Autobusy
Szczecin
»
Chmielnicki

3 rozkłady jazdy na autobus i bus z Szczecina do Chmielnickiiego5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Busfor • Tanie bilety online już od 160 PLN / 37 EUR

Ceny biletów już od 160 PLN / 37 EUR

Udostępniamy możliwość zakupu biletów na autobus z Szczecina do Chmielnickiiego.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Szczecina do Chmielnickiiego

Bilety online na autobus z Szczecina do Chmielnickiiego

Na autobusy z Szczecina do Chmielnickiiego kupisz bilety firm: Bilet UA, Busfor, euroTicket, Infobus, Leon Pol Trans, Odri i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Szczecina do ChmielnickiiegoPokaż bilety Busfor z Szczecina do ChmielnickiiegoPokaż bilety euroTicket z Szczecina do ChmielnickiiegoPokaż bilety Infobus z Szczecina do ChmielnickiiegoPokaż bilety Odri z Szczecina do Chmielnickiiego

Pokaż bilety na autokar z Szczecina do Chmielnickiiego

Rozkłady jazdy bus z Szczecina do Chmielnickiiego

Relacja Szczecin - Chmielnicki jest obsługiwana przez firmy: Odri lub Leon Pol Trans.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Szczecina do Chmielnickiiego

Sprawdź inne połączenia z Szczecina do pozostałych miejscowości w Ukrainie na stronie Szczecin - Ukraina. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Chmielnickiiego do Szczecina lub z Chmielnickiiego do innego miasta w Polsce.

Przeczytaj co napisaliśmy o liniach autokarowych, przewoźnikach i biletach dla podróżujących z Szczecina do Chmielnickiiego na stronach wiadomości dla Szczecina oraz dla Chmielnickiiego. Skorzystaj z FAQ.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

CHS Cherson - Szczecin

ważny od 2017-01-23

Szczecin - Uman

ważny od 2017-01-15

Szczecin - Uman

był ważny od 2016-10-18 do 2017-01-14