Świąteczny rozkład jazdy "PKS Konin"

Komunikacja autobusowa od 23 grudnia 2015 do 3 stycznia 2016.

Utworzono: 15/12/2015

Świąteczny rozkład jazdy PKS Konin

Przewoźnik autobusowy: "PKS Konin"
Rozkład jazdy w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2016.

Komunikacja autobusowa od 23 grudnia 2015 do 3 stycznia 2016

Obsługa komunikacji autobusowej PKS Konin w dniach od 23 grudnia 2015 do 3 stycznia 2016:
23 grudnia 2015 - zgodnie z rozkładem jazdy jak w dni robocze wakacji i ferii
24 grudnia 2015 - komunikacja jak w sobotę; kursy posiadające w oznaczeniu litery m lub n nie będą obsługiwane (kursy promocyjne dla gmin Kramsk i Ślesin obsługiwane jak w dni robocze wakacji i ferii
25 grudnia 2015 - komunikacja zawieszona (kursy promocyjne dla gmin Kramsk i Ślesin obsługiwane jak w niedziele i święta)
26 grudnia 2015 - zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta
27 grudnia 2015 - zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta
28-30 grudnia 2015 - zgodnie z rozkładem jazdy jak w dni robocze wakacji i ferii
31 grudnia 2015 - zgodnie z rozkładem jazdy jak w dni robocze wakacji i ferii; kursy posiadające w oznaczeniu litery m lub n nie będą obsługiwane
01 stycznia 2016 - komunikacja zawieszona (kursy promocyjne dla gminy Ślesin obsługiwane jak w niedziele i święta)
02 stycznia 2016 - zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w soboty
03 stycznia 2016 - zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta

Komunikacja autobusowa 24 grudnia 2015

W dniu 24 grudnia 2015 komunikacja autobusowa PKS Konin będzie obsługiwana jak w każdą sobotę
Kursy zawieszone:
20:10 Konin - Ślesin- Wąsosze- Półwiosek Stary- Ślesin - Skulsk
21:45 Skulsk - Ślesin- Mikorzyn - Konin
Kursy promocyjne obsługiwane w dniu 24 grudnia 2015 dodatkowo:
5:02 Wilczyn - Budzisław Kościelny - Ostrowąż - Ślesin - Konin
5:10 Sompolno - Nowa Wieś - Lubstów - Kramsk - Konin
5:35 Kramsk - Wielany - Wysokie - Milin - Konin
5:50 Konin- Grąblin - Licheń - Półwiosek Stary - Piotrkowice - Wąsosze - Licheń - Konin
5:52 Licheń - Piotrkowice - Ślesin - Wąsosze - Konin
6:09 Sompolno - Lubstów - Racięcice - Kramsk - Konin
6:40 Helenów - Pogoń Gosławicka - Licheń - Konin
6:44 Skulsk - Teodorowo - Ślesin - Konin - Stare Miasto, CH Ferio
8:24 Sompolno - Lubstów - Kramsk - Konin
9:30 Konin - Ślesin - Sompolno - Wierzbinek
9:45 Konin - Święciec - Sompolno
9:50 CH Ferio - Konin - Licheń - Wąsosze - Półwiosek Stary - Ślesin, Targowa - Licheń - Konin
10:00 Sompolno - Lubstów - Jesionka - Kramsk - Konin
11:08 Kramsk - Kramsk d.k.- Biechowy - Kramsk - Konin
11:10 Wierzbinek - Sompolno - Ślesin - Konin
11:30 CH Ferio - Konin - Ślesin - Skulsk
12:00 Konin - Kramsk - Milin - Biechowy - Kramsk d.k - Wielany - Kramsk
12:00 Sompolno - Święciec - Kramsk-Konin
12:50 Skulsk - Ślesin - Konin - CH Ferio
13:00 Konin - Licheń - Ślesin - Sompolno
13:30 Konin - Kramsk - Święciec - Sompolno - Przewóz-Skulsk - kurs skrócony do Sompolna
14:15 CH Ferio - Konin - Ślesin - Teodorowo - Kijowiec - Skulsk
15:30 Konin - Pogoń Gosławicka - Helenów
15:30 Konin - Ślesin - Sompolno
15.40 Konin - Ślesin - Ostrowąż I- Góry
15:40 Konin - Milin - Biechowy - Wysokie - Wielany - Kramsk
15:45 Konin - Kramsk - Święciec - Sompolno
15:50 Skulsk - Ślesin - Konin - CH Ferio
16:20 Konin - Mikorzyn - Ślesin - Wąsosze - Kępa
17:20 CH Ferio - Konin - Ślesin - Skulsk
17:20 Kępa - Ślesin - Mikorzyn - Konin
18:30 Konin - Kramsk - Święciec - Pąchów I

źródło: pkskonin.pl

PKS Konin na busy.info.pl
Krajowie i międzynarodowe rozkłady jazdy z Konina i do Konina

{{iN}} / {{iT}}

Firmy

PKS Konin

Miejscowości

Konin

Kramsk

Państwa

Polska