Autobusy
Bochnia
»
Genua

Rozkład jazdy na autobus i bus z Bochnii do Genui4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Eurolines Switzerland • Tanie bilety online

Ceny biletów

Serwis oferuje zakup biletów na autobus z Bochnii do Genui.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Bochnii do Genui

Bilety online na autobus z Bochnii do Genui

Na trasę z Bochnii do Genui kupisz bilety firm: Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Eurolines Switzerland z Bochnii do GenuiPokaż bilety euroTicket z Bochnii do GenuiPokaż bilety Infobus z Bochnii do GenuiPokaż bilety Intercars Basque z Bochnii do Genui

Pokaż bilety na autokar z Bochnii do Genui

Rozkłady jazdy bus z Bochnii do Genui

Na trasie Bochnia - Genua kursuje firma Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Bochnii do Genui

Oferujemy także połączenia autokarowe z Bochnii do innych miast w Włoszech na stronie Bochnia - Włochy. W naszym serwisie dostępne są również bilety autokarowe z Genui do Bochnii lub z Genui do innych miast w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Bochnii do Genui przejdź do FAQ, komunikatów dla Bochnii oraz komunikatów dla Genui.

Skorzystaj z możliwości zakupu taniego biletu online.

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01