Autobusy
Kraków
»
Rzeszów

14 rozkładów jazdy na autobus i bus z Krakowa do Rzeszowa7 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus i Busfor • Bilety online od 14 PLN / 3 EUR

Ceny biletów od 14 PLN / 3 EUR

W naszym serwisie kupisz bilety autokarowe online z Krakowa do Rzeszowa i z Lotniska Kraków-Balice do Rzeszowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Krakowa do Rzeszowa

Bilety online na autobus z Krakowa do Rzeszowa

Na trasy z Krakowa do Rzeszowa i z Lotniska Kraków-Balice do Rzeszowa kupisz bilety firm: Busfor, DMD Group, Infobus, Leo Express, Neobus, PKS Przemyśl, VOVA AD lub Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Krakowa do RzeszowaPokaż bilety Infobus z Krakowa do RzeszowaPokaż bilety Leo Express z Krakowa do RzeszowaPokaż bilety Neobus z Krakowa do RzeszowaPokaż bilety PKS Przemyśl z Krakowa do Rzeszowa

Pokaż bilety na autokar z Krakowa do Rzeszowa

Rozkłady jazdy bus z Krakowa do Rzeszowa

Relacja Kraków - Rzeszów jest obsługiwana przez firmy: PKS Przemyśl, DMD Group, Neobus, VOVA AD, Marcel, Lubelskie Linie Autobusowe lub PKS Hrubieszów.

Pokaż rozkłady jazdy PKS Przemyśl z Krakowa do RzeszowaPokaż rozkłady jazdy Neobus z Krakowa do RzeszowaPokaż rozkłady jazdy PKS Hrubieszów z Krakowa do Rzeszowa

W naszym serwisie znajdziesz również połączenia z Krakowa i Lotniska Kraków-Balice dla innych miast w Polsce na stronie Kraków - Polska. Sprawdź ofertę połączeń powrotnych i biletów autokarowych online z Rzeszowa do Krakowa lub z Rzeszowa do innych miejscowości w Polsce.

Informujemy w naszym serwisie o zmianach w rozkładach jazdy, promocjach i zniżkach dla połączeń z Krakowa i Lotniska Kraków-Balice do Rzeszowa. Zobacz najnowsze wiadomości dla Krakowa oraz dla Rzeszowa. Polecamy skorzystanie z FAQ.

Skorzystaj z oferty naszego serwisu i wygody zakupu biletu autobusowego online.

Przemyśl » Jelenia Góra

Przemyśl
Jarosław
Przeworsk
Rzeszów
Dębica
Tarnów
Kraków
Katowice
Gliwice
Opole
Wrocław
Świdnica
Świebodzice
Wałbrzych
Kamienna Góra
Kowary
Jelenia Góra

Przemyśl » Zielona Góra

Przemyśl
Jarosław
Przeworsk
Łańcut
Rzeszów
Dębica
Tarnów
Kraków
Katowice
Opole
Wrocław
Legnica
Lubin
Polkowice
Głogów
Bytom Odrzański
Nowa Sól
Zielona Góra

383 Liberec-Praha-Rachiv (09:30)

Odjazdy: Wt Śr Czw Pt Sb

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Liberec
Bus Station, 885/5 Vaňurova str.09:30
Młoda Bolesław
Bus Station, tř. Václava Klementa 145910:45
Praga
Bus Station "Florenc"12:30
Brno
Bus Station "Zvonarka"15:30
Ołomuniec
Request stop16:30
Ostrawa
Gas station Shell18:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 119:20
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1821:00
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera23:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+105:00
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+106:15
Dolina
Bus Station, 1 Privokzalna str.+107:15
Kałusz
Bus Station, 15 Privokzalna str.+108:00
Iwano-Frankiwsk
Bus Station, 30 Zaliznichna str.+108:45
Nadwórna
Bus Station, 2 Vokzalna str.+110:30
Delatyn
Center+111:00
Rachów
Bus station str. Privokzalna 11+112:00

Wroclaw - Rzeszow (03:50)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1303:50
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 106:10
Lotnisko Kraków-Balice
Airport07:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1807:40
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera10:01

Wroclaw - Rzeszow (12:20)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1312:20
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 114:40
Lotnisko Kraków-Balice
Airport15:30
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1816:15
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera18:41

Wroclaw - Rzeszow (16:00)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1316:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 118:20
Lotnisko Kraków-Balice
Airport19:10
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:45
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera22:03

Wroclaw - Rzeszow (19:00)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1319:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 121:20
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:10
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1822:50
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera+101:05

Wroclaw - Rzeszow (21:30)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1821:30
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera23:20

Wroclaw - Rzeszow (22:40)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1322:40
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+101:00
Lotnisko Kraków-Balice
Airport+101:50
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 18+102:20
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera+104:30

N3 Ustrzyki Dolne » Wrocław

Praha - Krakow - Lviv

Odjazdy: Czw

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
office INFOBUS, Na Florenci 23 str.09:00
Praga
Metro Roztyły, Tomiczkova str. 223409:30
Hradec Králové
Bus Station, ul. Pauhovsk 15311:40
Pardubice
Railway Station12:10
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3714:30
Bielsko-Biała
Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska17:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 118:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:45
Rzeszów
CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy22:30
Przemyśl
ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA23:50
Lwów
Railway Station, parking, 1 Dvortsova str.+105:00

Marcel

Rzeszów » Kraków

Lubelskie Linie Autobusowe

Lublin » Wisła

PKS Hrubieszów

Hrubieszów - Katowice