Autobusy
Legnica
»
Kijów

3 rozkłady jazdy na autobus i bus z Legnicy do Kijowa6 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Tanie bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Legnicy do Kijowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Legnicy do Kijowa

Bilety online na autobus z Legnicy do Kijowa

Na autobusy z Legnicy do Kijowa kupisz bilety firm: Autokar Polska, Bilet UA, Busfor, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Roma Bus Plus i Voyager.

Pokaż bilety Autokar Polska z Legnicy do KijowaPokaż bilety Bilet UA z Legnicy do KijowaPokaż bilety Busfor z Legnicy do KijowaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Legnicy do KijowaPokaż bilety euroTicket z Legnicy do KijowaPokaż bilety Infobus z Legnicy do KijowaPokaż bilety Roma Bus Plus z Legnicy do Kijowa

Pokaż bilety na autokar z Legnicy do Kijowa

Rozkłady jazdy bus z Legnicy do Kijowa

Linia Legnica - Kijów obsługiwana jest przez przewoźników: Autokar Polska lub Roma Bus Plus.

Pokaż rozkłady jazdy Autokar Polska z Legnicy do KijowaPokaż rozkłady jazdy Roma Bus Plus z Legnicy do Kijowa

Oferujemy również połączenia z Legnicy do innych miejscowości w Ukrainie. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Kijowa do Legnicy lub z Kijowa do innych miejscowości w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Legnicy do Kijowa przejdź do FAQ, komunikatów dla Legnicy oraz komunikatów dla Kijowa.

Serwis busy.info.pl to gwarancja szerokiego wyboru oraz najniższych cen.

ROM Złocieniec - Kijów

ważny od 2016-12-31

ROM Złocieniec - Kijów

ważny od 2016-12-31

ROM Złocieniec - Kijów

był ważny od 2016-12-04 do 2017-01-29