Autobusy
Jarosław
»
Tarnopol

7 rozkładów jazdy na autobus i bus z Jarosławia do Tarnopola6 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland, Bilet UA i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

Na tej stronie możesz zakupić bilety na autobus z Jarosławia do Tarnopola.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Jarosławia do Tarnopola

Bilety online na autobus z Jarosławia do Tarnopola

Na autobusy z Jarosławia do Tarnopola kupisz bilety firm: Bilet UA, Busfor, Eastern European Travel, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque, Kry Cha, Lux Reisen, Openline Turist i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Jarosławia do TarnopolaPokaż bilety Busfor z Jarosławia do TarnopolaPokaż bilety Eastern European Travel z Jarosławia do TarnopolaPokaż bilety Eurolines Polska z Jarosławia do TarnopolaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Jarosławia do TarnopolaPokaż bilety euroTicket z Jarosławia do TarnopolaPokaż bilety Infobus z Jarosławia do TarnopolaPokaż bilety Intercars Basque z Jarosławia do TarnopolaPokaż bilety Kry Cha z Jarosławia do TarnopolaPokaż bilety Openline Turist z Jarosławia do TarnopolaPokaż bilety Voyager z Jarosławia do Tarnopola

Pokaż bilety na autokar z Jarosławia do Tarnopola

Rozkłady jazdy bus z Jarosławia do Tarnopola

Linia autokarowa Jarosław - Tarnopol obsługiwana jest przez przewoźników: Lux Reisen, Eurolines Polska, Intercars Basque, Openline Turist, Kry Cha lub Eastern European Travel.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Jarosławia do TarnopolaPokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Jarosławia do TarnopolaPokaż rozkłady jazdy Openline Turist z Jarosławia do TarnopolaPokaż rozkłady jazdy Kry Cha z Jarosławia do TarnopolaPokaż rozkłady jazdy Eastern European Travel z Jarosławia do Tarnopola

Sprawdź inne połączenia z Jarosławia do pozostałych miejscowości w Ukrainie na stronie Jarosław - Ukraina. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Tarnopola do Jarosławia lub z Tarnopola do innych miejscowości w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Jarosławia do Tarnopola, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Jarosławia oraz komunikatach dla Tarnopola.

Serwis busy.info.pl to gwarancja szerokiego wyboru oraz najniższych cen.

Gdańsk-Winnica

ważny od 2016-12-06

UKRAINA: V-505 Ukraina-Polska

ważny od 2016-10-02

JORDAN: UKRAINA: E-109 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-12-17

Lubomierz-Trembowla

ważny od 2017-01-18

Kyiv-Katowice

ważny od 2016-11-18

Wroclaw - Katowice - Vinnitsa

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1313:00
Opole
Bus Station, st. 1 Maja 414:30
Gliwice
Dw. PKS, ul. Pionierów 815:30
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 116:30
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1818:00
Tarnów
Dw. PKS ul. Dworcowa 119:30
Dębica
Gas station Shell near McDonalds20:15
Rzeszów
Dw. PKP, Plac Dworcowy21:15
Łańcut
Bus Station21:35
Przeworsk
Dworzec PKS22:00
Jarosław
Dworzec PKP stanowisko Wagabunda22:30
Przemyśl
Bus Station, st. Stefana Czarnieckiego 423:10
Lwów
Near pizzeria Napoletana, new parking, Chernivetska str.,21+105:00
Tarnopol
Bus Station, 7 Zhyvova str.+108:15
Chmielnicki
Bus Station, 23 Vinnytske shose str.+110:30
Winnica
Bus Station, 8 Kyivska str.+112:40

Źródło: Infobus