Almariss Алмарисс

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Almariss kupisz w systemie rezerwacji Infobus.

Rozkład jazdy

Odessa - Slanchev Bryag

Odjazdy: Śr Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina OdessaBus Stop, sq, Starosenaya12:00
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"+106:00
Bułgaria Albenaколесо на входе в комплекс+106:20
Bułgaria Kranewoгостиница Сирена 3*+106:30
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop+106:50
Bułgaria Saints Constantine and HelenaHotel «St. Elena»+107:10
Bułgaria WarnaCathedral Sq. (H. Botev Street), bus stop in front of Tourist Information+107:30
Bułgaria ByalaАЗС+108:15
Bułgaria ObzorBus Station+108:30
Bułgaria Słoneczny BrzegАвтовокзал КК Солнечный берег+109:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Slanchev Bryag - Odessa

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Słoneczny BrzegАвтовокзал КК Солнечный берег16:00
Bułgaria ObzorBus Station16:30
Bułgaria ByalaАЗС16:45
Bułgaria WarnaStop in front of the Cathedral17:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaHotel «St. Elena»17:50
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop18:10
Bułgaria Kranewoгостиница Сирена 3*18:30
Bułgaria Albenaколесо на входе в комплекс18:40
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"19:00
Ukraina OdessaSq. Kulikovo pole 1, across the street from the train station, behind the house of Trade Unions+113:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Slanchev Bryag - Odessa (Акция)

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Bułgaria Słoneczny BrzegАвтовокзал КК Солнечный берег16:00
Bułgaria ObzorBus Station16:30
Bułgaria ByalaАЗС16:45
Bułgaria WarnaStop in front of the Cathedral17:30
Bułgaria Saints Constantine and HelenaHotel «St. Elena»17:50
Bułgaria Złote Piaski"Upravlenie" Bus stop18:10
Bułgaria Kranewoгостиница Сирена 3*18:30
Bułgaria Albenaколесо на входе в комплекс18:40
Bułgaria BałczikGas Station "Lafi"19:00
Ukraina OdessaSq. Kulikovo pole 1, across the street from the train station, behind the house of Trade Unions+113:00
Pokaż cały rozkład jazdy