Autobusy
Katowice
»
Charków

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Katowic do Charkowa6 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland, Bilet UA i Busfor • Bilety online od 168 PLN / 40 EUR

Ceny biletów od 168 PLN / 40 EUR

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Katowic do Charkowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Katowic do Charkowa

Na trasę z Katowic do Charkowa kupisz bilety przewoźników: Bilet UA, Busfor, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque, Odri i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Katowic do CharkowaPokaż bilety Busfor z Katowic do CharkowaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Katowic do CharkowaPokaż bilety euroTicket z Katowic do CharkowaPokaż bilety Infobus z Katowic do CharkowaPokaż bilety Intercars Basque z Katowic do CharkowaPokaż bilety Odri z Katowic do CharkowaPokaż bilety Voyager z Katowic do Charkowa

Rozkłady jazdy bus z Katowic do Charkowa

Na trasie Katowice - Charków kursują firmy: Odri lub Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Katowic do CharkowaPokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Katowic do Charkowa

Do innych miejscowości w Ukrainie połączenia z Katowic dostępne są na stronie Katowice - Ukraina. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Charkowa do Katowic lub innych miejscowości w Polsce.

Więcej na temat rozkładów jazdy, cen biletów oraz zniżek dla połączeń autobusowych z Katowic do Charkowa dowiesz się w FAQ, komunikatach dla Katowic oraz komunikatach dla Charkowa.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dogodne dla siebie połączenie z możliwością zakupu biletu autokarowego online po najniższych cenach.

Odri

ZF Zaporoże - Freiburg

ważny od 2017-02-06

Zobacz rozkład Kup bilet

Intercars Basque

JORDAN: UKRAINA: E-333 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11

Zobacz rozkład Kup bilet