Autobusy
Katowice
»
Southampton

8 rozkładów jazdy na autobus i bus z Katowic do Southampton6 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online

Ceny biletów

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Katowic do Southampton.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Katowic do Southampton

Na linię z Katowic do Southampton kupisz bilety firm: Agat, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Marek Travel i Voyager.

Pokaż bilety Agat z Katowic do SouthamptonPokaż bilety Eurolines Polska z Katowic do SouthamptonPokaż bilety Eurolines Switzerland z Katowic do SouthamptonPokaż bilety euroTicket z Katowic do SouthamptonPokaż bilety Infobus z Katowic do SouthamptonPokaż bilety Marek Travel z Katowic do SouthamptonPokaż bilety Voyager z Katowic do Southampton

Rozkłady jazdy bus z Katowic do Southampton

Linia Katowice - Southampton obsługiwana jest przez przewoźników: Eurolines Polska, Marek Travel, Agat, Transport Jacek, Justyna Bernat lub Super Busy.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Katowic do SouthamptonPokaż rozkłady jazdy Marek Travel z Katowic do SouthamptonPokaż rozkłady jazdy Agat z Katowic do SouthamptonPokaż rozkłady jazdy Transport Jacek z Katowic do Southampton

Na stronie Katowice - Wielka Brytania oferujemy połączenia autokarowe z Katowic do miejscowości w Wielkiej Brytanii. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Southampton do Katowic lub z Southampton do innych miejscowości w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Katowic do Southampton, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Katowic oraz komunikatach dla Southampton.

Skorzystaj z szerokiej oferty biletów przedstawionej w naszym serwisie.

Eurolines Polska

.AT01 Polska - Southampton

ważny od 2016-10-15

Zobacz rozkład Kup bilet

Marek Travel

Polska-Anglia

ważny od 2016-11-23

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

.AT01 Polska - Southampton

ważny od 2017-01-31

Zobacz rozkład Kup bilet

Agat

AT01 Ukraine - Poland - Southampton

Odjazdy: Wtored Środa Czwartek Sobota

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czerkasy
Bus Station (new), 166A Smilyanska str.+-107:00
Czerkasy
Railway Station, 1 Krupskoi str.+-107:15
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+-111:00
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+-113:10
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+-116:20
Łuck
Bus Station, 39 Konyakina str.+-117:45
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+-122:35
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia08:30
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 909:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 1210:45
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station11:30
Kielce
Bus station12:15
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS12:45
Katowice
Bus Station, 8 Piotra Skargi str.15:30
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:30
Zabrze
Pl. Warszawski16:45
Gliwice
Bus Station, 8 Pionierów str.17:00
Strzelce Opolskie
Hotel "Leśny"17:30
Opole
Zajazd U Dziadka, 55 Strzelecka str.18:00
Wrocław
Temporary bus station, 13 Joannitów str.19:45
Legnica
Bus station, Dworcowa str.21:00
Żary
Parking Kufland obok Dw.PKS22:15
Antwerpia
Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)+108:45
Maidstone
Maidstone East Railway Station ( Stop O )+112:45
Londyn
Victoria Green Line Station+113:45
Guildford
Egerton Road naprzeciwko Tesco+115:15
Portsmouth
The Hard Interchange+116:15
Southampton
Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego+117:05

Kup bilet

Agat

AT01 Ukraine - Poland - Southampton (Super Promocja)

Odjazdy: Wtored Sobota

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Czerkasy
Bus Station (new), 166A Smilyanska str.+-107:00
Czerkasy
Railway Station, 1 Krupskoi str.+-107:15
Kijów
Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)+-111:00
Żytomierz
Bus Station, 93 Kievskaya str.+-113:10
Równe
Bus Station, 40 Kiyevska str.+-116:20
Łuck
Bus Station, 39 Konyakina str.+-117:45
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+-122:35
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia08:30
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 909:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 1210:45
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station11:30
Kielce
Bus station12:15
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS12:45
Katowice
Bus Station, 1 Piotra Skargi str., stan. 915:30
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:30
Zabrze
Pl. Warszawski16:45
Gliwice
Bus Station, 8 Pionierów str.17:00
Strzelce Opolskie
Hotel "Leśny"17:30
Opole
Zajazd U Dziadka, 55 Strzelecka str.18:00
Wrocław
Temporary bus station, 13 Joannitów str.19:45
Legnica
Bus station, Dworcowa str.21:00
Żary
Parking Kufland obok Dw.PKS22:15
Antwerpia
Rue Gerard le Grellelaan, 10 (Hotel Crowne Plaza)+108:45
Maidstone
Maidstone East Railway Station ( Stop O )+112:45
Londyn
Victoria Green Line Station+113:45
Guildford
Egerton Road naprzeciwko Tesco+115:15
Portsmouth
The Hard Interchange+116:15
Southampton
Zatoka na West Park Road, obok parkingu wielopoziomowego+117:05

Kup bilet

Transport Jacek

Polska - Niemcy - Belgia - Francja - Anglia

Zobacz rozkład

Justyna Bernat

Polska - Anglia

Zobacz rozkład

Super Busy

Polska - Anglia

Zobacz rozkład