Szukam autobusu

Autobusy Bilety online na autobus Polska Rzeszów podkarpackie » Bilety online na autobus Polska Kraków małopolskie

10 przewoźników. 20 rozkładów jazdy na autobus i bus z Rzeszów do Kraków. Bilety online 5 przewoźników, w tym Voyager, Infobus

Bilety online na autobus

Rzeszów » Kraków

Voyager krajowe

Rzeszów » Kraków

Infobus

Rzeszów » KRK Lotnisko Kraków-Balice

Infobus

Rozkład jazdy

PKS Przemyśl

Przemyśl » Jelenia Góra

ważny od 2014-03-24

Przemyśl » Zielona Góra

ważny od 2014-05-24

Neobus

Rzeszow - Wroclaw (01:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera pl.M01:30
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1803:40
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport04:00
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 105:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1307:20
rozwiń rozkład

Rzeszow - Wroclaw (04:40)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera pl.M04:40
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1806:55
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport07:25
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 108:25
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1310:45
rozwiń rozkład

Rzeszow - Wroclaw (08:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera pl.M08:30
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1810:55
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport11:25
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 112:25
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1314:45
rozwiń rozkład

Rzeszow - Wroclaw (12:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera pl.M12:30
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1815:05
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport15:35
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 116:35
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 1318:55
rozwiń rozkład

Rzeszow - Wroclaw (14:20)

Odjazdy: Pt Nd

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera pl.M14:20
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1816:40
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport17:10
rozwiń rozkład

Rzeszow - Wroclaw (18:20)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera pl.M18:20
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1820:40
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport21:00
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 122:00
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów st. 13+100:20
rozwiń rozkład

N3 Ustrzyki Dolne » Wrocław

Leo Express

LEB9158 Lvov-Bohumin-Parndorf

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina LwówRailway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.01:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.01:35
Ukraina Krakowieccustoms (UA-PL)03:15
Polska Korczowacustoms PL-UA03:15
Polska RzeszówDw. PKP, Plac Dworcowy 1, in front of main entrance04:35
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1807:25
Polska KatowiceRailway Station, st. Andrzeja08:35
Polska ChałupkiCustoms09:40
Czechy BoguminCustoms09:41
Czechy BoguminNovy Bohumin railway station09:55
Czechy OstrawaSvinov station, parking, Mannesmannova Street10:20
Czechy OłomuniecRailway station, ul. Jeremenkova, near Ceska posta11:35
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"12:40
Czechy MikulovCustoms13:25
Austria DrasenhofenCustoms13:25
Austria WiedeńVienna International Busterminal Erdberg14:50
Austria Lotnisko Wiedeń-SchwechatSchwechat Airport Bbf.15:20
rozwiń rozkład

LEB9158 Lvov-Bohumin-Parndorf (since 18.07)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina LwówRailway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.23:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.23:35
Ukraina Krakowieccustoms (UA-PL)+103:15
Polska Korczowacustoms PL-UA+103:15
Polska RzeszówDw. PKP, Plac Dworcowy 1, in front of main entrance+104:35
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 18+107:25
Polska KatowiceRailway Station, st. Andrzeja+108:35
Polska ChałupkiCustoms+109:40
Czechy BoguminCustoms+109:41
Czechy BoguminNovy Bohumin railway station+109:55
Czechy OstrawaSvinov station, parking, Mannesmannova Street+110:20
Czechy OłomuniecRailway station, ul. Jeremenkova, near Ceska posta+111:35
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+112:40
Czechy MikulovCustoms+113:25
Austria DrasenhofenCustoms+113:25
Austria WiedeńVienna International Busterminal Erdberg+114:50
Austria Lotnisko Wiedeń-SchwechatSchwechat Airport Bbf.+115:20
rozwiń rozkład

LEB9164 Lvov-Bohumin

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina LwówRailway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.05:55
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.06:30
Ukraina Krakowieccustoms (UA-PL)08:10
Polska Korczowacustoms PL-UA08:05
Polska RzeszówDw. PKP, Plac Dworcowy 1, in front of main entrance09:30
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1812:20
Polska KatowiceRailway Station, st. Andrzeja13:30
Polska ChałupkiCustoms14:35
Czechy BoguminCustoms14:36
Czechy BoguminNovy Bohumin railway station14:40
rozwiń rozkład

VOVA AD

Lviv - Krakiv - Prague

Odjazdy: Pn

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina LwówRailway Station, parking, 1 Dvortsova str.16:30
Polska PrzemyślCMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"20:00
Polska RzeszówDw. PKP, przystanek Wagabundy21:30
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1823:59
Polska KatowiceBus Station, st. Piotra Skargi 8+101:25
Polska Bielsko-BiałaDworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska+102:15
Czechy OłomuniecBus Station, Sladkovského 142/37+104:30
Czechy PardubiceRailway Station+106:30
Czechy Hradec KrálovéBus Station, ul. Pauhovsk 153+107:00
Czechy PragaMetro Roztyły, Tomiczkova str. 2234+108:30
Czechy Pragaoffice INFOBUS, Na Florenci 23 str.+109:00
rozwiń rozkład

FOP Levickiy

Kiev - Praha

Odjazdy: Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station 4, Darnica, str. Gagarina 105:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)06:10
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.08:25
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.10:30
Ukraina BrodyBus Station12:55
Ukraina LwówRailway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.14:00
Polska RzeszówRequest stop18:40
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 1820:00
Polska KatowiceRequest stop21:00
Czechy OstrawaBus Station, Stodolní23:10
Czechy OłomuniecTovarni str., сity platform, near the bus station+100:55
Czechy BrnoBus Station "Zvonarka"+102:25
Czechy PragaBus Station "Florenc"+105:30
rozwiń rozkład

Przykarpacki Ekspres

009 Chernivtsi - Praha

Odjazdy: Pn Śr Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina CzerniowceBus Station, 219 Golovna str.14:05
Ukraina ŚniatynBus Station, 1 Vinnitska str.15:20
Ukraina KołomyjaBus Station, Antonenka-Davydovycha str.1516:30
Ukraina Iwano-FrankowskBus Station-2, Gorbachevskogo str. 1418:00
Ukraina KałuszBus Station, 15 Privokzalna str.18:50
Ukraina DolinaBus Station, 1A Shevchenka str.19:35
Ukraina StryjRequest stop20:35
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.21:40
Polska RzeszówDw. PKP, przystanek Wagabundy+101:20
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 18+104:20
Czechy OłomuniecBus Station, Sladkovského 142/37+107:50
Czechy Hradec KrálovéTerminal pl.H3+110:10
Czechy PragaBus Station "Florenc"+112:30
Czechy PilznoBus Station, st.Gusova 90+114:25
rozwiń rozkład

Marcel Bus

Rzeszów » Kraków

PolskiBus.com

P12 Gdańsk » Toruń » Łódź » Częstochowa » Katowice » Kraków » Rzeszów

P14 Berlin ZOB - Wrocław - Kraków - Rzeszów

Lubelskie Linie Autobusowe

Lublin » Wisła

PKS Hrubieszów

Hrubieszów - Katowice

Ceny biletów

Ceny biletów możesz sprawdzić w systemach rezerwacji, na które trafisz z zakładki "Bilety", wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Inne rozkłady

Kraków » Rzeszów

Rzeszów

Kraków

Polska

pokaż:
wyjazd powrót
wyjazd:
{{dt | date: 'd' }} {{dt | date: 'MMMM' }} {{dt | date: 'yyyy' }}
powrót:
{{dtback | date: 'd' }} {{dtback | date: 'MMMM' }} {{dtback | date: 'yyyy' }}
osób:
{{display('persons','pl')}}

Wyjazd z Polska RzeszówPolska Kraków

Przyjazd do Polska KrakówPolska Rzeszów

Cena za osobę

{{crr.prna}}

"{{crr.lina}}" {{crr.syst}}

{{crr.deti|momentHourAndMinute}} {{crr.deti|momentDate}}

{{crr.dena}}

{{crr.deti|momentHourAndMinute}} {{crr.deti|momentDate}}

{{crr.dena}}

{{crr.arti|momentHourAndMinute}} {{crr.arti|momentDate}}

{{crr.arna}}

{{crr.arti|momentHourAndMinute}} {{crr.arti|momentDate}}

{{crr.arna}}

{{format_price(crr.prin/100,crr.prir,' ')}}

Kup Kup Kup Kup
{{crr.spoi}}

Komunikaty Rzeszów

Polska » Ukraina z Sultan Travel

Kraków Tarnów Rzeszów Przemyśl » Lwów Rohatyn Iwano Frankowsk Kołomyja Czerniowce8/7/2016

Polska «» Grecja w ofercie Siamos Tours

Rzeszów Krosno «» Saloniki Katerini Larissa Lamia Ateny30/6/2016

Polska » Mołdawia z Eurolines Mądeltrans

Warszawa, Kraków, Rzeszów, Jarosław, Przemyśl » Bielce, Kiszyniów21/6/2016

Komunikaty Kraków

Nowe godziny wyjazdów z Wielkiej Brytanii

Zmiany na linii "Agat" AT-01 od 1 września 2016.26/7/2016

Polska » Ukraina z Sultan Travel

Kraków Tarnów Rzeszów Przemyśl » Lwów Rohatyn Iwano Frankowsk Kołomyja Czerniowce8/7/2016

Promocyjne czwartki Elabus. Bilety od 99 zł

Bułgaria Rumunia Chorwacja, Albania Bośnia i Hercegowina Czarnogóra7/7/2016

Hotele

Rzeszów

Hotele Trip Advisor

Kraków

Hotele Trip Advisor