Autobusy
Biała Podlaska
»
Brześć

4 rozkłady jazdy na autobus i bus z Białej Podlaskiej do Brześcia3 przewoźników • Oferty Infobus, euroTicket i Busfor • Bilety online od 22 PLN / 5 EUR

Ceny biletów od 22 PLN / 5 EUR

Udostępniamy możliwość zakupu biletów na autobus z Białej Podlaskiej do Brześcia.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Biała Podlaska, Al. Jana Pawła II 11 , Hotel Delfin → Brześć, Dworzec Autobusowy
22 PLN / 5 EUR

Pokaż bilety na autobus z Białej Podlaskiej do Brześcia

Bilety online na autobus z Białej Podlaskiej do Brześcia

Na trasę z Białej Podlaskiej do Brześcia kupisz bilety przewoźników: Busfor, Eurolines Polska, euroTicket, Infobus i Visit Tour.

Pokaż bilety Busfor z Białej Podlaskiej do BrześciaPokaż bilety Eurolines Polska z Białej Podlaskiej do BrześciaPokaż bilety euroTicket z Białej Podlaskiej do BrześciaPokaż bilety Infobus z Białej Podlaskiej do BrześciaPokaż bilety Visit Tour z Białej Podlaskiej do Brześcia

Globeen
22 PLN / 5 EUR

Pokaż bilety na autokar z Białej Podlaskiej do Brześcia

Rozkłady jazdy bus z Białej Podlaskiej do Brześcia

Na trasie Biała Podlaska - Brześć kursują autokary przewoźników: Eurolines Polska lub Visit Tour.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Białej Podlaskiej do BrześciaPokaż rozkłady jazdy Visit Tour z Białej Podlaskiej do Brześcia

W naszym serwisie znajdziesz również połączenia z Białej Podlaskiej dla innych miast w Białorusi na stronie Biała Podlaska - Białoruś. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Brześcia do Białej Podlaskiej lub z Brześcia do innego miasta w Polsce.

W naszym serwisie zamieszczamy informacje o biletach, przewoźnikach, promocjach i zniżkach oraz połączeniach z Białej Podlaskiej do Brześcia. Przeczytaj najnowsze wiadomości dla Białej Podlaskiej oraz dla Brześcia. Zapraszamy do skorzystania z FAQ.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dogodne dla siebie połączenie z możliwością zakupu biletu autokarowego online po najniższych cenach.

BIAŁORUŚ: V-405 Białoruś - Polska

ważny od 2016-03-27

VIT Minsk-Warszawa

ważny od 2017-03-26

VIT Minsk-Warszawa

był ważny od 2017-01-09 do 2017-03-25

Warszawa-Minsk (summer)

Odjazdy: Sobota

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Warszawa
Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14418:30
Biała Podlaska
Railway station, ul. Stacyjna 121:30
Brześć
Bus Station str. Mitskevicha 35+100:50
Mińsk
Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.+106:00

Źródło: Infobus