Zmiany w rozkładzie jazdy do Grecji

Nowe godziny wyjazdów "Adamis Tours" w lutym 2016 z Polski.

Utworzono: 26/1/2016

Nowy rozkład jazdy

Przewoźnik autokarowy: "Adamis Tours"
Zmiany w rozkładzie jazdy w lutym 2016 na linii z Polski do Grecji.

Bilety autokarowe online z Grecji i do Grecji

W miesiącu lutym 2016 wyjazdy z Polski do Grecji będą się odbywały z wtorku na środę
Obowiązują też nowe godziny wyjazdu:

Wtorek
21:00 Warszawa
22:45 Radom
23:35 Kielce
23:45 Ostrowiec Świętokrzyski

Bilety autokarowe online z Grecji i do Grecji

Środa
01:30 Sandomierz
00:50 Tarnobrzeg
01:15 Stalowa Wola
01:30 Nisko
02:30 Rzeszów
22:20 Katowice
23:40 Kraków
01:00 Tarnów
01:50 Nowy Sącz
02:25 Gorlice
03:10 Jasło
04:00 Krosno
7:00 Koszyce (Słowacja)
11:00 Budapeszt (Węgry)
15:00 Novi Sad (Serbia)
16:15 Belgrad (Serbia)
19:20 Nis (Serbia)
23:00 Skopje (Macedonia)

Bilety autokarowe online z Grecji i do Grecji

Czwartek – przyjazd do Grecji
03:00 Saloniki (Grecja)
04:15 Katerini
05:10 Larissa
06:00 Lamia
09:30 Ateny

źródło: newsletter euroTicket

Bilety autokarowe online z Grecji i do Grecji

Bilety na autobus

Warszawa » Saloniki

Radom » Saloniki

Kielce » Saloniki

Ostrowiec Świętokrzyski » Katerini

Sandomierz » Katerini

Tarnobrzeg » Katerini

Stalowa Wola » Larisa

Rzeszów » Larisa

Katowice » Larisa

Kraków » Lamia

Nowy Sącz » Lamia

Gorlice » Lamia

Jasło » Ateny

Krosno » Ateny

Tarnów » Ateny

{{iN}} / {{iT}}

Bilety na autobus

Warszawa » Saloniki

Radom » Saloniki

Kielce » Saloniki

Ostrowiec Świętokrzyski » Katerini

Sandomierz » Katerini

Tarnobrzeg » Katerini

Stalowa Wola » Larisa

Rzeszów » Larisa

Katowice » Larisa

Kraków » Lamia

Nowy Sącz » Lamia

Gorlice » Lamia

Jasło » Ateny

Krosno » Ateny

Tarnów » Ateny

Firmy

Adamis Tours

Miejscowości

Ateny Αθήνα

Gorlice

Jasło

Katerini Κατερίνη

Katowice Katowicy

Kielce

Kraków

Krosno

Lamia Λαμία

Larisa Λάρισα

Nowy Sącz

Ostrowiec Świętokrzyski

Radom

Rzeszów

Saloniki Θεσσαλονίκη

Sandomierz

Stalowa Wola

Tarnobrzeg

Tarnów

Warszawa

Państwa

Grecja Ελλάδα

Polska