Autobusy
Częstochowa
»
Iwano-Frankiwsk

Rozkład jazdy na autobus i bus z Częstochowy do Iwano-Frankiwska3 przewoźników • Oferty Infobus i euroTicket • Tanie bilety online już od 115 PLN / 27 EUR

Ceny biletów już od 115 PLN / 27 EUR

W naszym serwisie kupisz bilety autobusowe na linię Częstochowa - Iwano-Frankiwsk.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Częstochowy do Iwano-Frankiwska

Bilety online na autobus z Częstochowy do Iwano-Frankiwska

Na trasę z Częstochowy do Iwano-Frankiwska kupisz bilety firm: Bilet UA, euroTicket, Infobus i Sultan Travel.

Pokaż bilety Bilet UA z Częstochowy do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety euroTicket z Częstochowy do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Infobus z Częstochowy do Iwano-FrankiwskaPokaż bilety Sultan Travel z Częstochowy do Iwano-Frankiwska

Pokaż bilety na autokar z Częstochowy do Iwano-Frankiwska

Rozkłady jazdy bus z Częstochowy do Iwano-Frankiwska

Na trasie Częstochowa - Iwano-Frankiwsk kursują autokary przewoźnika Sultan Travel.

Pokaż rozkłady jazdy Sultan Travel z Częstochowy do Iwano-Frankiwska

Połączenia autokarowe z Częstochowy do innych miast w Ukrainie znajdziesz na stronie Częstochowa - Ukraina. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Iwano-Frankiwska do Częstochowy lub z Iwano-Frankiwska do innego miasta w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Częstochowy do Iwano-Frankiwska przejdź do FAQ, komunikatów dla Częstochowy oraz komunikatów dla Iwano-Frankiwska.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Czestochowa-Czerniowce

ważny od 2017-01-02