Autobusy
Katowice
»
Podwołoczyska

5 rozkładów jazdy na autobus i bus z Katowic do Podwołoczyska4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus i euroTicket • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie oferujemy bilety na autobus z Katowic do Podwołoczyska.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Katowic do Podwołoczyska

Bilety online na autobus z Katowic do Podwołoczyska

Na trasę z Katowic do Podwołoczyska kupisz bilety przewoźników: Driver, euroTicket, Infobus, Leon Pol Trans, Lux reisen Sobczak, UA-PL Kiełbasa i Voyager.

Pokaż bilety Driver z Katowic do PodwołoczyskaPokaż bilety euroTicket z Katowic do PodwołoczyskaPokaż bilety Infobus z Katowic do PodwołoczyskaPokaż bilety Lux reisen Sobczak z Katowic do PodwołoczyskaPokaż bilety UA-PL Kiełbasa z Katowic do PodwołoczyskaPokaż bilety Voyager z Katowic do Podwołoczyska

Pokaż bilety na autokar z Katowic do Podwołoczyska

Rozkłady jazdy bus z Katowic do Podwołoczyska

Na linii Katowice - Podwołoczyska możesz podróżować z firmami: Lux reisen Sobczak, Driver, Leon Pol Trans lub UA-PL Kiełbasa.

Pokaż rozkłady jazdy Lux reisen Sobczak z Katowic do PodwołoczyskaPokaż rozkłady jazdy Driver z Katowic do PodwołoczyskaPokaż rozkłady jazdy UA-PL Kiełbasa z Katowic do Podwołoczyska

Do innych miejscowości w Ukrainie połączenia z Katowic dostępne są na stronie Katowice - Ukraina. W naszym serwisie znajdziesz także połączenia i bilety autokarowe z Podwołoczyska do Katowic lub z Podwołoczyska do innych miast w Polsce.

Informujemy w naszym serwisie o zmianach w rozkładach jazdy, promocjach i zniżkach dla połączeń z Katowic do Podwołoczyska. Zobacz najnowsze wiadomości dla Katowic oraz dla Podwołoczyska. Polecamy skorzystanie z FAQ.

Skorzystaj z możliwości zakupu taniego biletu online.

LUX Ukraina - Polska

ważny od 2016-03-28

Wrocław - Winnica

ważny od 2016-12-10

Szczecin - Uman

ważny od 2017-01-15

Szczecin - Uman

był ważny od 2016-10-18 do 2017-01-14

UA-PL Katowice - Chmielnicki

był ważny od 2017-02-10 do 2017-02-28