Atlassib

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Atlassib kupisz w systemie rezerwacji Infobus.

Rozkład jazdy

Bruges - Bucuresti

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Belgia BrugiaBus Station05:00
Belgia GandawaRailway Station06:00
Belgia AalstRailway Station06:45
Belgia AntwerpiaHbf. Van Stralenstraat 22/2407:45
Belgia BrukselaCentral Station, Rue Cardinal Mercierstraat 09:15
Belgia LiègeCentral Station Guillemins11:00
Rumunia AradBus Station "Atlasib - Transdara", 6 Vanatori str.+111:30
Rumunia TimiszoaraBus Station, Atlassib, 59 Calea Dorobantilor str.+113:00
Rumunia LugojBus Station, Atlassib+114:00
Rumunia DevaBus Station, 2 Piața Gării str.+115:30
Rumunia SebesBus station, Voltrans+116:30
Rumunia SybinBus Station Turnișor+117:30
Rumunia FogaraszIn front of Citadel, st. Strada Mihai Viteazul+119:00
Rumunia BraszówBus Station, 3 Bartolomeli str.+120:30
Rumunia PloesztiBus Station South+122:00
Rumunia BukaresztBus Station, Rahova Sos. Alexandriei nr.164+123:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Bucuresti - Bruges

Odjazdy: Śr

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rumunia BukaresztBus Station, Rahova Sos. Alexandriei nr.16405:00
Rumunia PloesztiBus Station South06:30
Rumunia BraszówBus Station, 3 Bartolomeli str.08:30
Rumunia FogaraszIn front of Citadel, st. Strada Mihai Viteazul09:45
Rumunia SybinBus Station Turnișor11:30
Rumunia SebesBus station, Voltrans12:30
Rumunia DevaBus Station, 2 Piața Gării str.14:00
Rumunia LugojBus Station, Atlassib16:00
Rumunia TimiszoaraBus Station, Atlassib, 59 Calea Dorobantilor str.17:00
Rumunia AradBus Station "Atlasib - Transdara", 6 Vanatori str.18:00
Belgia LiègeCentral Station Guillemins+119:30
Belgia BrukselaCentral Station, Rue Cardinal Mercierstraat +120:45
Belgia AntwerpiaHbf. Van Stralenstraat 22/24+121:45
Belgia AalstRailway Station+122:45
Belgia GandawaRailway Station+123:30
Belgia BrugiaBus Station+200:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Bucuresti - Dortmund

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rumunia BukaresztBus Station, Rahova Sos. Alexandriei nr.16404:30
Rumunia PloesztiAutogara Sud06:00
Rumunia BraszówBus Station, 3 Bartolomeli str.08:00
Rumunia FogaraszB-dul Unirii 1309:15
Rumunia SybinBus Station Turnișor11:00
Rumunia SebesBus station, Voltrans12:00
Rumunia DevaBus Station, 2 Piața Gării str.13:30
Rumunia LugojBus Station, Atlassib15:30
Rumunia TimiszoaraBus Station, Atlassib, 59 Calea Dorobantilor str.16:30
Rumunia AradBus Station "Atlasib - Transdara", 6 Vanatori str.17:30
Niemcy NorymbergaZOB, Rothenburger Str.+110:00
Niemcy HeilbronnHafenstraße 7+113:00
Niemcy MannheimZOB, Heinrich-von-Stephan str.+114:30
Niemcy Frankfurt nad Menem5 Pforzheimer Straße +115:30
Niemcy GiessenLicher Straße+116:15
Niemcy SiegenSiegerlandhalle+117:00
Niemcy GummersbachBusbahnhof Dieringshausen+118:00
Niemcy KoloniaInternational bus stop, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (opposite the Koln Arena 2)+119:00
Niemcy DüsseldorfHbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140+120:00
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.+120:45
Niemcy DortmundZOB bei Hbf+122:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Bucuresti - Geneva

Odjazdy: Śr

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rumunia BukaresztBus Station, Rahova Sos. Alexandriei nr.16404:30
Rumunia JassyAutogara, Strada Gări nr.13-15+100:45
Rumunia BraszówBus Station, 3 Bartolomeli str.+108:00
Rumunia SybinBus Station Turnișor+111:00
Rumunia SebesBus station, near train station, Vanatori str.+112:00
Rumunia TimiszoaraBus Station, Atlassib, 59 Calea Dorobantilor str.+116:30
Rumunia AradBus Station "Atlasib - Transdara", 6 Vanatori str.+117:30
Niemcy MonachiumFröttmaning P+R Parkplatz+210:00
Szwajcaria BernoCar-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012+217:45
Szwajcaria LozannaParking du Vélodrome+219:15
Szwajcaria GenewaGare Routiére Place Dorciére+220:15
Pokaż cały rozkład jazdy

Bucuresti - Hamburg

Odjazdy: Pn Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rumunia BukaresztBus Station, Rahova Sos. Alexandriei nr.16404:30
Rumunia PloesztiAutogara Sud06:00
Rumunia BraszówBus Station, 3 Bartolomeli str.08:00
Rumunia FogaraszB-dul Unirii 1309:15
Rumunia SybinBus Station Turnișor11:00
Rumunia SebesBus station, Voltrans12:00
Rumunia DevaBus Station, 2 Piața Gării str.13:30
Rumunia LugojBus Station, Atlassib15:30
Rumunia TimiszoaraBus Station, Atlassib, 59 Calea Dorobantilor str.16:30
Rumunia AradBus Station "Atlasib - Transdara", 6 Vanatori str.17:30
Niemcy NorymbergaZOB, Rothenburger Str.+110:00
Niemcy FuldaZOB+114:00
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe+116:00
Niemcy GetyngaHbf. Berliner Str.+117:00
Niemcy HildesheimGoslarsche Straße 71+119:00
Niemcy HanowerZOB+120:00
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 74+122:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Dortmund - Bucuresti

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy DortmundZOB bei Hbf05:30
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.06:15
Niemcy DüsseldorfHbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 14007:00
Niemcy KoloniaInternational bus stop, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (opposite the Koln Arena 2)08:00
Niemcy GummersbachBusbahnhof Dieringshausen08:30
Niemcy SiegenSiegerlandhalle09:00
Niemcy GiessenLicher Straße10:00
Niemcy Frankfurt nad Menem5 Pforzheimer Straße 11:30
Niemcy MannheimZOB, Heinrich-von-Stephan str.13:00
Niemcy HeilbronnHafenstraße 714:30
Niemcy NorymbergaZOB, Rothenburger Str.17:30
Rumunia AradBus Station "Atlasib - Transdara", 6 Vanatori str.+111:30
Rumunia TimiszoaraBus Station, Atlassib, 59 Calea Dorobantilor str.+113:00
Rumunia LugojBus Station, Atlassib+114:00
Rumunia DevaBus Station, 2 Piața Gării str.+115:30
Rumunia SebesBus station, Voltrans+116:30
Rumunia SybinBus Station Turnișor+117:30
Rumunia FogaraszB-dul Unirii 13+119:00
Rumunia BraszówBus Station, 3 Bartolomeli str.+120:30
Rumunia PloesztiAutogara Sud+122:00
Rumunia BukaresztBus Station, Rahova Sos. Alexandriei nr.164+123:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Hamburg - Bucuresti

Odjazdy: Wt Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 7406:00
Niemcy HanowerZOB08:45
Niemcy HildesheimGoslarsche Straße 7109:45
Niemcy GetyngaHbf. Berliner Str.11:15
Niemcy KasselBahnhof Wilhelmshöhe12:15
Niemcy FuldaZOB14:14
Niemcy NorymbergaZOB, Rothenburger Str.17:30
Rumunia AradBus Station "Atlasib - Transdara", 6 Vanatori str.+111:30
Rumunia TimiszoaraBus Station, Atlassib, 59 Calea Dorobantilor str.+113:00
Rumunia LugojBus Station, Atlassib+114:00
Rumunia DevaBus Station, 2 Piața Gării str.+115:30
Rumunia SebesBus station, Voltrans+116:30
Rumunia SybinBus Station Turnișor+117:30
Rumunia FogaraszB-dul Unirii 13+119:00
Rumunia BraszówBus Station, 3 Bartolomeli str.+120:30
Rumunia PloesztiAutogara Sud+122:00
Rumunia BukaresztBus Station, Rahova Sos. Alexandriei nr.164+123:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Roma - Suceava

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy RzymAutostazione Tiburtina08:00
Włochy FlaminiaAutogrill08:30
Włochy OrteParking hotel Flamina09:00
Włochy GioveAutogrill09:20
Włochy OrvietoVia della Pace09:45
Włochy MontepulcianoAutogril Montepulciano10:45
Włochy ArezzoViale dei Carabinieri11:45
Włochy MontevarchiGas station AGIP12:05
Włochy FlorencjaBus Station SITA13:00
Włochy BoloniaAutostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 615:00
Włochy FerraraBus Station15:45
Włochy RovigoVia Alto Adige16:30
Włochy Selvazzano Dentro 1D Via Marconi17:30
Włochy PadwaFS Stazione, Piazzale Stazione 617:40
Włochy PortogruaroBus Station18:40
Rumunia AradBus Station "Atlasib - Transdara", 6 Vanatori str.+110:15
Rumunia DevaBus Station, 2 Piața Gării str.+113:45
Rumunia SimeriaGas station OMW+114:15
Rumunia Orastie"Plus" shop+114:45
Rumunia Alba IuliaBus Station+116:10
Rumunia SebesBus station, Voltrans+116:35
Rumunia SybinBus Station Turnișor+117:45
Rumunia AvrigStrada Gheorghe Lazăr+118:45
Rumunia FogaraszB-dul Unirii 13+119:40
Rumunia Codlea102 Strada Lungă +120:40
Rumunia BraszówBus Station, 3 Bartolomeli str.+121:00
Rumunia Sfantu GheorgheBus Station +121:45
Rumunia Targu SecuiescGas station MOL+122:20
Rumunia OnestiBus station, Bulevardul Republicii 78+123:30
Rumunia BacauBus Station, 39 Bulevardul Unirii +200:30
Rumunia RomanBus Station, Strada Mihai Viteazul +201:30
Rumunia Târgu FrumosGas station Petrom+202:40
Rumunia Podu IloaieiBus Station+203:10
Rumunia JassyAutogara, Strada Gări nr.13-15+203:40
Rumunia PașcaniGarii str.+205:50
Rumunia FalticeniBus Station, Strada, 13 Decembrie+206:20
Rumunia SuczawaBus Station, Strada Vasile Alecsandri+206:50
Pokaż cały rozkład jazdy

Suceava - Roma

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rumunia SuczawaBus Station, Strada Vasile Alecsandri20:10
Rumunia FalticeniBus Station, Strada, 13 Decembrie20:40
Rumunia PașcaniGarii str.21:50
Rumunia JassyAutogara, Strada Gări nr.13-1523:20
Rumunia Podu IloaieiBus Station23:50
Rumunia Târgu FrumosGas station Petrom+100:20
Rumunia RomanBus Station, Strada Mihai Viteazul +101:30
Rumunia BacauBus Station, 39 Bulevardul Unirii +102:30
Rumunia OnestiBus station, Bulevardul Republicii 78+103:30
Rumunia Targu SecuiescGas station MOL+104:40
Rumunia Sfantu GheorgheBus Station +105:15
Rumunia BraszówBus Station, 3 Bartolomeli str.+106:00
Rumunia Codlea102 Strada Lungă +106:20
Rumunia FogaraszB-dul Unirii 13+107:20
Rumunia AvrigStrada Gheorghe Lazăr+108:15
Rumunia SybinBus Station Turnișor+109:15
Rumunia SebesBus station, Voltrans+110:25
Rumunia Alba IuliaBus Station+110:50
Rumunia Orastie"Plus" shop+112:25
Rumunia SimeriaGas station OMW+112:45
Rumunia DevaBus Station, 2 Piața Gării str.+113:15
Rumunia AradBus Station "Atlasib - Transdara", 6 Vanatori str.+116:45
Włochy PortogruaroBus Station+205:50
Włochy PadwaFS Stazione, Piazzale Stazione 6+207:00
Włochy Selvazzano Dentro 1D Via Marconi+208:00
Włochy RovigoVia Alto Adige+208:30
Włochy FerraraBus Station+209:15
Włochy BoloniaAutostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6+210:00
Włochy FlorencjaBus Station SITA+212:00
Włochy MontevarchiGas station AGIP+212:55
Włochy ArezzoViale dei Carabinieri+213:15
Włochy MontepulcianoAutogril Montepulciano+214:15
Włochy OrvietoVia della Pace+215:15
Włochy GioveAutogrill+215:40
Włochy OrteParking hotel Flamina+216:00
Włochy FlaminiaAutogrill+216:30
Włochy RzymAutostazione Tiburtina+217:00
Pokaż cały rozkład jazdy