Autobusy
Katowice
»
Boryspol

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Katowic do Boryspola5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Katowic do Boryspola i z Katowic na Lotnisko Kijów-Boryspol.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Katowic do Boryspola

Bilety online na autobus z Katowic do Boryspola

Na trasy z Katowic do Boryspola i z Katowic na Lotnisko Kijów-Boryspol kupisz bilety firm: Busfor, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque lub Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Katowic do BoryspolaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Katowic do BoryspolaPokaż bilety euroTicket z Katowic do BoryspolaPokaż bilety Infobus z Katowic do BoryspolaPokaż bilety Intercars Basque z Katowic do Boryspola

Pokaż bilety na autokar z Katowic do Boryspola

Rozkłady jazdy bus z Katowic do Boryspola

Na trasie Katowice - Boryspol kursują autokary przewoźnika Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Katowic do Boryspola

Do innych miejscowości w Ukrainie połączenia z Katowic dostępne są na stronie Katowice - Ukraina. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Boryspola i Lotniska Kijów-Boryspol do Katowic lub połączenia powrotne z Boryspola i Lotniska Kijów-Boryspol do innego miasta w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ oraz komunikatach bus dla Katowic.

Skorzystaj z możliwości zakupu taniego biletu online.

JORDAN: UKRAINA: E-229 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11

JORDAN: UKRAINA: E-333 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11