Евроклуб

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Евроклуб kupisz w systemach rezerwacji Infobus i Busfor.pl.

Rozkład jazdy

Kiev - Köln

Odjazdy: Śr Pt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)07:45
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy08:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.10:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.12:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.15:30
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6+106:00
Niemcy MagdeburgZOB, Konr.-Adenauer-Platz+107:30
Niemcy BrunszwikZOB am Hbf., Berliner Platz+108:45
Niemcy HanowerBus Station, Rundestraße 12+109:45
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42+111:15
Niemcy HammHBF, Rückseite, Unionstr.+111:45
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse+112:15
Niemcy EssenZOB bei HbF+112:45
Niemcy DuisburgZOB am Hbf, Mercatorstr.+113:15
Niemcy DüsseldorfHbf., Worringerstr.+113:45
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnTerminal 2, near 13 line of S-Bahn+114:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Krakow

Odjazdy: Śr Czw Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)07:50
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.10:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.12:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.15:30
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 1821:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Lodz

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)16:00
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.18:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.20:30
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.22:00
Ukraina KowelBus Station, 42 bulvar L.Ukrainki23:00
Polska LublinDworzec PKS, Al. Tysiąclecia+104:30
Polska RadomBus Station, st. Prażmowskiego 12+106:30
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144+108:00
Polska ŁódźDworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227+109:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Lodz (PROMO) (09.08-31.03)

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)16:00
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.18:00
Polska LublinDworzec PKS, Al. Tysiąclecia+104:30
Polska RadomBus Station, st. Prażmowskiego 12+106:30
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144+108:00
Polska ŁódźKaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)+109:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Rostock

Odjazdy: Pt Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)07:45
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy08:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.10:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.12:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.15:30
Niemcy DreznoZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.+107:00
Niemcy LipskZOB Nordseite, Goethestr. Gegenüber Hbf.+108:20
Niemcy Halle (Saale)ZOB Berliner Brücke / Berliner Str.+109:10
Niemcy DessauBus Station, Antoinettenstraße+110:20
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6+111:30
Niemcy RostockZOB bei HbF+117:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Kiev - Stuttgart (South)

Odjazdy: Śr Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)07:45
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy08:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.10:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.12:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.15:30
Niemcy DreznoZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.+106:00
Niemcy ChemnitzChemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21+107:00
Niemcy ZwickauHbh Hst. Nord+108:10
Niemcy HofAutohof Münchenberg, Ausfahrt 35+109:00
Niemcy BayreuthGII Goethestrasse+109:30
Niemcy NorymbergaHbf/Willi‐Brand‐Platz+110:30
Niemcy IngolstadtZOB, Esplanade Str.+111:30
Niemcy MonachiumFröttmaning P+R Parkplatz+112:30
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord+113:30
Niemcy UlmEberhard-Finckh-Straße+114:30
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB+115:30
Niemcy HeilbronnHafenstraße 6+117:30
Niemcy WürzburgHbf., Bismarckstrasse / westl.+112:00
Niemcy AschaffenburgP+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle+113:00
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite; Mannheimer Str+113:30
Niemcy HeidelbergZOB+115:00
Niemcy MannheimZOB Heinrich-von-Stephan-Str.+115:15
Niemcy KarlsruheHbf, ZOB+116:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Köln - Kiev

Odjazdy: Wt Pt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnTerminal 2, near 13 line of S-Bahn07:00
Niemcy DüsseldorfHbf., Worringerstr.07:50
Niemcy DuisburgOtto-Keller-Straße08:20
Niemcy EssenZOB bei HbF08:50
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse09:20
Niemcy HammHBF, Rückseite, Unionstr.09:50
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 4210:50
Niemcy HanowerBus Station, Rundestraße 1212:20
Niemcy BrunszwikZOB am Hbf., Berliner Platz13:20
Niemcy MagdeburgZOB, Konr.-Adenauer-Platz14:20
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-617:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+107:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+111:45
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+113:00
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy+115:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+115:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Krakow - Kiev (20.05-30.06)

Odjazdy: Wt Śr Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 1823:55
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+107:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+111:45
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+113:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+115:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Krakow - Kiev (23:55)

Odjazdy: Wt Śr Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 1823:55
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+107:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+111:45
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+113:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+115:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Lodz - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska ŁódźDworzec Kaliska ul. Włókniarzy 22713:40
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14417:00
Polska RadomBus Station, st. Prażmowskiego 1218:30
Polska LublinDworzec PKS, Al. Tysiąclecia20:30
Ukraina KowelBus Station, 42 bulvar L.Ukrainki+102:00
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.+103:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+104:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+106:30
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+108:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Lodz - Kiev (24.06) 550UAH

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska ŁódźDworzec Kaliska ul. Włókniarzy 22713:40
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14417:00
Polska RadomBus Station, st. Prażmowskiego 1218:30
Polska LublinDworzec PKS, Al. Tysiąclecia20:30
Ukraina KowelBus Station, 42 bulvar L.Ukrainki+102:00
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.+103:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+104:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+106:30
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+108:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Lodz - Kiev (Add) (27.05-01.07)

Odjazdy: Pn Wt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska ŁódźKaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)13:40
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14417:00
Polska RadomBus Station, st. Prażmowskiego 1218:30
Polska LublinDworzec PKS, Al. Tysiąclecia20:30
Ukraina KowelBus Station, 42 bulvar L.Ukrainki+102:00
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.+103:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+104:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+106:30
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+108:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Rostok - Kiev

Odjazdy: Wt Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy RostockZOB bei HbF07:10
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-611:00
Niemcy DessauBus Station, Antoinettenstraße12:40
Niemcy Halle (Saale)ZOB Berliner Brücke / Berliner Str.13:30
Niemcy LipskZOB Nordseite, Goethestr. Gegenüber Hbf.14:15
Niemcy DreznoZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.16:30
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+107:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+111:45
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+113:00
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy+115:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+115:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Stuttgart - Kiev (South)

Odjazdy: Wt Śr Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy KarlsruheHbf, ZOB05:30
Niemcy MannheimZOB Heinrich-von-Stephan-Str.06:15
Niemcy HeidelbergZOB06:30
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite; Mannheimer Str08:00
Niemcy AschaffenburgP+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle08:30
Niemcy WürzburgHbf., Bismarckstrasse / westl.09:30
Niemcy HeilbronnHafenstraße 606:00
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB07:00
Niemcy UlmEberhard-Finckh-Straße08:00
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord09:00
Niemcy MonachiumFröttmaning P+R Parkplatz10:00
Niemcy IngolstadtZOB, Esplanade Str.11:00
Niemcy NorymbergaHbf/Willi‐Brand‐Platz12:00
Niemcy BayreuthGII Goethestrasse13:00
Niemcy HofAutohof Münchenberg, Ausfahrt 3513:30
Niemcy ZwickauHbh Hst. Nord14:20
Niemcy ChemnitzChemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 2115:30
Niemcy DreznoZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.16:30
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+107:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+111:45
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+113:00
Ukraina KijówBus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy+115:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+115:30
Pokaż cały rozkład jazdy