Eurolines Polska Mądeltrans Eurolines Polska

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Eurolines Polska kupisz w systemach rezerwacji euroTicket, Infobus, Busfor.pl i Busfor.ua.

Rozkład jazdy

Austria Austria

.A05 Czechy - Austria

ważny od 2016-06-20

NASW-01 Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-11-10

.A04 Polska - Torino

ważny od 2016-11-21

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-11-21

LITWA: E-705 Litwa-Austria-Włochy

ważny od 2017-01-12

.A05 Polska - Sycylia Express

ważny od 2017-01-14

LITWA: E-705 Litwa-Austria-Włochy

był ważny od 2016-06-15 do 2017-01-05

.A05 Polska - Sycylia Express

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-13

Belgia Belgia

.AT01 Berlin - Southampton

ważny od 2016-09-12

.AT01 Polska - Southampton

ważny od 2016-10-15

FRANCJA: E-340 Niemcy - Belgia

ważny od 2016-11-01

FRANCJA: E-340 Niemcy - Francja

ważny od 2016-11-01

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

był ważny od 2016-11-01 do 2017-01-31

Białoruś Białoruś

BIAŁORUŚ: V-405 Białoruś - Polska

ważny od 2016-03-27

BIAŁORUŚ: E-171 Polska - Białoruś

ważny od 2016-09-03

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

FRANCJA: E-350 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

FRANCJA: E-350 Polska - Francja

był ważny od 2016-08-02 do 2017-01-31

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

był ważny od 2016-11-01 do 2017-01-31

Czechy Czechy

.A05 Czechy - Austria

ważny od 2016-06-20

BIAŁORUŚ: E-171 Polska - Białoruś

ważny od 2016-09-03

LITWA: E-705 Litwa-Austria-Włochy

ważny od 2017-01-12

.A05 Polska - Sycylia Express

ważny od 2017-01-14

LITWA: E-705 Litwa-Austria-Włochy

był ważny od 2016-06-15 do 2017-01-05

.A05 Polska - Sycylia Express

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-13

Dania Dania

SKANDYNAWIA: E-980 Polska - Skandynawia

ważny od 2015-09-04

NIEMCY-HOLANDIA: E-740 Polska-Niemcy-Dania-Holandia

ważny od 2017-01-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-740 Polska-Niemcy-Dania-Holandia

był ważny od 2016-11-08 do 2016-12-31

Francja Francja

FRANCJA: E-350 Leipzig - Strasbourg

ważny od 2016-04-01

FRANCJA: E-350 Niemcy - Francja

ważny od 2016-06-21

FRANCJA: E-350 Francja

ważny od 2016-07-25

FRANCJA: E-340 Niemcy - Francja

ważny od 2016-11-01

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

FRANCJA: E-350 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

FRANCJA: E-350 Polska - Francja

był ważny od 2016-08-02 do 2017-01-31

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

był ważny od 2016-11-01 do 2017-01-31

Grecja Grecja

.G01 Polska - Grecja

ważny od 2016-11-21

Holandia Holandia

NIEMCY-HOLANDIA: E-740 Polska-Niemcy-Dania-Holandia

ważny od 2017-01-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-740 Polska-Niemcy-Dania-Holandia

był ważny od 2016-11-08 do 2016-12-31

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-31

Litwa Litwa

LITWA: E-642/T-201/203 Niemcy-Polska-Litwa

ważny od 2016-11-01

LITWA: E-705 Litwa-Austria-Włochy

ważny od 2017-01-12

LITWA: E-705 Litwa-Austria-Włochy

był ważny od 2016-06-15 do 2017-01-05

Łotwa Łotwa

LITWA: E-642/T-201/203 Niemcy-Polska-Litwa

ważny od 2016-11-01

Mołdawia Mołdawia

MOŁDAWIA: E-140 Polska - Mołdawia

był ważny od 2015-11-24 do 2016-12-31

Niemcy Niemcy

SKANDYNAWIA: E-980 Polska - Skandynawia

ważny od 2015-09-04

FRANCJA: E-350 Leipzig - Strasbourg

ważny od 2016-04-01

WŁOCHY: V-193 Polska - Włochy

ważny od 2016-06-03

FRANCJA: E-350 Niemcy - Francja

ważny od 2016-06-21

.AT01 Berlin - Southampton

ważny od 2016-09-12

FRANCJA: E-340 Niemcy - Belgia

ważny od 2016-11-01

FRANCJA: E-340 Niemcy - Francja

ważny od 2016-11-01

LITWA: E-642/T-201/203 Niemcy-Polska-Litwa

ważny od 2016-11-01

NASW-01 Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-11-10

.A04 Polska - Torino

ważny od 2016-11-21

.N02/P01 Polska - Niemcy

ważny od 2016-11-21

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-11-21

.S01 Polska - Szwajcaria

ważny od 2016-11-21

NIEMCY-HOLANDIA: E-740 Polska-Niemcy-Dania-Holandia

ważny od 2017-01-01

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

FRANCJA: E-350 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-740 Polska-Niemcy-Dania-Holandia

był ważny od 2016-11-08 do 2016-12-31

FRANCJA: E-350 Polska - Francja

był ważny od 2016-08-02 do 2017-01-31

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

był ważny od 2016-11-01 do 2017-01-31

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-31

E-770 Netherlands - Germany - Poland

Odjazdy: Pn Śr Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy BonnInternational Bus Parking, Rabinstr.15:00
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnTerminal 2, near 13 line of S-Bahn15:30
Niemcy KrefeldHbf, Südseite17:00
Niemcy MoersHbf- Südseite, Willy Brandt Platz17:30
Niemcy DuisburgDuisburg Central Train Station17:45
Niemcy BochumWittener Straße, under the railway bridge18:45
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 4220:45
Niemcy HanowerBus Station, 12 Rundestraße 22:15
Polska OlszynaGas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 12+103:20
Polska Legnica30A Nowodworska +104:20
Polska WrocławTemporary bus station, 13 Joannitów str.+105:30
Polska OpoleBus Station, st. 1 Maja 4+106:45
Polska Strzelce OpolskieHotel "Leśny"+107:15
Polska GliwiceBus Station, 8 Pionierów str.+107:50
Polska ZabrzePl. Warszawski+108:10
Polska BytomStanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1+108:25
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms +108:40
Polska ChorzówStation Mądeltrans,H.Wieniawskiego str., Chorzów-Batory+108:50
Polska KatowiceBus Station, 8 Piotra Skargi str.+109:00
Polska ChrzanówGas station "Shell", 72 Trzebińska str.+109:15
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 18+110:00
Polska BochniaRailway station, ul. Poniatowskiego+110:45
Polska BrzeskoBus Station, Uczestników Ruchu Oporu str.+111:00
Polska TarnówBus station, 1 Dworcowa str.+111:30
Polska TarnówStation MĄDEL, 14 Mostowa str.+111:35
Polska PilznoParking near "TAURUS" bar+112:00
Polska DębicaRailway Station+112:15
Polska RopczyceBus Station, stan. B.P. Batory+112:30
Polska RzeszówRailway Station, Plac Dworcowy+113:00
Polska ŁańcutGas station Orlen+113:15
Polska PrzeworskBus Station+113:30
Polska JarosławRailway Station, stanowisko Wagabunda+113:50
Polska PrzemyślCMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"+114:25
Polska PrzemyślBus Station, st. Stefana Czarnieckiego 4+114:25
Pokaż cały rozkład jazdy

E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjazdy: Wt Czw Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska PrzemyślBus Station, st. Stefana Czarnieckiego 408:55
Polska PrzemyślCMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"09:00
Polska JarosławRailway Station, stanowisko Wagabunda09:45
Polska PrzeworskBus Station10:00
Polska ŁańcutGas station Orlen10:15
Polska RzeszówRailway Station, Plac Dworcowy11:00
Polska RopczyceBus Station, stan. B.P. Batory11:30
Polska DębicaRailway Station12:00
Polska PilznoParking near "TAURUS" bar12:15
Polska TarnówStation MĄDEL, 14 Mostowa str.12:30
Polska TarnówBus station, 1 Dworcowa str.12:45
Polska BrzeskoBus Station, Uczestników Ruchu Oporu str.13:30
Polska BochniaRailway station, ul. Poniatowskiego13:45
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 1814:30
Polska ChrzanówGas station "Shell", 72 Trzebińska str.15:00
Polska KatowiceBus station, 1 Piotra Skargi str.15:30
Polska ChorzówStation Mądeltrans,H.Wieniawskiego str., Chorzów-Batory15:45
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska BytomStanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:40
Polska ZabrzePl. Warszawski16:50
Polska GliwiceBus Station, 8 Pionierów str.17:00
Polska Strzelce OpolskieHotel "Leśny"17:45
Polska OpoleZajazd U Dziadka, 55 Strzelecka str.18:15
Polska WrocławTemporary bus station, 13 Joannitów str.20:00
Polska Legnica30A Nowodworska 21:15
Polska OlszynaGas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 1222:15
Niemcy HanowerBus Station, 12 Rundestraße +103:30
Niemcy BielefeldZOB bei Hbf Brackwede+104:45
Niemcy BochumWittener Straße, under the railway bridge+107:15
Niemcy DuisburgDuisburg Central Train Station+108:00
Niemcy MoersHbf- Südseite, Willy Brandt Platz+108:15
Niemcy KrefeldHbf, Südseite+108:45
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnTerminal 2, near 13 line of S-Bahn+110:00
Niemcy BonnInternational Bus Parking, Rabinstr.+110:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Polska Polska

SKANDYNAWIA: E-980 Polska - Skandynawia

ważny od 2015-09-04

UKRAINA: V-605 Ukraina-Polska

ważny od 2016-03-26

BIAŁORUŚ: V-405 Białoruś - Polska

ważny od 2016-03-27

WŁOCHY: V-193 Polska - Włochy

ważny od 2016-06-03

BIAŁORUŚ: E-171 Polska - Białoruś

ważny od 2016-09-03

UKRAINA: V-505 Ukraina-Polska

ważny od 2016-10-02

.AT01 Polska - Southampton

ważny od 2016-10-15

LITWA: E-642/T-201/203 Niemcy-Polska-Litwa

ważny od 2016-11-01

.A04 Polska - Torino

ważny od 2016-11-21

.G01 Polska - Grecja

ważny od 2016-11-21

.N02/P01 Polska - Niemcy

ważny od 2016-11-21

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-11-21

.S01 Polska - Szwajcaria

ważny od 2016-11-21

UKRAINA: E-130 Polska - Ukraina

ważny od 2016-12-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-740 Polska-Niemcy-Dania-Holandia

ważny od 2017-01-01

LITWA: E-705 Litwa-Austria-Włochy

ważny od 2017-01-12

.A03 Polska - Lecce

ważny od 2017-01-14

.A05 Polska - Sycylia Express

ważny od 2017-01-14

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

FRANCJA: E-350 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

MOŁDAWIA: E-140 Polska - Mołdawia

był ważny od 2015-11-24 do 2016-12-31

NIEMCY-HOLANDIA: E-740 Polska-Niemcy-Dania-Holandia

był ważny od 2016-11-08 do 2016-12-31

LITWA: E-705 Litwa-Austria-Włochy

był ważny od 2016-06-15 do 2017-01-05

WĘGRY: V-305 Polska - Węgry

był ważny od 2016-10-01 do 2017-01-05

.A05 Polska - Sycylia Express

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-13

.A03 Polska - Lecce

był ważny od 2016-12-03 do 2017-01-13

FRANCJA: E-350 Polska - Francja

był ważny od 2016-08-02 do 2017-01-31

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

był ważny od 2016-11-01 do 2017-01-31

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-31

E-347 Bielsko-Biała - Lviv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska Bielsko-BiałaBus station, dolna płyta, Warszawska str.08:00
Polska Czechowice-DziedziceDworzec PKS, Niepodległości str.08:20
Polska PszczynaBaza BP "Globus", 17 Nałkowskiej str.08:40
Polska TychyBus Stop, Szpital Wojewódzki09:00
Polska ChorzówStation Mądeltrans,H.Wieniawskiego str., Chorzów-Batory09:30
Polska KatowiceBus Station, 8 Piotra Skargi str.09:45
Polska ChrzanówBus Station, 9 Zielona str.10:15
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 1811:30
Polska RzeszówRailway Station, Plac Dworcowy13:45
Ukraina LwówNear pizzeria Napoletana, new parking, Chernivetska str.,2119:20
Pokaż cały rozkład jazdy

E-347 Lviv - Bielsko-Biała

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina LwówNear pizzeria Napoletana, new parking, Chernivetska str.,2106:20
Polska RzeszówRailway Station, Plac Dworcowy09:40
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 1812:10
Polska ChrzanówBus Station, 9 Zielona str.13:05
Polska KatowiceBus Station, 8 Piotra Skargi str.13:55
Polska ChorzówStation Mądeltrans,H.Wieniawskiego str., Chorzów-Batory14:20
Polska TychyBus Stop, Szpital Wojewódzki15:00
Polska PszczynaBaza BP "Globus", 17 Nałkowskiej str.15:35
Polska Czechowice-DziedziceDworzec PKS, Niepodległości str.16:05
Polska Bielsko-BiałaBus station, dolna płyta, Warszawska str.16:30
Pokaż cały rozkład jazdy

E-770 Netherlands - Germany - Poland

Odjazdy: Pn Śr Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy BonnInternational Bus Parking, Rabinstr.15:00
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnTerminal 2, near 13 line of S-Bahn15:30
Niemcy KrefeldHbf, Südseite17:00
Niemcy MoersHbf- Südseite, Willy Brandt Platz17:30
Niemcy DuisburgDuisburg Central Train Station17:45
Niemcy BochumWittener Straße, under the railway bridge18:45
Niemcy BielefeldBahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 4220:45
Niemcy HanowerBus Station, 12 Rundestraße 22:15
Polska OlszynaGas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 12+103:20
Polska Legnica30A Nowodworska +104:20
Polska WrocławTemporary bus station, 13 Joannitów str.+105:30
Polska OpoleBus Station, st. 1 Maja 4+106:45
Polska Strzelce OpolskieHotel "Leśny"+107:15
Polska GliwiceBus Station, 8 Pionierów str.+107:50
Polska ZabrzePl. Warszawski+108:10
Polska BytomStanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1+108:25
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms +108:40
Polska ChorzówStation Mądeltrans,H.Wieniawskiego str., Chorzów-Batory+108:50
Polska KatowiceBus Station, 8 Piotra Skargi str.+109:00
Polska ChrzanówGas station "Shell", 72 Trzebińska str.+109:15
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 18+110:00
Polska BochniaRailway station, ul. Poniatowskiego+110:45
Polska BrzeskoBus Station, Uczestników Ruchu Oporu str.+111:00
Polska TarnówBus station, 1 Dworcowa str.+111:30
Polska TarnówStation MĄDEL, 14 Mostowa str.+111:35
Polska PilznoParking near "TAURUS" bar+112:00
Polska DębicaRailway Station+112:15
Polska RopczyceBus Station, stan. B.P. Batory+112:30
Polska RzeszówRailway Station, Plac Dworcowy+113:00
Polska ŁańcutGas station Orlen+113:15
Polska PrzeworskBus Station+113:30
Polska JarosławRailway Station, stanowisko Wagabunda+113:50
Polska PrzemyślCMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"+114:25
Polska PrzemyślBus Station, st. Stefana Czarnieckiego 4+114:25
Pokaż cały rozkład jazdy

E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjazdy: Wt Czw Pt Sb Nd

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska PrzemyślBus Station, st. Stefana Czarnieckiego 408:55
Polska PrzemyślCMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"09:00
Polska JarosławRailway Station, stanowisko Wagabunda09:45
Polska PrzeworskBus Station10:00
Polska ŁańcutGas station Orlen10:15
Polska RzeszówRailway Station, Plac Dworcowy11:00
Polska RopczyceBus Station, stan. B.P. Batory11:30
Polska DębicaRailway Station12:00
Polska PilznoParking near "TAURUS" bar12:15
Polska TarnówStation MĄDEL, 14 Mostowa str.12:30
Polska TarnówBus station, 1 Dworcowa str.12:45
Polska BrzeskoBus Station, Uczestników Ruchu Oporu str.13:30
Polska BochniaRailway station, ul. Poniatowskiego13:45
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 1814:30
Polska ChrzanówGas station "Shell", 72 Trzebińska str.15:00
Polska KatowiceBus station, 1 Piotra Skargi str.15:30
Polska ChorzówStation Mądeltrans,H.Wieniawskiego str., Chorzów-Batory15:45
Polska ChorzówGas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Polska BytomStanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:40
Polska ZabrzePl. Warszawski16:50
Polska GliwiceBus Station, 8 Pionierów str.17:00
Polska Strzelce OpolskieHotel "Leśny"17:45
Polska OpoleZajazd U Dziadka, 55 Strzelecka str.18:15
Polska WrocławTemporary bus station, 13 Joannitów str.20:00
Polska Legnica30A Nowodworska 21:15
Polska OlszynaGas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 1222:15
Niemcy HanowerBus Station, 12 Rundestraße +103:30
Niemcy BielefeldZOB bei Hbf Brackwede+104:45
Niemcy BochumWittener Straße, under the railway bridge+107:15
Niemcy DuisburgDuisburg Central Train Station+108:00
Niemcy MoersHbf- Südseite, Willy Brandt Platz+108:15
Niemcy KrefeldHbf, Südseite+108:45
Niemcy Lotnisko Kolonia-BonnTerminal 2, near 13 line of S-Bahn+110:00
Niemcy BonnInternational Bus Parking, Rabinstr.+110:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Słowenia Słowenia

.A03 Polska - Lecce

ważny od 2017-01-14

.A03 Polska - Lecce

był ważny od 2016-12-03 do 2017-01-13

Szwajcaria Szwajcaria

NASW-01 Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-11-10

.N02/P01 Polska - Niemcy

ważny od 2016-11-21

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-11-21

.S01 Polska - Szwajcaria

ważny od 2016-11-21

Ukraina Ukraina

UKRAINA: V-605 Ukraina-Polska

ważny od 2016-03-26

UKRAINA: V-505 Ukraina-Polska

ważny od 2016-10-02

.A04 Polska - Torino

ważny od 2016-11-21

.N02/P01 Polska - Niemcy

ważny od 2016-11-21

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-11-21

.S01 Polska - Szwajcaria

ważny od 2016-11-21

UKRAINA: E-130 Polska - Ukraina

ważny od 2016-12-01

.A03 Polska - Lecce

ważny od 2017-01-14

.A05 Polska - Sycylia Express

ważny od 2017-01-14

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

FRANCJA: E-350 Polska - Francja

ważny od 2017-02-01

.A05 Polska - Sycylia Express

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-13

.A03 Polska - Lecce

był ważny od 2016-12-03 do 2017-01-13

FRANCJA: E-350 Polska - Francja

był ważny od 2016-08-02 do 2017-01-31

FRANCJA: E-340 Polska - Francja

był ważny od 2016-11-01 do 2017-01-31

E-347 Bielsko-Biała - Lviv

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Polska Bielsko-BiałaBus station, dolna płyta, Warszawska str.08:00
Polska Czechowice-DziedziceDworzec PKS, Niepodległości str.08:20
Polska PszczynaBaza BP "Globus", 17 Nałkowskiej str.08:40
Polska TychyBus Stop, Szpital Wojewódzki09:00
Polska ChorzówStation Mądeltrans,H.Wieniawskiego str., Chorzów-Batory09:30
Polska KatowiceBus Station, 8 Piotra Skargi str.09:45
Polska ChrzanówBus Station, 9 Zielona str.10:15
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 1811:30
Polska RzeszówRailway Station, Plac Dworcowy13:45
Ukraina LwówNear pizzeria Napoletana, new parking, Chernivetska str.,2119:20
Pokaż cały rozkład jazdy

E-347 Lviv - Bielsko-Biała

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Ukraina LwówNear pizzeria Napoletana, new parking, Chernivetska str.,2106:20
Polska RzeszówRailway Station, Plac Dworcowy09:40
Polska KrakówDw. MDA ul. Bosacka 1812:10
Polska ChrzanówBus Station, 9 Zielona str.13:05
Polska KatowiceBus Station, 8 Piotra Skargi str.13:55
Polska ChorzówStation Mądeltrans,H.Wieniawskiego str., Chorzów-Batory14:20
Polska TychyBus Stop, Szpital Wojewódzki15:00
Polska PszczynaBaza BP "Globus", 17 Nałkowskiej str.15:35
Polska Czechowice-DziedziceDworzec PKS, Niepodległości str.16:05
Polska Bielsko-BiałaBus station, dolna płyta, Warszawska str.16:30
Pokaż cały rozkład jazdy

Węgry Węgry

WĘGRY: V-305 Polska - Węgry

był ważny od 2016-10-01 do 2017-01-05

Wielka Brytania Wielka Brytania

.AT01 Berlin - Southampton

ważny od 2016-09-12

.AT01 Polska - Southampton

ważny od 2016-10-15

Włochy Włochy

WŁOCHY: V-193 Polska - Włochy

ważny od 2016-06-03

NASW-01 Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-11-10

.A04 Polska - Torino

ważny od 2016-11-21

.NASW-01 Polska - Niemcy - Austria - Szwajcaria - Włochy

ważny od 2016-11-21

LITWA: E-705 Litwa-Austria-Włochy

ważny od 2017-01-12

.A03 Polska - Lecce

ważny od 2017-01-14

.A05 Polska - Sycylia Express

ważny od 2017-01-14

LITWA: E-705 Litwa-Austria-Włochy

był ważny od 2016-06-15 do 2017-01-05

.A05 Polska - Sycylia Express

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-13

.A03 Polska - Lecce

był ważny od 2016-12-03 do 2017-01-13