Autobusy
Kraków
»
Rzeszów

14 rozkładów jazdy na autobus i bus z Krakowa do Rzeszowa7 przewoźników • Oferty Voyager i Infobus • Bilety online od 15 PLN / 4 EUR

Ceny biletów od 15 PLN / 4 EUR

Serwis busy.info.pl oferuje podróżnym bilety z Krakowa do Rzeszowa oraz z Lotniska Kraków-Balice do Rzeszowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

MDA → Dworzec Autobusowy
15 PLN / 4 EUR
Dw. MDA ul. Bosacka 18 → Dw. PKS ul. Grottgera
19 PLN / 5 EUR
Bus Station, st.Bosacka 18 → Dw. PKS ul. Grottgera
19 PLN / 5 EUR
Airport → Dw. PKS ul. Grottgera
51 PLN / 12 EUR

Pokaż bilety na autobus z Krakowa do Rzeszowa

Bilety online na autobus z Krakowa do Rzeszowa

Na trasy z Krakowa do Rzeszowa i z Lotniska Kraków-Balice do Rzeszowa kupisz bilety firm: DMD Group, Infobus, Leo Express, Neobus, VOVA AD lub Voyager.

Pokaż bilety Infobus z Krakowa do RzeszowaPokaż bilety Leo Express z Krakowa do RzeszowaPokaż bilety Neobus z Krakowa do RzeszowaPokaż bilety Voyager z Krakowa do Rzeszowa

PKS Przemyśl
15 PLN / 4 EUR
Neobus
19 PLN / 5 EUR

Pokaż bilety na autokar z Krakowa do Rzeszowa

Rozkłady jazdy bus z Krakowa do Rzeszowa

Połączenie Kraków - Rzeszów obsługiwane jest przez firmy: DMD Group, Neobus, VOVA AD, Marcel, Polski Bus, Lubelskie Linie Autobusowe lub PKS Hrubieszów.

Pokaż rozkłady jazdy Neobus z Krakowa do RzeszowaPokaż rozkłady jazdy Polski Bus z Krakowa do RzeszowaPokaż rozkłady jazdy PKS Hrubieszów z Krakowa do Rzeszowa

Więcej połączeń autobusowych z Krakowa i Lotniska Kraków-Balice do pozostałych miast w Polsce znajdziesz na stronie Kraków - Polska. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Rzeszowa do Krakowa lub z Rzeszowa do innego miasta w Polsce.

W naszym serwisie zamieszczamy informacje o biletach, przewoźnikach, promocjach i zniżkach oraz połączeniach z Krakowa i Lotniska Kraków-Balice do Rzeszowa. Przeczytaj najnowsze wiadomości dla Krakowa oraz dla Rzeszowa. Zapraszamy do skorzystania z FAQ.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dogodne dla siebie połączenie z możliwością zakupu biletu autokarowego online po najniższych cenach.

383 Liberec-Praha-Rachiv (09:30)

Odjazdy: Poniedziałek Wtored Środa Czwartek Piątek Sobota

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Liberec
Bus Station, 885/5 Vaňurova str.09:30
Młoda Bolesław
Bus Station, tř. Václava Klementa 145910:45
Praga
Bus Station "Florenc"12:30
Brno
Bus Station "Zvonarka"15:30
Ołomuniec
Request stop16:30
Ostrawa
Gas station Shell18:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 119:20
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1821:00
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera23:00
Lwów
Bus Station, 109 Strijska str.+105:00
Stryj
Bus Station, 7 Vokzalnaya str.+106:15
Dolina
Bus Station, 1 Privokzalna str.+107:15
Kałusz
Bus Station, 15 Privokzalna str.+108:00
Iwano-Frankiwsk
Bus Station, 30 Zaliznichna str.+108:45
Nadwórna
Bus Station, 2 Vokzalna str.+110:30
Delatyn
Center+111:00
Rachów
Bus station str. Privokzalna 11+112:00

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (03:50)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1303:50
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 106:10
Lotnisko Kraków-Balice
Airport07:00
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1807:50
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera10:01

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (12:20)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1312:20
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 114:40
Lotnisko Kraków-Balice
Airport15:30
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1816:15
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera18:41

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (15:50)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1315:50
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 118:15
Lotnisko Kraków-Balice
Airport19:05
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1819:45
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera22:03

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (19:00)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1319:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 121:20
Lotnisko Kraków-Balice
Airport22:10
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1822:50
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera+101:05

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (21:30)

Odjazdy: Niedziela

MiejscePrzystanekOdjazd
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1821:30
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera23:20

Źródło: Infobus

Wroclaw - Rzeszow (22:40)

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1322:40
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1+101:00
Lotnisko Kraków-Balice
Airport+101:50
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18+102:20
Rzeszów
Dw. PKS ul. Grottgera+104:30

Źródło: Infobus

N3 Ustrzyki Dolne » Wrocław

Praha - Krakow - Lviv

Odjazdy: Czwartek

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Praga
office INFOBUS, Na Florenci 23 str.09:00
Praga
Metro Roztyły, Tomiczkova str. 223409:30
Hradec Králové
Bus Station, ul. Pauhovsk 15311:40
Pardubice
Railway Station12:10
Ołomuniec
Bus Station, Sladkovského 142/3714:30
Bielsko-Biała
Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska17:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 118:00
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1819:45
Rzeszów
CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy22:30
Przemyśl
ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA23:50
Lwów
Railway Station, parking, 1 Dvortsova str.+105:00

Źródło: Infobus

Marcel

Rzeszów » Kraków

Polski Bus

P12 Gdańsk - Rzeszów

P14 Berlin - Rzeszów

Lubelskie Linie Autobusowe

Lublin » Wisła

PKS Hrubieszów

Hrubieszów - Katowice