Autobusy
Jędrzejów
»
Maidstone

5 rozkładów jazdy na autobus i bus z Jędrzejowa do Maidstone3 przewoźników • Oferty Infobus i euroTicket • Bilety online

Ceny biletów

Serwis busy.info.pl oferuje podróżnym bilety z Jędrzejowa do Maidstone.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Jędrzejowa do Maidstone

Na linię z Jędrzejowa do Maidstone kupisz bilety firm: Agat, Eurolines Polska, euroTicket i Infobus.

Pokaż bilety Agat z Jędrzejowa do MaidstonePokaż bilety Eurolines Polska z Jędrzejowa do MaidstonePokaż bilety euroTicket z Jędrzejowa do MaidstonePokaż bilety Infobus z Jędrzejowa do Maidstone

Rozkłady jazdy bus z Jędrzejowa do Maidstone

Na trasie Jędrzejów - Maidstone kursują firmy: Eurolines Polska, Agat lub Transport Jacek.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Jędrzejowa do MaidstonePokaż rozkłady jazdy Agat z Jędrzejowa do MaidstonePokaż rozkłady jazdy Transport Jacek z Jędrzejowa do Maidstone

Więcej połączeń autobusowych z Jędrzejowa do pozostałych miast w Wielkiej Brytanii znajdziesz na stronie Jędrzejów - Wielka Brytania. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Maidstone do Jędrzejowa lub z Maidstone do innych miejscowości w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ oraz komunikatach dla Maidstone.

Znajdź interesujące Cię połączenie autokarowe i kup bilet na autobus.

Eurolines Polska

.AT01 Polska - Southampton

ważny od 2016-10-15

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

.AT01 Polska - Southampton

ważny od 2017-01-31

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

AT01 Ukraine - Poland - Southampton

Odjazdy: Wtored Środa Czwartek Piątek Sobota

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czerkasy
Bus Station (new), 166A Smilyanska str.+-107:00
Czerkasy
Railway Station, 1 Krupskoi str.+-107:15
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+-111:00
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+-113:10
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+-116:20
Łuck
Bus Station, 39 Konyakina str.+-117:45
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+-122:35
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia08:30
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 909:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 1210:45
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station11:30
Kielce
Bus station12:15
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS12:45
Katowice
Bus Station, 8 Piotra Skargi str.15:30
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:30
Zabrze
Pl. Warszawski16:45
Gliwice
Bus Station, 8 Pionierów str.17:00
Strzelce Opolskie
Hotel "Leśny"17:30
Opole
Zajazd U Dziadka, 55 Strzelecka str.18:00
Wrocław
Temporary bus station, 13 Joannitów str.19:45
Legnica
Bus station, Dworcowa str.21:00
Żary
Parking Kufland obok Dw.PKS22:15
Antwerpia
Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)+108:45
Maidstone
Maidstone East Railway Station ( Stop O )+112:45
Londyn
Victoria Green Line Station+113:45
Guildford
Egerton Road naprzeciwko Tesco+115:15
Portsmouth
The Hard Interchange+116:15
Southampton
Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego+117:05

Kup bilet

Agat

AT01 Ukraine - Poland - Southampton (Super Promocja)

Odjazdy: Wtored Piątek Sobota

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czerkasy
Bus Station (new), 166A Smilyanska str.+-107:00
Czerkasy
Railway Station, 1 Krupskoi str.+-107:15
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+-111:00
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+-113:10
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+-116:20
Łuck
Bus Station, 39 Konyakina str.+-117:45
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+-122:35
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia08:30
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 909:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 1210:45
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station11:30
Kielce
Bus station12:15
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS12:45
Katowice
Bus Station, 1 Piotra Skargi str., stan. 915:30
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:30
Zabrze
Pl. Warszawski16:45
Gliwice
Bus Station, 8 Pionierów str.17:00
Strzelce Opolskie
Hotel "Leśny"17:30
Opole
Zajazd U Dziadka, 55 Strzelecka str.18:00
Wrocław
Temporary bus station, 13 Joannitów str.19:45
Legnica
Bus station, Dworcowa str.21:00
Żary
Parking Kufland obok Dw.PKS22:15
Antwerpia
Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)+108:45
Maidstone
Maidstone East Railway Station ( Stop O )+112:45
Londyn
Victoria Green Line Station+113:45
Guildford
Egerton Road naprzeciwko Tesco+115:15
Portsmouth
The Hard Interchange+116:15
Southampton
Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego+117:05

Kup bilet

Transport Jacek

Polska - Niemcy - Belgia - Francja - Anglia

Zobacz rozkład