Winew Вінев

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Winew kupisz w systemach rezerwacji Infobus i Busfor.pl.

Rozkład jazdy

Karlsruhe - Kherson (centr)

Odjazdy: Wt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy HeilbronnHbf-Busbahnhof pl.408:30
Niemcy MannheimZOB Heinrich-von-Stephan-Str.09:30
Niemcy Lotnisko Frankfurt nad MenemAirport10:30
Niemcy WürzburgRailway Station Bismarckstrasse12:00
Niemcy FuldaRailway Station Ruprechtstraße 2213:30
Niemcy Bad HersfeldHbf14:30
Niemcy EisenachRasthof Eisenach / Ramsberg15:30
Niemcy ErfurtHotel Intercity Willy-Brandt-Platz 1116:30
Niemcy JenaMcDonalds neben Aral17:30
Niemcy GeraHaltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds18:00
Niemcy LipskHbf19:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+108:30
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+113:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+115:00
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+117:00
Ukraina OdessaCentral Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.+121:30
Ukraina MikołajówBus Station, av. Bogoyavlenskiy 21+122:30
Ukraina ChersońBus Station, Budionnogo str.1+123:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Karlsruhe - Kherson (south)

Odjazdy: Wt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy KarlsruheHbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr. 07:00
Niemcy PforzheimBusbahnhof Nord07:30
Niemcy StuttgartFilderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen 08:30
Niemcy Ulmschlossgarten09:30
Niemcy AugsburgOberhausen Nord, Endstation Tram Nr.410:30
Niemcy Monachiumpark. P+R, Fröttmaning st. DTG12:00
Niemcy RatyzbonaHbf, Bahnhofstraße14:00
Niemcy NorymbergaBhb Kätte-Strobel Str.15:30
Niemcy BayreuthKaserne16:30
Niemcy HofAm McDonald17:30
Niemcy ChemnitzStraße der Nationen Ecke Georgstraße19:00
Niemcy DreznoRiegel Platz20:00
Niemcy GörlitzHornbach Görlitz21:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+108:30
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+113:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+115:00
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+117:00
Ukraina OdessaCentral Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.+121:30
Ukraina MikołajówBus Station, av. Bogoyavlenskiy 21+122:30
Ukraina ChersońRailway Station+123:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Kherson - Karlsruhe (centr)

Odjazdy: Pn Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina ChersońBus Station, Budionnogo str.120:00
Ukraina MikołajówBus Station, av. Bogoyavlenskiy 2121:30
Ukraina OdessaCentral Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.23:30
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+104:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+106:30
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+109:00
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+114:00
Niemcy LipskHbf+206:30
Niemcy GeraHaltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds+207:30
Niemcy JenaMcDonalds neben Aral+208:00
Niemcy ErfurtHotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11+209:00
Niemcy EisenachRasthof Eisenach / Ramsberg+210:00
Niemcy Bad HersfeldHbf+211:00
Niemcy FuldaRailway Station Ruprechtstraße 22+212:00
Niemcy WürzburgRailway Station Bismarckstrasse+213:30
Niemcy Lotnisko Frankfurt nad MenemAirport+215:00
Niemcy MannheimZOB Heinrich-von-Stephan-Str.+216:00
Niemcy HeilbronnHbf-Busbahnhof pl.4+217:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kherson - Karlsruhe (south)

Odjazdy: Pn Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina ChersońBus Station, Budionnogo str.120:00
Ukraina MikołajówBus Station, av. Bogoyavlenskiy 2121:30
Ukraina OdessaCentral Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.23:30
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+104:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+106:30
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+109:00
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+114:00
Niemcy GörlitzHornbach Görlitz+204:00
Niemcy DreznoRiegel Platz+205:00
Niemcy ChemnitzStraße der Nationen Ecke Georgstraße+206:00
Niemcy HofAm McDonald+207:30
Niemcy BayreuthKaserne+208:30
Niemcy NorymbergaZOB+209:30
Niemcy RatyzbonaHbf, Bahnhofstraße+211:00
Niemcy Monachiumpark. P+R, Fröttmaning st. DTG+212:30
Niemcy AugsburgOberhausen Nord, Endstation Tram Nr.4+213:30
Niemcy Ulmschlossgarten+214:30
Niemcy StuttgartFilderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen +216:00
Niemcy PforzheimBusbahnhof Nord+217:00
Niemcy KarlsruheHbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr. +217:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Koln - Melitopol (north)

Odjazdy: Wt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnTerminal 2, near 13 line of S-Bahn08:00
Niemcy DüsseldorfHbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 14009:30
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.10:15
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse11:00
Niemcy MünsterZOB10:20
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 4212:30
Niemcy OsnabrückOB am HBF, Eisenbahnstr. 1511:00
Niemcy BremaRailway Station, ZOB, Breitenweg 1312:30
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 7814:00
Niemcy SchwerinTreibstoff "Shtolpe"16:00
Niemcy HanowerBus Station, Rundestraße 1214:00
Niemcy BrunszwikZOB am Hbf., Berliner Platz15:00
Niemcy MagdeburgBus Station, Kölner Platz16:30
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-618:00
Niemcy ChociebużZOB, Marienstr. 119:30
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+108:30
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+113:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+115:00
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+117:00
Ukraina OdessaCentral Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.+121:30
Ukraina MikołajówBus Station, av. Bogoyavlenskiy 21+122:30
Ukraina ChersońBus Station, Budionnogo str.1+123:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Melitopol - Szczecin (2)

Odjazdy: Wt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina MelitopolBus Station, 204A Dzerzynskogo str.16:30
Ukraina ZaporożeBus Station, Soborniy ave., 2018:30
Ukraina DnieprBus Station, 10 Kurchatova str.20:00
Ukraina AleksandriaBus Station+100:05
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+104:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+106:30
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+109:00
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.+101:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+114:00
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera+118:00
Polska KrakówParking Wawel, hotel Sheraton+120:30
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+121:30
Polska WrocławDw. PKS, ul. Sucha 1/11+123:55
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa+201:00
Polska Zielona GóraBus Station, ul. Dworcowa, 2+202:30
Polska Krosno OdrzańskieBus Station, Arianska 2 str.+203:30
Polska ŚwieckoAuto Port+204:30
Polska Gorzów WielkopolskiRailway Station, st.Dworcowa 1+206:00
Polska SzczecinRailway Station Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba+207:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Melitopol - Wrocław

Odjazdy: Pn Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+104:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+106:30
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+109:00
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+113:00
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera+118:00
Polska KrakówParking Wawel, hotel Sheraton+120:30
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+121:30
Polska WrocławDw. PKS, ul. Sucha 1/11+123:55
Pokaż cały rozkład jazdy

Melitopol- Koln (north)

Odjazdy: Pn Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina ChersońBus Station, Budionnogo str.120:00
Ukraina MikołajówBus Station, av. Bogoyavlenskiy 2121:30
Ukraina OdessaCentral Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.22:30
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+104:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+106:30
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+109:00
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+114:00
Niemcy ChociebużBus Station+204:30
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6+206:00
Niemcy MagdeburgBus Station, Kölner Platz+208:00
Niemcy BrunszwikZOB am Hbf., Berliner Platz+209:30
Niemcy HanowerZOB+211:00
Niemcy SchwerinTreibstoff "Shtolpe"+208:00
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 74+210:00
Niemcy BremaRailway Station, ZOB, Breitenweg 13+211:30
Niemcy OsnabrückOB am HBF, Eisenbahnstr. 15+213:00
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42+212:30
Niemcy MünsterBus Station+213:40
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse+214:00
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.+214:45
Niemcy DüsseldorfHbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140+215:30
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+217:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Szczecin - Melitopol(5)

Odjazdy: Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska SzczecinRailway Station Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba11:00
Polska Gorzów WielkopolskiRailway Station, st.Dworcowa 112:45
Polska ŚwieckoAuto Port14:00
Polska Krosno OdrzańskieBus Station, Arianska 2 str.15:00
Polska Zielona GóraBus Station, ul. Dworcowa, 215:50
Polska LegnicaDworzec PKS, ul.Dworcowa17:40
Polska WrocławDw. PKS, ul. Sucha 1/1119:00
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 121:30
Polska KrakówParking Wawel, hotel Sheraton23:00
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera+101:30
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+107:00
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+109:00
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+110:30
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+112:00
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+114:30
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.+117:00
Ukraina AleksandriaBus Station+118:00
Ukraina DnieprBus Station, 10 Kurchatova str.+121:00
Ukraina ZaporożeBus Station, Soborniy ave., 20+122:30
Ukraina MelitopolBus Station, 204A Dzerzynskogo str.+200:10
Pokaż cały rozkład jazdy

Wroclaw - Melitopol

Odjazdy: Wt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska WrocławDw. PKS, ul. Sucha 1/1123:15
Polska KatowiceDw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+102:00
Polska KrakówParking Wawel, hotel Sheraton+103:00
Polska RzeszówDw. PKS ul. Grottgera+105:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+108:30
Ukraina TarnopolBus Station, 7 Zhyvova str.+111:00
Ukraina ChmielnickiBus Station, 23 Vinnytske shose str.+113:00
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.+115:00
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+117:00
Pokaż cały rozkład jazdy