Benz Reisen

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Benz Reisen kupisz w systemie rezerwacji Infobus.

Rozkład jazdy

Heilbronn - Kaliningrad

Odjazdy: Wt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes06:00
Niemcy KarlsruheHbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr. 07:00
Niemcy MannheimZOB, Heinrich-von-Stephan str.08:00
Niemcy Lotnisko Frankfurt nad MenemAirport09:00
Niemcy Limburg an der LahnKopenhagener Straße10:00
Niemcy BonnInternational Bus Parking, Rabinstr.11:30
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB12:00
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse13:00
Niemcy PaderbornAutohof Mönkeloh14:30
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 4215:30
Niemcy HanowerBus Station, 12 Rundestraße 17:00
Niemcy BrunszwikZOB am Hbf., Berliner Platz18:10
Niemcy MagdeburgZOB am Hbf19:10
Rosja KaliningradBus Station, 7 Zheleznodorozhnaya str.+109:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kaliningrad - Heilbronn

Odjazdy: Czw Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rosja KaliningradBus Station, 7 Zheleznodorozhnaya str.16:00
Niemcy MagdeburgZOB am Hbf+104:00
Niemcy BrunszwikZOB am Hbf., Berliner Platz+105:00
Niemcy HanowerBus Station, 12 Rundestraße +106:20
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42+108:00
Niemcy PaderbornAutohof Mönkeloh+109:00
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse+110:30
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB+111:30
Niemcy BonnInternational Bus Parking, Rabinstr.+112:30
Niemcy Limburg an der LahnKopenhagener Straße+114:00
Niemcy Lotnisko Frankfurt nad MenemAirport+115:00
Niemcy MannheimZOB, Heinrich-von-Stephan str.+116:00
Niemcy KarlsruheHbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr. +117:00
Niemcy Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes+118:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Kamyshin-Stuttgart

Odjazdy: Śr

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Rosja KamyszynBus Station, Volgogradskaia str.3014:00
Rosja SaratówBus Station17:00
Rosja WoroneżBus Station, 17 Moskovskiy prospekt+101:00
Rosja KurskBus Station, 114 50 let Oktiabria str.+104:00
Rosja OrzełBus Station, 1 Avtovokzalnaya str.+106:30
Rosja BriańskBus Station, 1A Peresveta str.+109:00
Białoruś MińskHotel Westa+118:00
Białoruś BrześćSupermarket Mix+123:00
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6+211:30
Niemcy MagdeburgZOB am Hbf+213:00
Niemcy BrunszwikAusfahrt 57,A2 Rasthof+214:00
Niemcy HanowerBus Station, 12 Rundestraße +215:00
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42+216:30
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse+218:00
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.+218:30
Niemcy DüsseldorfHbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140+219:00
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnTerminal 2, near 13 line of S-Bahn+220:00
Niemcy MontabaurICE Bahnhof+221:00
Niemcy Lotnisko Frankfurt nad MenemAirport+222:00
Niemcy MannheimZOB, Heinrich-von-Stephan str.+223:00
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite, Omnibusbahnhof+223:55
Niemcy Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes+302:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Karlsruhe - Moscow

Odjazdy: Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy KarlsruheHbf., Südseite13:00
Niemcy MannheimZOB, Heinrich-von-Stephan str.14:00
Niemcy Lotnisko Frankfurt nad MenemAirport15:00
Niemcy MontabaurICE Bahnhof16:00
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnFlughafen ZOB17:00
Niemcy DüsseldorfHbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 14017:30
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.18:00
Niemcy DortmundZOB bei Hbf19:00
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 4220:00
Niemcy HanowerBus Station, 12 Rundestraße 21:30
Niemcy BrunszwikAusfahrt 57,A2 Rasthof22:30
Niemcy MagdeburgZOB am Hbf23:30
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6+101:00
Białoruś BrześćSupermarket Mix+117:00
Białoruś MińskHotel Westa+122:00
Rosja SmoleńskPolice station+204:00
Rosja MoskwaBus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4+208:00
Pokaż cały rozkład jazdy

Stuttgart - Kamyshin

Odjazdy: Śr Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy StuttgartAirport Busterminal SAB02:00
Niemcy Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes03:00
Niemcy KarlsruheHbf. Südseite, Omnibusbahnhof04:00
Niemcy MannheimZOB, Heinrich-von-Stephan str.05:00
Niemcy Lotnisko Frankfurt nad MenemAirport06:00
Niemcy MontabaurICE Bahnhof07:00
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnTerminal 2, near 13 line of S-Bahn08:00
Niemcy DüsseldorfHbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 14009:00
Niemcy EssenBus Station, Freiheit st.09:30
Niemcy DortmundZOB, Steinstrasse10:00
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 4211:00
Niemcy HanowerBus Station, 12 Rundestraße 12:30
Niemcy BrunszwikAusfahrt 57,A2 Rasthof13:30
Niemcy MagdeburgZOB am Hbf14:30
Niemcy BerlinZOB am Funkturm, Masurenallee 4-616:00
Białoruś BrześćSupermarket Mix+108:00
Białoruś MińskHotel Westa+113:00
Rosja SmoleńskPolice station+118:00
Rosja BriańskBus Station, 1A Peresveta str.+121:00
Rosja OrzełBus Station, 1 Avtovokzalnaya str.+123:00
Rosja KurskBus Station, 114 50 let Oktiabria str.+202:00
Rosja WoroneżBus Station, 17 Moskovskiy prospekt+205:00
Rosja SaratówBus Station+213:00
Rosja KamyszynBus Station, Volgogradskaia str.30+216:00
Pokaż cały rozkład jazdy