Autobusy
Chorzów
»
Krefeld

6 rozkładów jazdy na autobus i bus z Chorzów do Krefeld3 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus i euroTicket • Tanie bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie kupisz bilety autokarowe online z Chorzów do Krefeld.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Chorzów do Krefeld

Bilety online na autobus z Chorzów do Krefeld

Na połączenie z Chorzów do Krefeld kupisz bilety firm: Agat, Eurolines Polska i Globus.

Pokaż bilety Agat z Chorzów do KrefeldPokaż bilety Eurolines Polska z Chorzów do KrefeldPokaż bilety Globus z Chorzów do Krefeld

Pokaż bilety na autokar z Chorzów do Krefeld

Rozkłady jazdy bus z Chorzów do Krefeld

Linia autokarowa Chorzów - Krefeld obsługiwana jest przez przewoźników: Globus, Agat lub Eurolines Polska.

Pokaż rozkłady jazdy Globus z Chorzów do KrefeldPokaż rozkłady jazdy Agat z Chorzów do KrefeldPokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Chorzów do Krefeld

Połączenia autokarowe z Chorzów do innych miast w Niemczech znajdziesz na stronie Chorzów - Niemcy. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Krefeld do Chorzów lub z Krefeld do innych miejscowości w Polsce.

Więcej na temat rozkładów jazdy, cen biletów oraz zniżek dla połączeń autobusowych z Chorzów do Krefeld dowiesz się w FAQ, komunikatach dla Chorzów oraz komunikatach dla Krefeld.

Znajdź interesujące Cię połączenie autokarowe i kup bilet na autobus.

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-01-25

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-12-01 do 2017-01-31

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

będzie ważny od 2017-02-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-12-01 do 2017-01-31

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

będzie ważny od 2017-02-01

E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjazdy: Wt Czw Pt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Przemyśl
ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA08:55
Przemyśl
dworzec PKS09:00
Jarosław
Dworzec PKP stanowisko Wagabunda09:45
Przeworsk
Dworzec PKS10:00
Łańcut
Gas station Orlen10:15
Rzeszów
Dw. PKP, przystanek Wagabundy11:00
Ropczyce
Bus Station, stan. B.P. Batory11:30
Dębica
Railway Station12:00
Pilzno
Parking near "TAURUS" bar12:15
Tarnów
Station MĄDEL ul. Mostowa 1412:30
Tarnów
dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/12:45
Brzesko
Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu13:30
Bochnia
Dw. PKP, ul. Poniatowskiego13:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1814:30
Chrzanów
Gas station "Shell", ul. Trzebińska 7215:00
Katowice
Dw. PKS15:30
Chorzów
Station Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory15:45
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:15
Zabrze
Pl. Warszawski16:30
Gliwice
Dw. PKS, ul. Pionierów 817:00
Strzelce Opolskie
hotel Leśny17:45
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4, stan.118:15
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1320:00
Legnica
Nowodworska 30A21:15
Olszyna
Gas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 1222:15
Hanower
Bus Station, Rundestraße 12+103:30
Bielefeld
ZOB bei Hbf Brackwede+104:45
Bochum
Wittener Straße, under the railway bridge+107:15
Duisburg
Duisburg Central Train Station+108:00
Moers
Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz+108:15
Krefeld
Hbf, Südseite+108:45
Lotnisko Kolonia-Bonn
Terminal 2, near 13 line of S-Bahn+110:00
Bonn
Thomastrasse+110:30