Autobusy
Bielsko-Biała
»
Katowice

13 rozkładów jazdy na autobus i bus z Bielska-Białej do Katowic12 przewoźników

Rozkłady jazdy bus z Bielska-Białej do Katowic

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Bielska-Białej do KatowicPokaż rozkłady jazdy Jordan z Bielska-Białej do KatowicPokaż rozkłady jazdy Agat z Bielska-Białej do KatowicPokaż rozkłady jazdy Bryl & Wójcik z Bielska-Białej do Katowic

Do innych miejscowości w Polsce połączenia z Bielska-Białej dostępne są na stronie Bielsko-Biała - Polska. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Katowic do Bielska-Białej lub połączenia powrotne z Katowic do innego miasta w Polsce.

Przeczytaj co napisaliśmy o liniach autokarowych, przewoźnikach i biletach dla podróżujących z Bielska-Białej do Katowic na stronach wiadomości dla Bielska-Białej oraz dla Katowic. Skorzystaj z FAQ.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Intercars Basque

JORDAN: POLSKA: EK-760 Bielsko-Biała - Warszawa

ważny od 2016-07-11

Zobacz rozkład

Jordan

JORDAN: POLSKA: EK-760 Bielsko-Biała - Warszawa

ważny od 2016-07-11

Zobacz rozkład

VOVA AD

Praha - Krakow - Lviv

Odjazdy: Czwartek

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
office INFOBUS, Na Florenci 23 str.09:00
Praga
Metro Roztyły, Tomiczkova str. 223409:30
Hradec Králové
Bus Station, ul. Pauhovsk 15311:40
Pardubice
Railway Station12:10
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3714:30
Bielsko-Biała
Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska17:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 118:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:45
Rzeszów
CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy22:30
Przemyśl
ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA23:50
Lwów
Railway Station, parking, 1 Dvortsova str.+105:00

Agat

N/A/S/W Milano - Poland - Ukraine (Super Promocja)

Odjazdy: Niedziela

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Mediolan
Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta08:30
Como
Railway station, San Giovanni09:15
Lugano
FFS PTE. Tresa10:00
Bellinzona
Parking autobusowy obok hotelu Union10:30
Lucerna
Parking Bus Inselipark13:30
Zurych
Carparkplatz am Shilquai14:30
Winterthur
Stop, Parkhaus ARCH15:00
Sankt Gallen
Lagerstrasse16:00
Bregencja
Busbf. / Hbf. stanowisko C17:00
Lindau
Bushaltestelle opposite Lindau Park, Bregenzer Str. 5217:30
Memmingen
Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 318:30
Monachium
Bus Station, "Hackerbrücke"20:00
Salzburg
P+R Süd22:00
Linz
Industriezeile 80, przystanek bus po prawej stronie za stacją BP23:45
Sankt Pölten
Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof+101:15
Brno
Bus Station, Benešova str., opposite the Grand Hotel+104:00
Cieszyn
Gas station, ARGE, Graniczna str.+106:30
Bielsko-Biała
Bus station, dolna płyta, Warszawska str.+107:30
Pszczyna
Parking near hotel "Imperium", 54 Bielska str.+107:50
Tychy
Hotel “Tychy”+108:10
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms +108:30
Katowice
Bus station, 1 Piotra Skargi str.+108:45
Jędrzejów
Rynek, przystanek MPK/PKS+111:15
Kielce
Bus station+112:00
Skarżysko-Kamienna
International bus stop №6 near railway station+112:30
Radom
Bus Station, st. Prażmowskiego 12+113:15
Puławy
Bus Station, st. Lubelska 9+114:15
Lublin
Bus station, Al. Tysiąclecia+115:15
Chełm
Bus station+116:30
Kowel
Railway station, 1A Veteranov str. +200:20
Sarny
Gas station "OKKO", 4B Varshavska str.+202:30
Korosteń
Gas station "Faktor", crossroads+205:00
Kijów
Bus Station, "Centralniy", 1 Prospekt Nauki / 3 Moskovskaja sq. +207:35
Połtawa
Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.+213:00
Charków
Bus Station, 22 Gagarina av.+215:10

PKS Turek

Turek » Bielsko Biała

Zobacz rozkład

Lubelskie Linie Autobusowe

Lublin » Wisła

Zobacz rozkład

PKS Bielsko Biała

połączenia Bielsko Biała

Zobacz rozkład

Wispol

Cieszyn » Kołobrzeg

był ważny od 2017-06-01 do 2017-09-30

Zobacz rozkład

Bryl & Wójcik

Katowice » Zakopane

Zobacz rozkład

PKS Bytów

Ustka » Wisła

Zobacz rozkład

PKS Pszczyna

Linia wakacyjna Bielsko Biała » Mrzeżyno

Zobacz rozkład

PKS Pszczyna

Linia wakacyjna Bielsko-Biała » Giżycko

Zobacz rozkład

PKS Koszalin

Darłówko » Bielsko-Biała

ważny od 2015-06-27

Zobacz rozkład