Орион Авто

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Орион Авто kupisz w systemach rezerwacji Infobus, Busfor.pl i Busfor.ua.

Rozkład jazdy

125 Zaporizhya - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina ZaporożeBus Station, 20 Soborniy ave.10:05
Ukraina TomakiwkaBus Station11:20
Ukraina MarganiecBus Station, 1a Privokzalna str.12:05
Ukraina NikopolBus Station, 37 Elektrometallurgov str.13:00
Ukraina NowoworoncowkaBus Station14:35
Ukraina DudchanyBus Station15:32
Ukraina MyloveBus Station15:55
Ukraina BerysławBus Station16:45
Ukraina ChersońBus Station, 1 Budionnogo str.18:40
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.20:00
Pokaż cały rozkład jazdy

126 Mykolaiv - Zaporizhya

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.08:55
Ukraina ChersońBus Station, 1 Budionnogo str.10:30
Ukraina BerysławBus Station12:20
Ukraina MyloveBus Station13:05
Ukraina DudchanyBus Station13:28
Ukraina NowoworoncowkaBus Station14:50
Ukraina NikopolBus Station, 37 Elektrometallurgov str.16:05
Ukraina MarganiecBus Station, 1a Privokzalna str.16:55
Ukraina TomakiwkaBus Station17:40
Ukraina ZaporożeBus Station, 20 Soborniy ave.18:50
Pokaż cały rozkład jazdy

245 Mykolaiv - Kotovsk

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.08:10
Ukraina Nowa Odessa8g Kukhareva str.09:15
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.10:20
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.11:05
Ukraina PerwomajskBus Station12:20
Ukraina Krywe OzeroBus Station13:25
Ukraina BałtaBus Station14:45
Ukraina KotowskBus Station15:20
Pokaż cały rozkład jazdy

246 Kotovsk - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KotowskBus Station09:00
Ukraina BałtaBus Station09:40
Ukraina Krywe OzeroBus Station11:00
Ukraina PerwomajskBus Station12:10
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.13:15
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.14:00
Ukraina Nowa Odessa8g Kukhareva str.15:05
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.16:05
Pokaż cały rozkład jazdy

279 Mykolaiv - Kotovsk

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.05:00
Ukraina Nowa Odessa8g Kukhareva str.06:05
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.07:15
Ukraina OłeksandriwkaBus Station07:33
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.08:00
Ukraina BlahodatneBus Station08:27
Ukraina MyhiyaBus Station08:50
Ukraina PerwomajskBus Station09:10
Ukraina KumariBus Station09:40
Ukraina Krywe OzeroBus Station10:20
Ukraina BałtaBus Station11:45
Ukraina KotowskBus Station12:25
Pokaż cały rozkład jazdy

280 Kotovsk - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KotowskBus Station14:10
Ukraina BałtaBus Station14:55
Ukraina Krywe OzeroBus Station16:20
Ukraina KumariBus Station16:57
Ukraina PerwomajskBus Station17:40
Ukraina MyhiyaBus Station17:58
Ukraina BlahodatneBus Station18:20
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.18:50
Ukraina OłeksandriwkaBus Station19:14
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.19:35
Ukraina Nowa Odessa8g Kukhareva str.20:40
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.21:40
Pokaż cały rozkład jazdy

341 Balta - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina BałtaBus Station05:25
Ukraina Krywe OzeroBus Station06:50
Ukraina PerwomajskBus Station08:05
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.09:10
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.10:05
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.12:10
Pokaż cały rozkład jazdy

342 Mykolaiv - Balta

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.13:15
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.15:30
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.16:15
Ukraina PerwomajskBus Station17:20
Ukraina Krywe OzeroBus Station18:30
Ukraina BałtaBus Station19:50
Pokaż cały rozkład jazdy

35 Nikolaev - Kiev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.05:30
Ukraina Nowa Odessa8g Kukhareva str.06:35
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.07:40
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.08:30
Ukraina PerwomajskBus Station09:25
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.11:30
Ukraina ŻaszkówRequest stop12:35
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 14:45
Pokaż cały rozkład jazdy

36 Kiev - Nikolaev

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina KijówBus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. 05:45
Ukraina ŻaszkówRequest stop08:00
Ukraina HumańBus Station, 1 Kievskaya str.09:15
Ukraina PerwomajskBus Station11:20
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.12:15
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.13:05
Ukraina Nowa Odessa8g Kukhareva str.14:10
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.15:10
Pokaż cały rozkład jazdy

525 Mykolaiv - Berezivka

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.07:00
Ukraina SlyvyneBus Station07:44
Ukraina KrynickyBus Station08:00
Ukraina Ulyanivka (Mykolaivska obl.)Bus Station08:14
Ukraina StepoweRequest stop08:26
Ukraina ShyrokolanivkaBus Station08:39
Ukraina Pishchanyi BridBus Station08:45
Ukraina StawkiBus Station09:01
Ukraina PervenetsBus Station09:15
Ukraina WesełynoweBus Station09:35
Ukraina WynohradiwBus Station10:01
Ukraina ChervonoarmiyskaBus Station10:11
Ukraina Viktorivka (Berezivskiy r-n)Bus Station10:19
Ukraina BerezówkaBus Station10:32
Pokaż cały rozkład jazdy

526 Berezivka - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina BerezówkaBus Station11:05
Ukraina Viktorivka (Berezivskiy r-n)Bus Station11:19
Ukraina ChervonoarmiyskaBus Station11:27
Ukraina WynohradiwBus Station11:37
Ukraina WesełynoweBus Station12:07
Ukraina PervenetsBus Station12:23
Ukraina StawkiBus Station12:37
Ukraina Pishchanyi BridBus Station12:53
Ukraina ShyrokolanivkaBus Station12:59
Ukraina StepoweRequest stop13:10
Ukraina Ulyanivka (Mykolaivska obl.)Bus Station13:22
Ukraina KrynickyBus Station13:36
Ukraina SlyvyneBus Station13:52
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.14:20
Pokaż cały rozkład jazdy

63 Mykolaiv - Savran

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.10:10
Ukraina Nowa Odessa8g Kukhareva str.11:05
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.12:05
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.12:50
Ukraina PerwomajskBus Station14:15
Ukraina Krywe OzeroBus Station15:30
Ukraina DuboweBus Station16:05
Ukraina WilszankaBus Station16:20
Ukraina SawrańBus Station16:30
Pokaż cały rozkład jazdy

64 Savran - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina SawrańBus Station06:15
Ukraina WilszankaBus Station06:25
Ukraina DuboweBus Station06:40
Ukraina Krywe OzeroBus Station07:25
Ukraina PerwomajskBus Station09:05
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.10:10
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.11:00
Ukraina Nowa Odessa8g Kukhareva str.11:55
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.12:50
Pokaż cały rozkład jazdy

65 Vinnytsya - Mykolaiv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.06:45
Ukraina NiemirówBus Station, 10 Gorskogo str.07:45
Ukraina BracławBus Station08:15
Ukraina TulczynBus Station08:50
Ukraina TrościaniecBus Station09:55
Ukraina ObodówkaBus Station10:20
Ukraina BaranówkaBus Station10:40
Ukraina BerszadBus Station11:10
Ukraina DżulynkaBus Station11:45
Ukraina HajworonBus Station12:35
Ukraina UlianowkaBus Station, ul.Privokzalna 1013:45
Ukraina Krywe OzeroBus Station14:45
Ukraina PerwomajskBus Station16:00
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.17:05
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.17:55
Ukraina Nowa Odessa8g Kukhareva str.19:00
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.20:10
Pokaż cały rozkład jazdy

66 Mykolaiv - Vinnytsya

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina MikołajówBus Station, 21 Bogoyavlenskiy av.07:15
Ukraina Nowa Odessa8g Kukhareva str.08:25
Ukraina WozniesieńskBus Station, 146 Zovtneva str.09:40
Ukraina JużnoukrajinśkBus Station,, 27 Druzhby Narodov str.10:25
Ukraina PerwomajskBus Station11:40
Ukraina Krywe OzeroBus Station12:50
Ukraina UlianowkaBus Station, ul.Privokzalna 1013:50
Ukraina HajworonBus Station15:25
Ukraina DżulynkaBus Station15:50
Ukraina BerszadBus Station16:25
Ukraina BaranówkaBus Station16:50
Ukraina ObodówkaBus Station17:10
Ukraina TrościaniecBus Station17:35
Ukraina TulczynBus Station18:45
Ukraina BracławBus Station19:20
Ukraina NiemirówBus Station, 10 Gorskogo str.19:55
Ukraina WinnicaBus Station, 8 Kyivska str.20:50
Pokaż cały rozkład jazdy