Hamburg » Kraków • dodatkowy kurs 2 kwietnia

"Sindbad" wprowadza dodatkowy kurs w okresie przedświątecznym.

Utworzono: 25/3/2015

Dodatkowy kurs 2 kwietnia 2015

Przewoźnik "Sindbad" wprowadza w okresie przedświątecznym dodatkowy kurs na trasie Hamburg » Kraków.

Rozkład jazdy Hamburg » Kraków

Dodatkowy kurs będzie realizowany 2 kwietnia (czwartek) według poniższego rozkładu jazdy:
• Hamburg - odjazd o godz. 19:30
• Olszyna - przyjazd o godz. 00:10
• Legnica - przyjazd o godz. 01:15
• Wrocław - przyjazd o godz. 02:15
• Opole - przyjazd o godz. 03:00
• Izbicko - przyjazd o godz. 03:20
• Gliwice - przyjazd o godz. 04:15
• Zabrze - przyjazd o godz. 04:30
• Bytom - przyjazd o godz. 04:55
• Chorzów - przyjazd o godz. 05:10
• Katowice - przyjazd o godz. 05:20
• Kraków - przyjazd o godz. 06:30

Bilety

Bilety na dodatkowy kurs z Hamburga do Krakowa są dostępne w systemie rezerwacji Voyager

Bilety online na autobus Hamburg » Kraków

Oferta alternatywna busy.info.pl

Przewoźnicy BUS realizujący połączenie Hamburg » Kraków, ich dane kontaktowe i rozkłady jazdy dostępne są w serwisie busy.info.pl.

{{iN}} / {{iT}}

Firmy

Sindbad

Miejscowości

Hamburg

Kraków

Państwa

Niemcy Deutschland

Polska