Autolinee Marino

Bilety online na autobus

Autolinee Marino

Infobus

Rozkład jazdy

FRANCE - GERMANY - ITALY

Odjazdy: Pn Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB08:00
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite, Stuttgarter10:20
Niemcy DarmstadtHbf - West - Seite Zweifalltorweg10:55
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse11:30
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof12:55
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB14:15
Niemcy UlmNeue Strasse15:30
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord16:40
Niemcy MonachiumFröttmaning P+R Parkplatz17:35
Włochy PescaraA/14 uscitaPE Nord-Hotel Miramare+103:50
Włochy San SeveroTransfer+106:00
Włochy FoggiaArea di Servizio “Gargano”+106:20
Włochy CerignolaTransfer+107:15
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta+107:55
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP+108:15
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 2+108:30
Włochy TerlizziCorso Garibaldi+108:40
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP+109:00
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)+109:25
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior+109:50
Włochy Turi Largo Marchesale+110:00
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma+110:15
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio+110:30
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia+110:45
Pokaż cały rozkład jazdy

FRANCE - ITALY - SWITZERLAND

Odjazdy: Pn Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy SingenHaltestelle 'Hohentwielstation/Radolfzellerstrasse16:10
Szwajcaria WinterthurAutolsilo ARCH17:15
Szwajcaria ZurychCarparkplatz am Shilquai17:55
Szwajcaria LucernaInseliquai st.18:55
Szwajcaria LuganoStazione Bus20:55
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.+104:10
Włochy San SeveroStazione FS+106:15
Włochy FoggiaArea di Servizio “Gargano”+106:45
Włochy CerignolaTransfer+107:15
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta+107:30
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP+107:50
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 2+108:05
Włochy TerlizziCorso Garibaldi+108:20
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP+108:35
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)+109:00
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior+109:20
Włochy Turi Largo Marchesale+109:30
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma+109:40
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio+110:05
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia+110:40
Pokaż cały rozkład jazdy

ITALY - FRANCE - SWITZERLAND

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia18:20
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio19:00
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma19:15
Włochy Turi Largo Marchesale19:30
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior19:40
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)20:05
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP20:35
Włochy TerlizziCorso Garibaldi20:55
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 221:10
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP21:30
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta21:50
Włochy CerignolaTransfer22:25
Włochy FoggiaArea di Servizio “Gargano”22:50
Włochy San SeveroStazione FS23:45
Włochy PescaraCittà S.Angelo-Via Mulino del G.+101:55
Francja GrenoblePlace de la Gare c/o H.TERMINUS+112:35
Francja LyonBus Station Perrache Cours de Verdun+114:15
Pokaż cały rozkład jazdy

ITALY - GERMANY - FRANCE

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Włochy Santeramo in Collec/o Agip via Gioia12:45
Włochy NociVilla Comunale di fronte Orologio13:25
Włochy PutignanoVia Cappuccini front B.ca Roma13:40
Włochy Turi Largo Marchesale13:55
Włochy CasamassimaV Noicattaro 56 Bar Melior14:10
Włochy BariLagro Sorrentino (retro Staz. FS)14:45
Włochy BitontoStr.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP15:10
Włochy TerlizziCorso Garibaldi15:30
Włochy Ruvo di PugliaVia De Filippo 215:40
Włochy CoratoVia Andria 90 c/o AGIP15:55
Włochy AndriaVia Ovidio ang.V.Vecchia Barletta16:15
Włochy CerignolaTransfer16:55
Włochy FoggiaArea di Servizio “Gargano”17:55
Włochy San SeveroTransfer18:40
Włochy PescaraA/14 uscitaPE Nord-Hotel Miramare20:55
Niemcy MonachiumFröttmaning P+R Parkplatz+107:00
Niemcy AugsburgP+R-Platz, Oberhausen-Nord+108:20
Niemcy UlmNeue Strasse+109:30
Niemcy Lotnisko SztutgartAirport Busterminal SAB+110:35
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof+111:45
Niemcy MannheimBusbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse+112:30
Niemcy DarmstadtHbf - West - Seite Zweifalltorweg+113:15
Niemcy Frankfurt nad MenemHbf. Südseite, Stuttgarter+114:00
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+117:00
Pokaż cały rozkład jazdy