Autolinee Marino

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Autolinee Marino kupisz w systemie rezerwacji Infobus.

Rozkład jazdy

FRANCE - GERMANY - ITALY

Odjazdy: Pn Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB07:00
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite, Stuttgarter09:20
Niemcy DarmstadtHbf - West - Seite Zweifalltorweg09:55
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse10:30
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof11:55
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB13:15
Niemcy UlmNeue Strasse14:30
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord15:40
Niemcy MonachiumFröttmaning P+R Parkplatz16:35
Włochy PescaraA/14 uscitaPE Nord-Hotel Miramare+102:50
Włochy San SeveroTransfer+105:00
Włochy FoggiaArea di Servizio “Gargano”+105:45
Włochy CerignolaTransfer+106:30
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta+106:55
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP+107:15
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 2+107:30
Włochy TerlizziCorso Garibaldi+107:40
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP+108:00
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)+108:25
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior+108:50
Włochy Turi Largo Marchesale+109:00
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma+109:15
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio+109:30
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia+109:45
Pokaż cały rozkład jazdy

FRANCE - ITALY - SWITZERLAND

Odjazdy: Pn Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy SingenHaltestelle 'Hohentwielstation/Radolfzellerstrasse15:10
Szwajcaria WinterthurAutolsilo ARCH16:15
Szwajcaria ZurychCarparkplatz am Shilquai16:55
Szwajcaria LucernaInseliquai st.17:55
Szwajcaria LuganoStazione Bus19:55
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.+103:10
Włochy San SeveroStazione FS+105:15
Włochy FoggiaArea di Servizio “Gargano”+105:45
Włochy CerignolaTransfer+106:30
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta+106:55
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP+107:15
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 2+107:30
Włochy TerlizziCorso Garibaldi+107:40
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP+108:00
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)+108:25
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior+108:50
Włochy Turi Largo Marchesale+109:00
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma+109:15
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio+109:30
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia+109:45
Pokaż cały rozkład jazdy

ITALY - FRANCE - SWITZERLAND

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia17:20
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio18:00
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma18:05
Włochy Turi Largo Marchesale18:15
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior18:40
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)19:05
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP19:35
Włochy TerlizziCorso Garibaldi19:55
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 220:10
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP20:30
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta20:45
Włochy CerignolaTransfer21:05
Włochy FoggiaArea di Servizio “Gargano”21:10
Włochy San SeveroStazione FS21:50
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.23:59
Francja GrenoblePlace de la Gare c/o H.TERMINUS+111:50
Francja LyonBus Station, Perrache Cours de Verdun+113:50
Pokaż cały rozkład jazdy

ITALY - GERMANY - FRANCE

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia11:45
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio12:25
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma12:40
Włochy Turi Largo Marchesale12:55
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior13:10
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)13:45
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP14:10
Włochy TerlizziCorso Garibaldi14:30
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 214:40
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP14:55
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta15:15
Włochy CerignolaTransfer15:55
Włochy FoggiaArea di Servizio “Gargano”16:55
Włochy San SeveroTransfer17:40
Włochy PescaraA/14 uscitaPE Nord-Hotel Miramare19:55
Niemcy MonachiumFröttmaning P+R Parkplatz+106:00
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord+107:20
Niemcy UlmNeue Strasse+108:30
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB+109:35
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof+110:45
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse+111:30
Niemcy DarmstadtHbf - West - Seite Zweifalltorweg+112:15
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite, Stuttgarter+113:00
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+116:00
Pokaż cały rozkład jazdy