Autobusy
Białystok
»
Kassel

6 rozkładów jazdy na autobus i bus z Białegostoku do Kassel4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie kupisz bilety autokarowe online z Białegostoku do Kassel.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

ul.Boh.Monte Cassino,Przystanek przed tymczasowym Dw. PKS → ZOB Bahnhof Wilhelmshohe
199 PLN / 47 EUR

Bilety online na autobus z Białegostoku do Kassel

Na trasę z Białegostoku do Kassel kupisz bilety przewoźników: Ecolines Polska, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus i Voyager.

Pokaż bilety Ecolines Polska z Białegostoku do KasselPokaż bilety Eurolines Polska z Białegostoku do KasselPokaż bilety Eurolines Switzerland z Białegostoku do KasselPokaż bilety euroTicket z Białegostoku do KasselPokaż bilety Infobus z Białegostoku do KasselPokaż bilety Voyager z Białegostoku do Kassel

Ecolines Polska
199 PLN / 47 EUR
Ecolines
219 PLN / 51 EUR
Sindbad
225 PLN / 53 EUR

Rozkłady jazdy bus z Białegostoku do Kassel

Linia autobusowa Białystok - Kassel obsługiwana jest przez firmy: Eurolines Polska, Ecolines Polska, Trafix Bus lub Maczek.

Pokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Białegostoku do KasselPokaż rozkłady jazdy Ecolines Polska z Białegostoku do KasselPokaż rozkłady jazdy Trafix Bus z Białegostoku do KasselPokaż rozkłady jazdy Maczek z Białegostoku do Kassel

Połączenia autokarowe z Białegostoku do innych miast w Niemczech znajdziesz na stronie Białystok - Niemcy. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Kassel do Białegostoku lub z Kassel do innych miejscowości w Polsce.

Informujemy w naszym serwisie o zmianach w rozkładach jazdy, promocjach i zniżkach dla połączeń z Białegostoku do Kassel. Zobacz najnowsze wiadomości dla Białegostoku oraz dla Kassel. Polecamy skorzystanie z FAQ.

Sprawdź naszą ofertę połączeń autokarowych i kup tani bilet autokarowy online.

Eurolines Polska

.N02/P01 Polska - Niemcy

ważny od 2016-11-21

Zobacz rozkład Kup bilet

Ecolines Polska

5001 Elblag - Aalborg

ważny od 2016-09-10

Zobacz rozkład Kup bilet

Ecolines Polska

8465 Suwałki - Stuttgart

ważny od 2016-05-11

Zobacz rozkład Kup bilet

Ecolines Polska

847072 Suwałki - Freiburg

ważny od 2014-10-20

Zobacz rozkład Kup bilet

Trafix Bus

Polska - Niemcy - Holandia

Zobacz rozkład

Maczek

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład