Автотранзит

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Автотранзит kupisz w systemach rezerwacji euroTicket, Infobus, Busfor.pl i Busfor.ua.

Rozkład jazdy

AGAT Warszawa-Charków

ważny od 2016-03-08

142 Kiev - Praha

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)13:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.15:40
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.18:40
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.22:10
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 18+105:50
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport+106:20
Polska KatowiceBus station, 1 Piotra Skargi str.+107:30
Polska WrocławTemporary bus station, 13 Joannitów str.+110:30
Czechy Hradec KrálovéTerminál HD+113:50
Czechy PragaBus Station, "Florenc"+116:10
Pokaż cały rozkład jazdy

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czechy PragaBus Station, "Florenc"12:00
Czechy Hradec KrálovéTerminál HD13:50
Polska WrocławTemporary bus station, 13 Joannitów str.17:35
Polska KatowiceBus station, 1 Piotra Skargi str.20:50
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport22:15
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 1823:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+107:20
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30
Pokaż cały rozkład jazdy

369 Kiev - Talne

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 07:35
Ukraina Biała CerkiewBus Stop near tire factory (79 km of the Kiev-Odessa route)08:50
Ukraina ŻaszkówRequest stop09:55
Ukraina SorokotyahaBus Station10:08
Ukraina OchmatówBus Station10:15
Ukraina BerezivkaBus Station10:30
Ukraina BukyBus Station10:55
Ukraina MańkiwkaBus Station11:25
Ukraina PotashBus Station11:33
Ukraina RohyBus Station11:48
Ukraina PotashBus Station11:52
Ukraina MoshurivBus Station12:00
Ukraina TalneBus Station12:15
Pokaż cały rozkład jazdy

369 Kiev - Talne (07:00)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 07:00
Ukraina TalneBus Station10:00
Pokaż cały rozkład jazdy

369 Kiev - Talne (12:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 12:30
Ukraina TalneBus Station15:30
Pokaż cały rozkład jazdy

369 Kiev - Talne (17:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 17:30
Ukraina TalneBus Station20:30
Pokaż cały rozkład jazdy

370 Talne - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina TalneBus Station, 150 Soborna str.16:00
Ukraina MoshurivBus Station16:15
Ukraina PotashBus Station16:25
Ukraina RohyBus Station16:30
Ukraina PotashBus Station16:47
Ukraina MańkiwkaBus Station17:00
Ukraina BukyBus Station17:35
Ukraina BerezivkaBus Station17:48
Ukraina OchmatówBus Station18:04
Ukraina SorokotyahaBus Station18:11
Ukraina ŻaszkówRequest stop18:40
Ukraina Biała CerkiewBus Stop near tire factory (79 km of the Kiev-Odessa route)19:41
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 20:55
Pokaż cały rozkład jazdy

370 Talne - Kiev (05:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina TalneBus Station, 150 Soborna str.05:30
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 08:30
Pokaż cały rozkład jazdy

370 Talne - Kiev (12:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina TalneBus Station, 150 Soborna str.12:30
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 15:30
Pokaż cały rozkład jazdy

370 Talne - Kiev (17:00)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina TalneBus Station, 150 Soborna str.17:00
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 20:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Bydgoszcz - Kirovograd

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska BydgoszczBus station , 58 Jagiellońska str.14:30
Polska ToruńBus Station, "Arriva", 8 Dąbrowskiego str.15:45
Polska WłocławekBus Station, Okrzei str.16:50
Polska ŁódźBus Station, Kaliska 227 Włókniarzy str.18:45
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14421:00
Polska LublinBus station, Al. Tysiąclecia23:30
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.+106:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+107:25
Ukraina Nowogród WołyńskiBus Station, 45 Shevchenka str.+109:05
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+110:35
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+112:55
Ukraina KijówBus Station, 1 Nauki pr.+113:25
Ukraina BoryspolAirport+114:10
Ukraina CzerkasyBus Station, 7 V.Lozheshnikova str.+117:10
Ukraina KamiankaBus Station, 21 Gogolya str.+118:40
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.+120:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kharkov - Minsk

Odjazdy: Czw Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.10:00
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.12:15
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 17:30
Ukraina CzernihówBus Station, prospekt Pobedy 320:00
Białoruś HomelBus Station, 1 Kurchatova str.+101:00
Białoruś BobrujskBus Station, 5 Stantsyonnaya str.+102:40
Białoruś MińskCentrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.+106:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kharkov - Warszawa

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.12:00
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.14:30
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 21:00
Ukraina KorosteńGas station "Faktor", crossroads23:00
Ukraina SarnyGas station "OKKO", 4B Varshavska str.+100:45
Polska LublinBus station, Al. Tysiąclecia+107:25
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144+110:25
Pokaż cały rozkład jazdy

Kirovograd - Bydgoszcz

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KropywnyćkyjNear cinema "Zorianyi"01:30
Ukraina CzerkasyBus Station, 7 V.Lozheshnikova str.03:30
Ukraina BoryspolAirport05:45
Ukraina KijówBus Station, 1 Nauki pr.07:00
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)07:50
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.10:20
Ukraina Nowogród WołyńskiBus Station, 45 Shevchenka str.12:00
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.13:30
Ukraina ŁuckBus Station, 39 Konyakina str.15:00
Polska LublinBus station, Al. Tysiąclecia19:50
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14422:25
Polska ŁódźBus Station, Kaliska 227 Włókniarzy str.+101:15
Polska WłocławekBus Station, Okrzei str.+103:30
Polska ToruńBus Station, "Arriva", 8 Dąbrowskiego str.+105:10
Polska BydgoszczBus station , 58 Jagiellońska str.+106:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Minsk - Kharkiv (summer)

Odjazdy: Wt Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Białoruś MińskCentrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.12:00
Białoruś BobrujskBus Station, 5 Stantsyonnaya str.14:25
Białoruś HomelBus Station, 1 Kurchatova str.16:50
Ukraina CzernihówBus Station, prospekt Pobedy 320:10
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 22:50
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+104:25
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.+107:15
Pokaż cały rozkład jazdy

Warszawa - Kharkov

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14416:00
Polska LublinBus station, Al. Tysiąclecia19:10
Ukraina SarnyBus Station, 39 Belgorodska str. +102:30
Ukraina KorosteńBus Station, 2 Bazarnaya str.+105:00
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +107:35
Ukraina PołtawaBus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+113:00
Ukraina CharkówBus Station, 22 Gagarina av.+115:10
Pokaż cały rozkład jazdy