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Madrid

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)09:00
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.10:15
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.13:30
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.16:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.18:00
Hiszpania GironaBus Station+206:30
Hiszpania Lloret de MarBus Station+207:15
Hiszpania BarcelonaBus Station "Nord"+209:00
Hiszpania LleidaBus Station+211:00
Hiszpania SaragossaBus Station Intermodal Delicias+213:00
Hiszpania MadrytBus Station Sur+217:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Poznan

Odjazdy: Śr Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)17:00
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.19:15
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.21:30
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.23:30
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+101:20
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+103:30
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera+108:00
Polska TarnówDw. PKS ul. Dworcowa 1+109:30
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 18+111:00
Polska KatowiceBus Station, st. Piotra Skargi 8+112:30
Polska OpoleBus Station, st. 1 Maja 4+114:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów str. 13+115:30
Polska Lesznoul.Towarowa 1+117:00
Polska PoznańBus Station, st.Stanislawa Matyi 2+118:15
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev-Gdansk

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)16:00
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.18:30
Ukraina Nowogród WołyńskiBus Station, 45 Shevchenka str.20:05
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.21:55
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.23:05
Ukraina KowelBus Station, 42 bulvar L.Ukrainki+100:15
Polska LublinBus Station, st. Al. Tysiąclecia 6+104:00
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144+107:00
Polska GdańskBus Station PKS, 3 May str. 12+112:55
Pokaż cały rozkład jazdy

Madrid - Kiev

Odjazdy: Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Hiszpania MadrytBus Station Sur09:30
Hiszpania SaragossaBus Station Intermodal Delicias13:30
Hiszpania LleidaBus Station15:30
Hiszpania BarcelonaBus Station "Nord"18:00
Hiszpania Lloret de MarBus Station19:45
Hiszpania GironaBus Station20:30
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+208:30
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+210:15
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+212:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+215:30
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+217:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Poznan - Kiev

Odjazdy: Pn Pt Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska PoznańBus Station, st.Stanislawa Matyi 207:30
Polska Lesznoul.Towarowa 109:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów str. 1310:30
Polska OpoleBus Station, st. 1 Maja 412:00
Polska KatowiceBus Station, st. Piotra Skargi 813:30
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1815:00
Polska TarnówDw. PKS ul. Dworcowa 116:30
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera18:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+100:30
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+102:40
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+104:30
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+106:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+108:45
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy+110:45
Pokaż cały rozkład jazdy