Autobusy
Katowice
»
Charków

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Katowic do Charkowa5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online od 79 PLN / 18 EUR

Ceny biletów od 79 PLN / 18 EUR

Serwis busy.info.pl oferuje podróżnym bilety z Katowic do Charkowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Katowic do Charkowa

Bilety online na autobus z Katowic do Charkowa

Na linię autobusową z Katowic do Charkowa kupisz bilety firm: Ковельське АТП, Busfor, Eurobus Sindbad, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque, Musil Tour, Odri i Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Katowic do CharkowaPokaż bilety Eurobus Sindbad z Katowic do CharkowaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Katowic do CharkowaPokaż bilety euroTicket z Katowic do CharkowaPokaż bilety Infobus z Katowic do CharkowaPokaż bilety Intercars Basque z Katowic do CharkowaPokaż bilety Odri z Katowic do Charkowa

Pokaż bilety na autokar z Katowic do Charkowa

Rozkłady jazdy bus z Katowic do Charkowa

Linia autokarowa Katowice - Charków obsługiwana jest przez przewoźników: Odri lub Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Katowic do CharkowaPokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Katowic do Charkowa

Sprawdź inne połączenia z Katowic do pozostałych miejscowości w Ukrainie na stronie Katowice - Ukraina. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Charkowa do Katowic lub z Charkowa do innego miasta w Polsce.

Więcej na temat rozkładów jazdy, cen biletów oraz zniżek dla połączeń autobusowych z Katowic do Charkowa dowiesz się w FAQ, komunikatach dla Katowic oraz komunikatach dla Charkowa.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

ZF Zaporoże - Freiburg

ważny od 2017-02-06

JORDAN: UKRAINA: E-333 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11