Васильків Tранс Aвто

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Васильків Tранс Aвто kupisz w systemach rezerwacji Infobus, Busfor.pl i Busfor.ua.

Rozkład jazdy

103 Kiev - Kirovograd

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 22:30
Ukraina ŻaszkówRequest stop+101:05
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.+102:35
Ukraina NowoarchangielskBus Station+103:55
Ukraina Tyshkivka (Kirovogradska obl.)Request stop+104:31
Ukraina LypnyazhkaRequest stop+104:46
Ukraina Dobrowieliczka125 Cheluskintsev str.+105:10
Ukraina Pishanyi Brod (Kirovogradska obl.)Request stop+105:35
Ukraina NowoukrainkaBus station, 191 Kirova str.+106:10
Ukraina KropywnyćkyjBus Station 2, 1 Pravdy ave.+107:35
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.+107:50
Pokaż cały rozkład jazdy

104 Kirovograd - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KropywnyćkyjBus Station, 1 Olexandrijske s.08:35
Ukraina KropywnyćkyjBus Station 2, 1 Pravdy ave.08:55
Ukraina NowoukrainkaBus station, 191 Kirova str.10:15
Ukraina Pishanyi Brod (Kirovogradska obl.)Request stop10:50
Ukraina Dobrowieliczka125 Cheluskintsev str.11:15
Ukraina LypnyazhkaRequest stop11:35
Ukraina Tyshkivka (Kirovogradska obl.)Request stop11:55
Ukraina NowoarchangielskBus Station12:30
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.14:10
Ukraina ŻaszkówRequest stop15:25
Ukraina Biała CerkiewBus Stop near tire factory (79 km of the Kiev-Odessa route)16:10
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 18:00
Pokaż cały rozkład jazdy

142 Kiev - Praha

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 12:50
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)13:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.15:40
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.18:40
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.22:10
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 18+105:50
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport+106:20
Polska KatowiceBus station, 1 Piotra Skargi str.+107:30
Polska WrocławTemporary bus station, 13 Joannitów str.+110:30
Czechy Hradec KrálovéTerminál HD+113:50
Czechy PragaBus Station, "Florenc"+116:10
Pokaż cały rozkład jazdy

142 Praha-Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czechy PragaBus Station, "Florenc"12:00
Czechy Hradec KrálovéTerminál HD13:50
Polska WrocławTemporary bus station, 13 Joannitów str.17:35
Polska KatowiceBus station, 1 Piotra Skargi str.20:50
Polska Lotnisko Kraków-BaliceAirport22:15
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 1823:00
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+107:20
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+110:55
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+114:10
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+116:30
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +116:50
Pokaż cały rozkład jazdy

171 Kiev - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 07:15
Ukraina ŻaszkówRequest stop09:30
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.10:40
Ukraina Krywe Ozero3 Kuibisheva str.12:25
Ukraina PerwomajskBus Station13:35
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.14:40
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.15:25
Ukraina Nowa Odessa8g Kukhareva str.16:30
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.17:30
Pokaż cały rozkład jazdy

172 Mykolaiv - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.07:45
Ukraina Nowa Odessa8g Kukhareva str.08:50
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.10:05
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.10:50
Ukraina PerwomajskBus Station12:00
Ukraina Krywe Ozero3 Kuibisheva str.13:10
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.15:10
Ukraina ŻaszkówRequest stop16:15
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 18:30
Pokaż cały rozkład jazdy

295 Kiev - Gaisyn

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station, "Pivdenna", metro "Ippodrom", 3 Ak.Glushlova str.08:00
Ukraina WołodarkaRequest stop10:11
Ukraina Tetyjów20 Lenina str.10:55
Ukraina BuhaivkaRequest stop11:14
Ukraina JakymiwkaRequest stop11:24
Ukraina ŻywotówkaRequest stop11:42
Ukraina Orativ20 Nevskogo str.11:55
Ukraina BabynRequest stop12:22
Ukraina PariivkaRequest stop12:29
Ukraina KalnykRequest stop12:41
Ukraina Daszów16 Gorkyoho str.12:55
Ukraina Kam'yanohirkaRequest stop13:02
Ukraina HunchaRequest stop13:16
Ukraina HajsynBus Station, 128 1Tranvya str.13:30
Pokaż cały rozkład jazdy

296 Gaisyn - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina HajsynBus Station, 128 1Tranvya str.15:20
Ukraina HunchaRequest stop15:33
Ukraina Kam'yanohirkaRequest stop15:47
Ukraina Daszów16 Gorkyoho str.16:00
Ukraina KalnykRequest stop16:10
Ukraina PariivkaRequest stop16:22
Ukraina BabynRequest stop16:29
Ukraina Orativ20 Nevskogo str.17:00
Ukraina ŻywotówkaRequest stop17:09
Ukraina JakymiwkaRequest stop17:25
Ukraina BuhaivkaRequest stop17:32
Ukraina Tetyjów20 Lenina str.17:50
Ukraina WołodarkaRequest stop18:35
Ukraina KijówBus Station, "Pivdenna", metro "Ippodrom", 3 Ak.Glushlova str.20:45
Pokaż cały rozkład jazdy

893 Kiev - Truskavets

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 21:20
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.23:30
Ukraina Nowogród WołyńskiBus Station, 45 Shevchenka str.+100:50
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.+102:30
Ukraina DubnoGas stations "WOG", in front of the monument "Airplane"+103:20
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+106:15
Ukraina StryjBus Station, 7 Vokzalnaya str.+107:30
Ukraina DrohobyczBus Station+107:55
Ukraina TruskawiecBus Station, 35 Drogobichskaya str.+108:05
Pokaż cały rozkład jazdy

893 Kiev - Truskavets(13.10)

Odjazdy: Pt

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 21:30
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.23:30
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.+106:15
Ukraina StryjBus Station, 7 Vokzalnaya str.+107:30
Ukraina DrohobyczBus Station+107:45
Ukraina TruskawiecBus Station, 35 Drogobichskaya str.+108:00
Pokaż cały rozkład jazdy

894 Truskavets - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Ukraina TruskawiecBus Station, 35 Drogobichskaya str.17:30
Ukraina DrohobyczBus Station17:45
Ukraina StryjBus Station, 7 Vokzalnaya str.18:15
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.19:30
Ukraina DubnoGas stations "WOG", in front of the monument "Airplane"22:20
Ukraina RówneBus Station, 40 Kiyevska str.23:10
Ukraina Nowogród WołyńskiBus Station, 45 Shevchenka str.+100:50
Ukraina ŻytomierzBus Station, 93 Kievskaya str.+102:30
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +105:05
Pokaż cały rozkład jazdy

Kyiv-Lviv (142 Kyiv-Praha )

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 12:50
Ukraina KijówBus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)13:30
Ukraina LwówBus Station, 109 Strijska str.22:10
Pokaż cały rozkład jazdy