Autobusy
Praga
»
Kraków

56 rozkładów jazdy na autobus i bus z Pragi do Krakowa24 przewoźników • Oferty Flixbus, Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland, Eurolines Česko i Busfor • Tanie bilety online już od 53 PLN / 12 EUR

Ceny biletów już od 53 PLN / 12 EUR

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Pragi do Krakowa i z Pragi na Lotnisko Kraków-Balice.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Pragi do Krakowa

Bilety online na autobus z Pragi do Krakowa

Na połączenia z Pragi do Krakowa i z Pragi na Lotnisko Kraków-Balice kupisz bilety firm: Івано Франківськ АТП, Тернопольское АТП, Миколаївське АТП, Денисовка Плюс, Кий Пас Транс, Автотранзит, Васильків Tранс Aвто, Коваль, Яцив, Agat, Arman, Autokar Polska, Busfor, DMD Group, East West Eurolines, Eurobus Sindbad, Eurolines Česko, Eurolines Česko, Eurolines Switzerland, euroTicket, Exportbus, FlixBus, Infobus, Intercars Basque, Intercars Europe, Leo Express, Levickiy, Musil Tour, Nasorokh, Nikolo, Openline Turist, Polski Bus, Przykarpacki Ekspres, Regabus, ROCA Travel, Student Agency, SVD Trans, Tvad, Visit Tour, VOVA AD, Voyager lub Wencel Tourist.

Pokaż bilety Денисовка Плюс z Pragi do KrakowaPokaż bilety Кий Пас Транс z Pragi do KrakowaPokaż bilety Agat z Pragi do KrakowaPokaż bilety Arman z Pragi do KrakowaPokaż bilety Autokar Polska z Pragi do KrakowaPokaż bilety Busfor z Pragi do KrakowaPokaż bilety East West Eurolines z Pragi do KrakowaPokaż bilety Eurobus Sindbad z Pragi do KrakowaPokaż bilety Eurolines Česko z Pragi do KrakowaPokaż bilety Eurolines Česko z Pragi do KrakowaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Pragi do KrakowaPokaż bilety euroTicket z Pragi do KrakowaPokaż bilety FlixBus z Pragi do KrakowaPokaż bilety Infobus z Pragi do KrakowaPokaż bilety Intercars Basque z Pragi do KrakowaPokaż bilety Leo Express z Pragi do KrakowaPokaż bilety Nikolo z Pragi do KrakowaPokaż bilety Openline Turist z Pragi do KrakowaPokaż bilety Polski Bus z Pragi do KrakowaPokaż bilety Przykarpacki Ekspres z Pragi do KrakowaPokaż bilety Regabus z Pragi do KrakowaPokaż bilety Student Agency z Pragi do KrakowaPokaż bilety Visit Tour z Pragi do KrakowaPokaż bilety Wencel Tourist z Pragi do Krakowa

Pokaż bilety na autokar z Pragi do Krakowa

Rozkłady jazdy bus z Pragi do Krakowa

Pokaż rozkłady jazdy Autokar Polska z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Wencel Tourist z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Przykarpacki Ekspres z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Regabus z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Кий Пас Транс z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Visit Tour z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Денисовка Плюс z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Openline Turist z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy East West Eurolines z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Arman z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Nikolo z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Agat z Pragi do KrakowaPokaż rozkłady jazdy Lux Express z Pragi do Krakowa

Na stronie Praga - Polska oferujemy połączenia autokarowe z Pragi do miejscowości w Polsce. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Krakowa i Lotniska Kraków-Balice do Pragi lub z Krakowa i Lotniska Kraków-Balice do innych miejscowości w Czechach.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ, komunikatach bus dla Pragi oraz komunikatach dla Krakowa.

Skorzystaj z oferty naszego serwisu i wygody zakupu biletu autobusowego online.

WEN Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-02-12

JORDAN: UKRAINA: E-109 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-12-17

JORDAN: UKRAINA: E-229 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11

JORDAN: UKRAINA: E-333 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11

JORDAN: UKRAINA: E-383 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-12-04

JORDAN: UKRAINA: E-383 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-12-10

JORDAN: UKRAINA: E-414 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-11-30

JORDAN: UKRAINA: E-442 Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01

JORDAN: UKRAINA: E-383 Czechy - Polska - Ukraina

był ważny od 2016-12-30 do 2016-12-30

JORDAN: UKRAINA: E-414 Czechy - Polska - Ukraina

był ważny od 2016-12-27 do 2017-01-10

WEN Czechy-Polska-Ukraina

ważny od 2017-02-01

PRZYKARPACKI Ukraina-Polska-Czechy

ważny od 2016-10-06

Ukraina-Polska-Czechy

ważny od 2015-11-19

Praha - Krakow - Lviv

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
office INFOBUS, Na Florenci 23 str.09:00
Praga
Metro Roztyły, Tomiczkova str. 223409:30
Hradec Králové
Bus Station, ul. Pauhovsk 15311:40
Pardubice
Railway Station12:10
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3714:30
Bielsko-Biała
Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska17:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 118:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:45
Rzeszów
CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy22:30
Przemyśl
ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA23:50
Lwów
Railway Station, parking, 1 Dvortsova str.+105:00

Praha - Kiev

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"13:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"16:00
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3717:00
Ostrawa
Request stop18:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1821:30
Lwów
Railway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.+105:00
Brody
Bus Station+107:00
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+108:45
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+111:30
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+113:45

076 Plzeň - Praha - Truskavec

Odjazdy: Pn Wt Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Pilzno
hlavní nádraží10:00
Praga
Bus Station "Roztyly"13:00
Praga
Bus Station "Florenc"13:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"16:00
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3717:00
Ostrawa
Svinov railway station, Peterkova str.18:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1821:00
Lwów
Railway Station, parking, 1 Dvortsova str.+105:00
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+106:45
Drohobycz
Bus Station+107:45
Truskawiec
Bus Station, 35 Drogobichskaya str.+108:15
Stebnik
Shevchenko monument+109:00

368 Plzen - Praha - Kiev

Odjazdy: Pn Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Pilzno
hlavní nádraží10:00
Praga
Bus Station "Florenc"13:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"16:00
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3717:00
Ostrawa
Svinov railway station, Peterkova str.18:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1821:00
Lwów
Railway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.+105:00
Brody
Bus Station+107:00
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+108:45
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+111:30
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+113:00

Praha - Lvov

Odjazdy: Wt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Roztyly"13:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"16:00
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3717:00
Ostrawa
Svinov railway station, Peterkova str.18:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1821:00
Lwów
Railway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.+105:00

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"12:00
Hradec Králové
Terminál HD13:50
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1317:35
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:50
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:15
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1823:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+107:20
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30
Kijów
Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3+116:50

Avignon - Krakow

Odjazdy: Śr Pt Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Tulon
gare routiere, boulevard de Tesse09:00
Puget-sur-Argens
Stop behind the gates, on the highway exit 3710:05
Le Cannet
Maison du Tourisme, Place Benidorm - 73 , Avenue Campon10:45
Nicea
Gare routiere Inter.de Lindbergh-175 Boul.R.Cassin11:10
Genua
Via Voltri13:45
Mediolan
Terminal Bus di Lampugnano-Giulio Natta15:50
Lugano
Railway Station, FFS/CFF17:15
Bellinzona
Gas station Shell/ Marche Restaurant17:45
Lucerna
Inseliquai st.19:45
Zurych
Carparkplatz am Shilquai20:30
Sankt Gallen
Lagerstrasse22:15
Bregencja
Bus Station, Fritz-Mayer-Platz 1, 690023:05
Lindau
Berliner Platz, opposite the hotel Bodensee23:25
Memmingen
Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3+100:20
Monachium
Bus Station "Hackerbrücke", platform 17 +102:05
Ratyzbona
Hbf, Bahnhofstraße+104:00
Praga
Bus Station "Florenc"+107:15
Kłodzko
dworzec PKS, stan. 1+110:55
Wrocław
Dw. PKS, ul. Sucha 1/11+112:30
Opole
Gas station LOTOS on Route 45, exit the A4 Krapkowice+114:05
Gliwice
Dw. PKS, ul. Pionierów 8+114:35
Gliwice
Pszczynska str., 318+114:45
Katowice
Bus Station, st. Piotra Skargi 8+115:15
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 18+116:10

Karlovy Vary - Kiev

ważny od 2016-05-23

Praha-Czerniowce

ważny od 2017-01-21

Praha-Czerniowce

był ważny od 2016-05-23 do 2017-01-20

145 Praha - Chernivtsi (from 01.04)

Odjazdy: Pn Wt Czw Pt Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Zhelivskeho"15:15
Praga
Bus Station "Florenc"16:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"19:00
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3720:20
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1823:30
Lwów
Railway Station, parking, 1 Dvortsova str.+108:25
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+109:00
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+110:40
Dolina
Bus Station, 1A Shevchenka str.+111:40
Kałusz
Bus Station, 15 Privokzalna str.+112:20
Iwano-Frankiwsk
Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14+113:10
Kołomyja
Bus Station, Sichovykh Striltsiv +114:30
Śniatyn
Vinnichenka st. 1+115:40
Czerniowce
Bus Station, 219 Golovna str.+116:20

145 Praha - Chernivtsi (to 31.03)

Odjazdy: Pn Wt Czw Pt Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Zhelivskeho"15:15
Praga
Bus Station "Florenc"16:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"19:00
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3720:20
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1823:30
Lwów
Railway Station, parking, 1 Dvortsova str.+108:25
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+109:00
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+110:40
Dolina
Bus Station, 1A Shevchenka str.+111:40
Kałusz
Bus Station, 15 Privokzalna str.+112:20
Iwano-Frankiwsk
Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14+113:10
Kołomyja
Bus Station, Sichovykh Striltsiv +114:30
Śniatyn
Vinnichenka st. 1+115:40
Czerniowce
Bus Station, 219 Golovna str.+116:20

419/1 Praha - Kiev

Odjazdy: Pn Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"11:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"13:45
Frýdek-Místek
Příborská 1000, Opel autosalon16:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:30
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera22:00
Jarosław
Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia23:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+103:00
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+107:00
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+110:45
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+113:00

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"12:00
Hradec Králové
Terminál HD13:50
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1317:35
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:50
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:15
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1823:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+107:20
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30

VIT Minsk-Praha

ważny od 2016-10-30

366 Praha - Minsk (summer)

Odjazdy: Wt Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"09:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"11:35
Ostrawa
Svinov railway station, parking, Peterkova str.13:30
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 114:50
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1816:30
Warszawa
Piaseczno transfer (Warszawa Zachodnia)21:20
Brześć
Bus Station str. Mitskevicha 35+102:50
Mińsk
Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.+108:00

366 Praha - Minsk (winter)

Odjazdy: Wt Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"09:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"11:35
Ostrawa
Svinov railway station, parking, Peterkova str.13:30
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 114:50
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1816:30
Warszawa
Piaseczno transfer (Warszawa Zachodnia)21:20
Brześć
Bus Station str. Mitskevicha 35+103:50
Mińsk
Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.+109:00

331 K.Vary - Praha - Zolochiv

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Karlowe Wary
Terminal, Zapadni 1793/2a11:00
Pilzno
Bus Station, st.Gusova 9013:00
Praga
Bus Station "Florenc"15:00
Praga
Bus Station "Zhelivskeho"15:15
Brno
Bus Station "Zvonarka"18:30
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3720:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 18+100:20
Rzeszów
Dw. PKP, Plac Dworcowy 1, in front of main entrance+103:15
Lwów
Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8+109:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+109:30
Złoczów
Bus Station, 2 Brodivska str.+111:00

K.Vary - Praha - Stebnyk

Odjazdy: Wt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Karlowe Wary
Terminal, Zapadni 1793/2a07:00
Pilzno
Bus Station, st.Gusova 9008:45
Praga
Bus Station "Roztyly"11:05
Hradec Králové
Terminál HD13:10
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:35
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1822:15
Lwów
Railway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.+106:05
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+106:30
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+107:55
Drohobycz
Railway Station, 1a Zlukiv+108:40
Truskawiec
Bus Station, 35 Drogobichskaya str.+109:05
Stebnik
1 Kulisha str.+109:20
Borysław
Bus Station+110:00

K.Vary - Praha - Stebnyk (promo 01.02-01.05)

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Karlowe Wary
Terminal, Zapadni 1793/2a07:00
Pilzno
Bus Station, st.Gusova 9008:45
Praga
Bus Station "Roztyly"11:05
Hradec Králové
Terminál HD13:10
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:35
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1822:15
Lwów
Railway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.+106:05
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+106:30
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+107:55
Drohobycz
Railway Station, 1a Zlukiv+108:40
Truskawiec
Bus Station, 35 Drogobichskaya str.+109:05
Stebnik
1 Kulisha str.+109:20
Borysław
Bus Station+110:00

Praha-Chernivtsi

Odjazdy: Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"14:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"18:15
Ołomuniec
Sladkovskeho 142/3719:25
Ostrawa
Gas station Shell20:55
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 122:25
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1823:55
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera+103:05
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+108:50
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+109:50
Dolina
Bus Station, 1A Shevchenka str.+110:40
Kałusz
Bus Station, 15 Privokzalna str.+111:30
Iwano-Frankiwsk
Bus Station, 30 Zaliznichna str.+112:20
Kołomyja
Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15+113:35
Śniatyn
Vinnichenka st. 1+114:35
Czerniowce
Near bus station, 219 Golovna str.+115:30

Odesa - Praga

ważny od 2016-04-01

Praha - Odessa

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"09:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"12:10
Frýdek-Místek
Bus Station14:10
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1817:30
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera20:30
Jarosław
Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia23:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+103:50
Tarnopol
Bus Station, 7 Zhyvova str.+105:50
Chmielnicki
Bus Station, 23 Vinnytske shose str.+108:50
Winnica
Bus Station, 8 Kyivska str.+110:50
Humań
Bus Station, 1 Kievskaya str.+114:30
Odessa
Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.+119:00
Odessa
Bus Station "Privokzalnaya", 1 Starosennaja str.+119:30

304 Praha - Lviv

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"11:30
Brno
Bus Station "Zvonarka"14:40
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3716:30
Katowice
ul. Piotra Skargi 618:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1820:40
Rzeszów
Dw. PKP, przystanek Wagabundy23:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+106:30

304/1 Praha - Lviv

Odjazdy: Pn

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"11:30
Brno
Bus Station "Zvonarka"14:40
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3716:30
Katowice
ul. Piotra Skargi 618:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1820:40
Rzeszów
Dw. PKP, przystanek Wagabundy23:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+106:30

436 Praha - Krakow - K.Podilskiy

Odjazdy: Pn Wt Czw Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"08:30
Młoda Bolesław
Bus Station, tř. Václava Klementa 145909:35
Liberec
Bus Station, pl.4, 885/5 Vaňurova str.10:40
Jelenia Góra
In front of Bus Station, Aleja Jana Pawla II12:20
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów st. 1314:45
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 117:50
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:25
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera22:10
Lwów
Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8+104:40
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+105:00
Złoczów
Bus Station, 2 Brodivska str.+106:00
Tarnopol
Bus Station, 7 Zhyvova str.+107:10
Trembowla
Bus Station, 75 Knyazya Vasylka str.+107:40
Czortków
Bus Station, 22 Kopycinесkastr.+108:25
Kamieniec Podolski
Bus Station, 19 Knjaziv Koriatovicej str.+109:55

Praha - Krakow - Khmilnyk

Odjazdy: Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Roztyly"09:30
Hradec Králové
Bus Station "Koruna",pl.H311:40
Pardubice
Railway Station12:10
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3714:30
Bielsko-Biała
Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska17:00
Katowice
ul. Piotra Skargi 618:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:45
Rzeszów
Dw. PKP, przystanek Wagabundy22:30
Przemyśl
CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"23:50
Lwów
Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8+105:00
Tarnopol
Bus Station, 7 Zhyvova str.+107:00
Chmielnicki
Bus Station, 23 Vinnytske shose str.+109:00
Winnica
Bus Station, 8 Kyivska str.+111:00
Chmielnik
Bus Station, st. V.Porika 7+112:00

Cherson-Kraków-Praha

ważny od 2016-05-01

Cherson-Wrocław-Praha

ważny od 2016-08-01

00028 Praha - Krakow - Kherson

Odjazdy: Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"10:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"13:20
Frýdek-Místek
Bus Station16:30
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:10
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+103:45
Tarnopol
Bus Station, 7 Zhyvova str.+105:30
Chmielnicki
Bus Station, 23 Vinnytske shose str.+108:30
Winnica
Bus Station, 8 Kyivska str.+110:40
Humań
Bus Station, 1 Kievskaya str.+113:00
Odessa
Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.+117:30
Mikołajów
Bus Station+120:00
Chersoń
Bus Station, Budionnogo str.1+121:00

00345 Praha - Wroclaw - Kherson

Odjazdy: Śr

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"07:00
Hradec Králové
Terminál HD09:00
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1313:00
Gliwice
Dw. PKS, ul. Pionierów 815:40
Katowice
Rzepakowa 116:30
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1818:00
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera21:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+103:10
Tarnopol
Bus Station, 7 Zhyvova str.+105:30
Chmielnicki
Bus Station, 23 Vinnytske shose str.+107:30
Winnica
Bus Station, 8 Kyivska str.+109:30
Humań
Bus Station, 1 Kievskaya str.+113:00
Odessa
Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.+117:50
Mikołajów
Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21+119:30
Chersoń
Bus Station, Budionnogo str.1+121:00

343 Praha - Iv.Frankivsk (1,2,3)

Odjazdy: Pn Wt Śr

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"10:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"13:00
Ołomuniec
Request stop14:30
Kraków
parking, Bosatskiey str.18:25
Rzeszów
Shopping center "Galeria Rzeszow", near the bus station20:45
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+104:00
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+105:00
Bolechów
Bus Station, 25 Zaliznichna str.+105:30
Dolina
Bus Station, 1A Shevchenka str.+106:00
Kałusz
Bus Station, 15 Privokzalna str.+107:00
Iwano-Frankiwsk
Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14+108:00
Kołomyja
Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15+109:30

343 Praha - Iv.Frankivsk (4,6,7)

Odjazdy: Czw Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"10:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"13:00
Ołomuniec
Request stop14:30
Kraków
parking, Bosatskiey str.18:25
Rzeszów
Shopping center "Galeria Rzeszow", near the bus station20:45
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+104:00
Lwów
Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8+104:30
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+105:00
Bolechów
Bus Station, 25 Zaliznichna str.+105:30
Dolina
Bus Station, 1A Shevchenka str.+106:00
Kałusz
Bus Station, 15 Privokzalna str.+107:00
Iwano-Frankiwsk
Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14+108:00
Horodenka
Bus Station, 49 Shevchenko str.+110:00

343 Praha - Iv.Frankivsk (to 06.02)

Odjazdy: Pn Wt Śr

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"18:00
Brno
Bus Station "Zvonarka"20:30
Ołomuniec
Request stop22:00
Kraków
parking, Bosatskiey str.+103:00
Rzeszów
Shopping center "Galeria Rzeszow", near the bus station+105:30
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+108:00
Lwów
Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8+108:30
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+109:00
Dolina
Bus Station, 1A Shevchenka str.+110:00
Kałusz
Bus Station, 15 Privokzalna str.+110:30
Iwano-Frankiwsk
Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14+111:00

ATP MIKOLAJEWSKIE UKRAINA: Ukraina - Polska - Czechy

ważny od 2016-12-05

KOVAL Chmielnik - Praga

ważny od 2015-08-10

OK GARANT: Czechy - Ukraina

ważny od 2016-12-20

PRZYKARPACKI Ukraina-Polska-Czechy

ważny od 2016-10-06

TVAD UKRAINA: Ukraina - Polska - Czechy

ważny od 2017-02-01

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Florenc"12:00
Hradec Králové
Terminál HD13:50
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1317:35
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:50
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:15
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1823:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+107:20
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30

Prague - Turka

Odjazdy: Pn Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
Bus Station "Roztyly"13:00
Hradec Králové
Bus Station, Nádražní 1704/415:30
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 120:55
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1822:40
Lwów
Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8+106:05
Sambor
Bus Station, 3 Zavokzalna str.+107:45
Stary Sambor
Bus Station, ul. Leva Halitskogo 1A+108:20
Turka
Bus Station, ul. Mitskevicha 18A+109:15

Lux Express

Kraków - Praga