Autobusy
Katowice
»
Barcelona

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Katowic do Barcelony4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online od 550 PLN / 130 EUR

Ceny biletów od 550 PLN / 130 EUR

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Katowic do Barcelony.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Dw. PKS, ul. P. Skargi → Estacio Del Nord, stan.10
550 PLN / 130 EUR

Bilety online na autobus z Katowic do Barcelony

Na trasę z Katowic do Barcelony kupisz bilety firm: Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Eurolines Switzerland z Katowic do BarcelonyPokaż bilety euroTicket z Katowic do BarcelonyPokaż bilety Infobus z Katowic do BarcelonyPokaż bilety Intercars Basque z Katowic do BarcelonyPokaż bilety Voyager z Katowic do Barcelony

Sindbad
550 PLN / 130 EUR
Sindbad Interbus
550 PLN / 130 EUR

Rozkłady jazdy bus z Katowic do Barcelony

Przewoźnicy, którzy realizują połączenie autokarowe Katowice - Barcelona to: Intercars Basque lub Transport Jacek.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Katowic do BarcelonyPokaż rozkłady jazdy Transport Jacek z Katowic do Barcelony

Na stronie Katowice - Hiszpania znajdziesz więcej połączeń do miast w Hiszpanii. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Barcelony do Katowic lub z Barcelony do innego miasta w Polsce.

Informujemy w naszym serwisie o zmianach w rozkładach jazdy, promocjach i zniżkach dla połączeń z Katowic do Barcelony. Zobacz najnowsze wiadomości dla Katowic oraz dla Barcelony. Polecamy skorzystanie z FAQ.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Intercars Basque

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Transport Jacek

Polska - Niemcy - Francja - Hiszpania

Zobacz rozkład