Autobusy
Tarnów
»
Iwano-Frankiwsk

3 rozkłady jazdy na autobus i bus z Tarnowa do Iwano-Frankiwska4 przewoźników • Oferty Infobus, euroTicket i Busfor • Tanie bilety online

Ceny biletów

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Tarnowa do Iwano-Frankiwska.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Tarnowa do Iwano-Frankiwska

Bilety online na autobus z Tarnowa do Iwano-Frankiwska

Na połączenie z Tarnowa do Iwano-Frankiwska kupisz bilety firm: Яцив, Bilet UA, Busfor, euroTicket, Infobus, Odri i Sultan Travel.

Pokaż bilety Bilet UA z Tarnowa do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Busfor z Tarnowa do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety euroTicket z Tarnowa do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Infobus z Tarnowa do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Odri z Tarnowa do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Sultan Travel z Tarnowa do Iwano-Frankiwska

Pokaż bilety na autokar z Tarnowa do Iwano-Frankiwska

Rozkłady jazdy bus z Tarnowa do Iwano-Frankiwska

Połączenie Tarnów - Iwano-Frankiwsk obsługiwane jest przez firmy: Odri, Sultan Travel lub Яцив.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Tarnowa do Iwano-FrankiwskaPokaż rozkłady jazdy Sultan Travel z Tarnowa do Iwano-Frankiwska

Więcej połączeń autobusowych z Tarnowa do pozostałych miast w Ukrainie znajdziesz na stronie Tarnów - Ukraina. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Iwano-Frankiwska do Tarnowa lub z Iwano-Frankiwska do innych miejscowości w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ, komunikatach bus dla Tarnowa oraz komunikatach dla Iwano-Frankiwska.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

VZ Winnica - Zielona Góra

ważny od 2017-01-23

Kraków-Czerniowce

był ważny od 2016-06-15 do 2017-01-01

Iwano-Frankowsk-Wrocław-Brno

ważny od 2016-08-25