Szukam autobusu

Autobusy Niemcy Monachium München » Polska Gliwice śląskie

12 przewoźników • 16 rozkładów jazdy na autobus i bus z Monachium do Gliwice • Bilety online 12 przewoźników, w tym Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland, Agat, Intercars Europe

Bilety online na autobus

Monachium » Gliwice

euroTicket

Monachium » Gliwice

Infobus

Monachium » Gliwice

Eurolines Switzerland

Rozkład jazdy

Eurolines Polska

.A04 Polska - Torino

ważny od 2016-09-09

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-09-13

Intercars Polska

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-07-04 do 2016-09-29

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

będzie ważny od 2016-09-30 do 2016-09-30

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

będzie ważny od 2016-10-01

Autokar Polska

.A04 Polska - Torino

ważny od 2016-07-01

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-07-01

Intercars Europe

Avignon - Krakow

Odjazdy: Śr Pt Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Francja AwinionGare routiere, boulevard Saint Roch07:45
Francja Tulongare routiere, boulevard de Tesse10:30
Francja Puget-sur-ArgensStop behind the gates, on the highway exit 3711:30
Francja Le CannetMaison du Tourisme, Place Benidorm - 73 , Avenue Campon12:10
Francja NiceaGare routiere Inter.de Lindbergh-175 Boul.R.Cassin12:40
Włochy GenuaVia Voltri15:15
Włochy MediolanTerminal Bus di Lampugnano-Giulio Natta17:15
Szwajcaria LuganoFFS PTE. Tresa18:30
Szwajcaria BellinzonaGas station Shell/ Marche Restaurant19:00
Szwajcaria LucernaInseliquai st.21:00
Szwajcaria ZurychBus Station, Limmatstrasse 522:15
Szwajcaria Sankt GallenLagerstrasse23:20
Austria BregencjaBus Station, Fritz-Mayer-Platz 1, 6900+100:05
Niemcy LindauBerliner Platz, opposite the hotel Bodensee+100:20
Niemcy MemmingenHauptbahnhof, Bahnhofstr. 3+101:20
Niemcy MonachiumBus Station "Hackerbrücke", platform 17 +103:15
Niemcy RatyzbonaHbf, Bahnhofstraße+105:00
Czechy PragaBus Station "Florenc"+108:30
Polska Kłodzkodworzec PKS, stan. 1+111:45
Polska WrocławDw. PKS, ul. Sucha 1/11+113:25
Polska OpoleGas station LOTOS on Route 45, exit the A4 Krapkowice+113:45
Polska GliwicePszczynska str., 318+114:30
Polska GliwiceBus Station+114:45
Polska KatowiceBus Station, st. Piotra Skargi 8+115:15
Polska KrakówBus Station, st.Bosacka 18+116:05
Pokaż cały rozkład jazdy

Agat

.A04 Polska - Torino

ważny od 2016-09-06

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-07-01

A04 Torino - Poland

Odjazdy: Pn Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy TurynAutostazione Corso Vittorio Emanuele 13108:30
Włochy MediolanTerminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta10:30
Włochy BergamoPiazza Marconi - obok stan. 011:30
Włochy BresciaAutostazione Ciba Via Solferino12:30
Włochy WeronaVia Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem13:30
Włochy TrydentLungadige Monte Grappa 1815:00
Włochy BolzanoPrzystanek Bus Turistici, via Alto Adige16:00
Austria InnsbruckHbf (Busbahnhof peron G)17:45
Niemcy MonachiumBus Station "Hackerbrücke"20:30
Niemcy NorymbergaZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center22:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b+102:30
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 16+103:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa+104:15
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów str. 13+105:30
Polska OpoleZajazd U Dziadka, Strzelecka 55+106:45
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny+107:15
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 8+107:45
Polska ZabrzePl. Warszawski+108:00
Polska BytomStanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1+108:15
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Polska KatowiceDw. PKS+108:45
Pokaż cały rozkład jazdy

N/A/S/W Milano - Poland

Odjazdy: Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy Mediolanterminla bus Milano-Lampugnano08:00
Włochy ComoDworzec Kolejowy San Giovanni08:45
Szwajcaria LuganoFFS PTE. Tresa09:30
Szwajcaria BellinzonaParking autobusowy obok hotelu Union10:00
Szwajcaria LucernaParking Bus Inselipark13:15
Szwajcaria ZurychCarparkplatz am Shilquai14:30
Szwajcaria WinterthurPrzystanek przy Parkhaus ARCH15:15
Szwajcaria Sankt GallenLagerstrasse16:15
Austria BregencjaBusbf. / Hbf. stanowisko C17:15
Niemcy LindauBushaltestelle opposite Lindau Park, Bregenzer Str. 5217:45
Niemcy MemmingenHBF Stan. 118:30
Niemcy MonachiumBus Station "Hackerbrücke"20:30
Niemcy NorymbergaZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center22:30
Polska JędrzychowiceGas station Shell, Jedrzychowice 98b+102:30
Polska BolesławiecGas station "Lotos", st.Zgorzelecka 16+103:30
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa+104:15
Polska WrocławTemporary bus station, Joannitów str. 13+105:30
Polska OpoleZajazd U Dziadka, Strzelecka 55+106:45
Polska Strzelce Opolskiehotel Leśny+107:15
Polska GliwiceDw. PKS, ul. Pionierów 8+107:45
Polska ZabrzePl. Warszawski+108:15
Polska BytomStanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1+108:00
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+108:45
Pokaż cały rozkład jazdy

Przednowek-Tour

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Szwajcaria

Prestige

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

M-Trans

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Liput Trans

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Ceny biletów

Ceny biletów możesz sprawdzić w systemach rezerwacji, na które trafisz z zakładki "Bilety", wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Inne rozkłady

Gliwice » Monachium

Monachium

Gliwice

Niemcy

Polska

pokaż:
Monachium » GliwiceGliwice » Monachium
wyjazd:
{{dt | date: 'd' }} {{dt | date: 'MMMM' }} {{dt | date: 'yyyy' }}
powrót:
{{dtback | date: 'd' }} {{dtback | date: 'MMMM' }} {{dtback | date: 'yyyy' }}
osób:
{{display('persons','{$_lang|escape:"html"}')}}

Wyjazd z
Niemcy MonachiumPolska Gliwice

Przyjazd do
Polska GliwiceNiemcy Monachium

Cena za osobę

{{crr.prna}}

"{{crr.lina}}" {{crr.syst}}

{{crr.deti|momentHourAndMinute}} {{crr.deti|momentDate}}

{{crr.dena}}

{{crr.deti|momentHourAndMinute}} {{crr.deti|momentDate}}

{{crr.dena}}

{{crr.arti|momentHourAndMinute}} {{crr.arti|momentDate}}

{{crr.arna}}

{{crr.arti|momentHourAndMinute}} {{crr.arti|momentDate}}

{{crr.arna}}

{{format_price(crr.prin/100,crr.prir,' ')}}

Kup Kup Kup Kup
{{crr.spoi}}
Przesiadka na inny autobus w ramach jednego biletu w Przesiadki na inne autobusy w ramach jednego biletu w {{crr.i1na}} {{crr.i1ta|momentHourAndMinute}} - {{crr.i1td|momentHourAndMinute}} {{crr.i1na}} {{crr.i2na}} {{crr.i2ta|momentHourAndMinute}} - {{crr.i2td|momentHourAndMinute}} {{crr.i2na}} {{crr.i3na}} {{crr.i3ta|momentHourAndMinute}} - {{crr.i3td|momentHourAndMinute}} {{crr.i3na}}

Komunikaty Monachium

Przewóz zwierząt liniami Agat

Od 15 czerwca 2016 roku możliwość przewozu małych zwierząt (do 4 kg).15/6/2016

Intercars Polska zmienia przystanek w Opolu

Nowe miejsce zatrzymywania autokarów od 6 czerwca 2016.6/6/2016

Zmiany na liniach Sindbad z / do Niemiec

Zmiany od 1 maja 2016.25/4/2016

Komunikaty Gliwice

Eurolines Mądeltrans zmienia przystanek w Bordeaux

Nowy przystanek autobusowy od 22 sierpnia 2016.17/8/2016

Promocja na linii Rybnik «» Ustronie Morskie

Bilety od poniedziałku do czwartku jednostronne 90 zł - dwustronne 180 zł.27/6/2016

Nowa linia ekspresowa Polska «» Niemcy

Linia autokarowa Biura Podróży "Sandra" od 5 czerwca 2016.18/5/2016

Hotele

Monachium

Hotele Trip Advisor

Gliwice

Hotele Trip Advisor