Autobusy
Legnica
»
Chmielnicki

Rozkład jazdy na autobus i bus z Legnicy do Chmielnickiiego5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Busfor • Tanie bilety online

Ceny biletów

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Legnicy do Chmielnickiiego.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Legnicy do Chmielnickiiego

Bilety online na autobus z Legnicy do Chmielnickiiego

Na linię autobusową z Legnicy do Chmielnickiiego kupisz bilety firm: Єфременюк, Bilet UA, Busfor, Eurobus Sindbad, euroTicket, Infobus, Odri i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Legnicy do ChmielnickiiegoPokaż bilety Busfor z Legnicy do ChmielnickiiegoPokaż bilety Eurobus Sindbad z Legnicy do ChmielnickiiegoPokaż bilety euroTicket z Legnicy do ChmielnickiiegoPokaż bilety Infobus z Legnicy do ChmielnickiiegoPokaż bilety Odri z Legnicy do Chmielnickiiego

Pokaż bilety na autokar z Legnicy do Chmielnickiiego

Rozkłady jazdy bus z Legnicy do Chmielnickiiego

Połączenie Legnica - Chmielnicki obsługiwane jest przez firmę Odri.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Legnicy do Chmielnickiiego

Jeśli interesują Ci​ę​ również inne połączenia z Legnicy do miast w Ukrainie, przejdź do strony Legnica - Ukraina. W naszym serwisie znajdziesz także połączenia i bilety autokarowe z Chmielnickiiego do Legnicy lub z Chmielnickiiego do innych miast w Polsce.

Informujemy w naszym serwisie o zmianach w rozkładach jazdy, promocjach i zniżkach dla połączeń z Legnicy do Chmielnickiiego. Zobacz najnowsze wiadomości dla Legnicy oraz dla Chmielnickiiego. Polecamy skorzystanie z FAQ.

Skorzystaj z możliwości zakupu taniego biletu online.

VZ Winnica - Zielona Góra

ważny od 2017-01-23