Bilety na autobus Poznań » Lwów

Oferta "Lux Reisen" w systemie Infobus.

Utworzono: 4/7/2016

Autobus Poznań » Lwów

Linia autokarowa: Bydgoszcz - Chmielnicki
Przewoźnik autokarowy: "Lux Reisen"
System rezerwacji biletów online: Infobus

Bilety na autobus Poznań » Lwów

Miejscowości i przystanki obsługiwane na linii Bydgoszcz - Chmielnicki:
05:00 Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy PKS, ul. Jagiellońska 58
08:00 Poznań, Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi 2
09:30 Leszno, Dworzec Autobusowy PKS, ul. Gabriela Narutowicza 76
11:45 Wrocław, Dworzec Autobusowy PKS, ul. Sucha 1/11
13:30 Opole, Dworzec Autobusowy PKS, ul.1 Maja
15:20 Katowice, ul. Piotra Skargi 6
17:10 Kraków, Dworzec Autobusowy, ul.Bosacka 18
18:35 Tarnów, Stacja paliw Grosar, aleja Jana Pawła II 20
19:50 Rzeszów, CMP Wagabunda , Dworzec Kolejowy PKP , Plac Dworcowy
21:40 Przemyśl, Supermarket "Tesco", ul. Lwowska str., 36
01:35 Lwów, Dworzec Kolejowy, ul. 1 Dvortsova str., AS №8
02:45 Złoczów, Near "Shevchenka"
04:00 Tarnopol, Dworzec Autobusowy , ul. 7 Zhyvova
04:45 Podwołoczyska, Dworzec Autobusowy , ul. 15A Ternopilska
05:00 Wołoczyska, Dworzec Autobusowy , ul. 30 Nezalzhnosti
06:15 Chmielnicki, Dworzec Autobusowy , ul. 23 Vinnytske shose

Bilety na autobus Poznań » Lwów

Cena biletu na autobus "Lux Reisen" Poznań » Lwów w systemie rezerwacji online Infobus od:
W jedną stronę 115.5 PLN / 760.53 UAH / 30.34 USD / 28.68 EUR / 1951.87 RUB
W dwie strony 256.5 PLN / 1600.53 UAH / 65.96 USD / 4271.4 RUB
Zniżki:
10% młodzież do18 lat
10% Senioży powyżej 60 lat
10% Student
15% Grupa 5 osób
Warunki zwrotu biletu:
po dokonaniu płatności w ciągu 15min. - bezpłatnie
do 240h: 80%
odjazd od 240h do 120h: 50%
odjazd od 120h do 48h: 20%
po 48h: bilet nie podlega zwrotowi
Bagaż: 1 bagaż do 30kg (170cm) - bezpłatnie

Bilety na autobus Poznań » Lwów

Bilety na autobus

Poznań » Lwów

Lwów » Poznań

{{iN}} / {{iT}}

Bilety na autobus

Poznań » Lwów

Lwów » Poznań

Firmy

Lux Reisen

Miejscowości

Lwów Львів

Poznań

Państwa

Polska

Ukraina Україна